Jump to content

Dragon Age


Sinstrel

Recommended Posts

Ma vazno je da ga prave natenane a ne zbrzavaju, to je bitnije nego da li ce biti nekih koncenzusa za konzolase, ne bi bila ni prva ni poslednja igra sa radikalno drugacijim interfejsom/tezinom itd. za konzole i za pc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ti nisi citav covek, ali stvarno. Skyrim je radjen na NOVOM endzinu a Fallout je i dalje na Oblivion endzinu iz 2006. Uz ENB-ove, HD packove i cuda grafika je jedno 10x bolja od Mass Effecta II, a to ne bi bilo moguce da endzin nije u stanju da to izgura, covece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je korišćen novi endžin je - laž. Pa iz aviona se vidi da je isti, samo nabudženi.

Ono što skajrim čini lepim jeste što su se jebeno potrudili da naprave svet, a ne dosadnu generisanu njivu iz Obliviona.

 

"ME2 nije radjen HD Texture Pack" koliko ja znam ni za jednu jebenu U3 igru nisu rađeni bilo kakvi modovi i poboljšanja, a to ne znači da je taj endžin savršen.

 

Suštinski slažem se sa lemijem, slični su to dometi, a i ne mogu se porediti ograničeni ME prostori i skajrim sloboda i pejzaži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1469976_696352010414202_8805826759562982121_n.jpg

 

The Inquisitor’s Edition will retail at $169.99 USD /$199.99 CAD, which includes a copy of theDragon Age: Inquisition Deluxe Edition. Here’s a full list of what else you’ll get:

  • Highly detailed exclusive Inquisitor Collector's Edition case produced by TriForce, approximately 3.5" x 7.5" x 11.5"
    • The case is wrapped in faux reptile skin and has the mark of the Inquisitor stamped on top in gold foil, with an interior fitted with imprinted red silk

    [*]Cloth map of Thedas drawn to scale, approximately 14" x 17"

    [*]72 card Major and Minor Arcana tarot card deck with custom artwork depicting mythology from Dragon Age lore

    [*]Inquisitor full scale, six piece, lock tool set

    [*]One set of four full-scale map markers, each approximately 3.5" x 2.5" x 3"

    [*]Inquisitor's badge

    [*]Quill and inkpot

    [*]40-page Inquisitor's journal

    [*]Orlesian coins

    [*]Limited-edition SteelBook™ case to house your copy of the game

(Final product may vary. The intended use of the faux lock-pick set is that of opening the hidden compartment in the Inquisitor case.)

The Inquisitor’s Edition releases on October 7th, 2014. Once it’s sold out, it’s gone for good, so preorder yours at GameStop today!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Kao i FIFA 15 i Lords of the Fallen ima neko novo govno Denuvo koje je do jaja tesko za krekovanje. Navodno su neki cajnizi uspeli ali jos nista zvanicno.. kapiram da su im verovatno platili da ne izbace krek do posle bozica, da dobiju koliko god mogu prodaje, ili to ili je zaista zajebano.. ali svakako resice se do nove, najverovatnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...