Jump to content

Najbolji BM albumi 2009.


Svart

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja sam glasao za Absu. Jedini :no:

Ali toliko je strasnih izdanja ove godine bilo, da se zaledi covjek. Pada mi ovaj Cobalt na pamet, pa SOTM, Aosoth, Katharsis, Anaal, A/K split... onda se sjetim legendi Immortal, Beherit, Dark Funeral. Pa jos jedno revidiranje stava, Funeral Mist, Shining, Blut aus Nord(u ovo je albumcina), Merrimack... iznenadila je Borgia, jos se poklopilo da citam o tim nastranim kurvinim sinovima i kcerima sataninim i vatikanskim. Peste Noire, Oranssi Pazuzu, Samael, Teitanblood, Proclamation, Havohej i Archgoat(usisivacki kultovi), IXXI, Sarke, Nargaroth, Urgehal, Weapon, Belphegor, Destroyer 666, Ruins of beverast... to je ovako iz jednog daha, mada sam kucao neku listu na pocetku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

/Posvetio sam paznju novom Gorgorothu, i ovo ic nije lose, vuce vise na epic od icega sto su snimili do sada. Nisam previse kapirao njihov chaos metal, ali ovo me podseca po rockin' bubnjevima na I i recimo zadnji Dissection. Dao sam im glas, ali to vise govori o nekvalitetu ponude(ne, nikada necu skapirati Anaale i SOTM) nego o bilo cemu drugom.Over'n'out/.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juce i danas sam slusao Cobalt-Gin, i mislim da je to mozda najbolji album ove godine. Legli su mi odlicno njihova prva dva albuma, a sa Gin su me kupili naslovnicom, tematikom, tekstovima i naravno perfektnom muzikom. Vokal koji dolazi iz ponora nekog cistilista, bubnjevi koji sabijaju kako su dobro odradjeni i snimljeni, riffovi koji samo naviru.. definitivno najbolji black metal album 2009e godine, u zestokoj konkurenciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...