Jump to content

Najbolji BM albumi 2009.


Svart

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nisi spavao zbog liste? :rockdevil:

 

Ma celu noc sam dumao o njoj. :haha:

 

Vreid, Blut Aus Nord, Drudkh, Peste Noir, Geist

 

Word. To sto nabroja i jos Hellsaw i Celeste, ako nekako uvucemo Celeste u ovaj milje (iako realno imaju tonu drugih uticaja u muzici) oni cak i konkurisu za tron. Ko voli onaj "najiskreniji" black bi morao da overi Throne Of Katarsis, dobar album izdase.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma celu noc sam dumao o njoj. :haha:

 

 

 

Word. To sto nabroja i jos Hellsaw i Celeste, ako nekako uvucemo Celeste u ovaj milje (iako realno imaju tonu drugih uticaja u muzici) oni cak i konkurisu za tron. Ko voli onaj "najiskreniji" black bi morao da overi Throne Of Katarsis, dobar album izdase.

 

jebi se.

 

 

ja bih brojao Celeste u bm.sveukupno zbog atmosfere,rifova i vokala najblizi je bm.i zasad je najbolji album.ja se jos nadam u Thorns ove godine tako da necu sklapati listu.inace glasah za shining,od ponudjenih najbolji album definitivno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nekako mu dodje najlogicnije da se broje tu,nekako mi je glupo da ih bacimo na avantgarde mjetal djuture sa nadjom i kompanijom,dobro im je odje.

 

sacekaj tek da me vidis jedno mjesec dana pred novi immolation,treba me banovati tad.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mante se toga sto nema na listi. Glasanje je samo kao dodatak, nebitno... Pisite koji vam najbolji albumi.

 

A vas dvoje otvorite temu o Mortuusu i onda se tamo klanjajte coveku ja nemam nista protiv, smorili ste s njim vise..

 

Što kenjaš, reci im jednostavno da ti idu na kurac :haha:

 

 

Kad pojedinci svršavaju na Darkthrone, Gorgoroth i ostale old-school bendove

 

:redface:

 

 

kad Talvi drka na RC i ostale Grke - niko ne obraća pažnju (ništa protiv ovoga, samo dajem primer :haha:),

 

Zaboravila si i mene :angry:

 

 

a kad se 50 osoba složi sa Fenrizom, to je, prosto, neka normalna stvar koja nikog ne iznenađuje.

 

Pa naravno da jeste.

 

Elem, neki moj top...

SotM, Dark Funeral, Immortal, Anaal Nakurac, Beherit, Samael, Chthonic, Absu... to sam najviše vrteo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

folder-94.jpg

 

http://www.mediafire.com/?nmngvoyygwn

 

Tombs is the culmination of Hill’s lifetime of work, a crushing, soulful sound, inspired by some diverse, almighty influences: the harsh minimalism of Black Flag, the psychedelic overdrive of Sonic Youth and My Bloody Valentine, the emotional ice of Godflesh, the sinister rock of Unsane and The Jesus Lizard, and Black Metal such as Deathspell Omega and Darkthrone. Mada cuje se ponekad i po koj Emperor uticaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...