Jump to content

Najbolji BM albumi 2009.


Svart

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

S obzirom da je izaslo sve sto ima bilo kakve sanse da se nadje na ovoj listi vreme je da se otvori i ova tema.

Napisite svoju listu najboljih albuma.

Mislim da je dobra ideja i da glasamo za najbolji. Slobodno dajte primedbe i na ponudjene albume ali ja mislim da su tu svi koji zasluzuju da budu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako je Gorgoroth izbacio jedan od najboljih albuma ove godine, onda stvarno nou koment. Za ostatak se uglavnom slazem, vidjecu da ispisem moju top listu nedje kasnije posto sad nemam vremena za to. U svakom slucaju, mnogo dobra godina za black metal, uz par bendova koji su zakazili(neki manje, neki mnogo vise).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absu - Absu

Anaal Nathrakh - In The Constellation Of The Black Widow

Aosoth - Ashes Of Angels

Celeste - Misanthrope(s)-

Drudkh - Microcosmos

Funeral Mist - Maranatha

Katharsis - Fourth Reich

Peste Noire - Ballade Cuntre Lo Anemi Francor

Wolves In The Throne Room - Black Cascade

Xasthur - All Reflections Drained

 

Sa ove liste izdvajam Katharsis - Fourth Reich

kao najbolji black metal album dvehiljadedevete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mante se toga sto nema na listi. Glasanje je samo kao dodatak, nebitno... Pisite koji vam najbolji albumi.

 

A vas dvoje otvorite temu o Mortuusu i onda se tamo klanjajte coveku ja nemam nista protiv, smorili ste s njim vise..

Edited by BLACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim samo na ovu temu vec u svakom drugom postu- Funeral Mist ili Watain. Mozda je moguce, avaj, da bas dosta ljudi ne deli vase misljenje.

 

Uostalom nije ovo tema za svadju, takvih ima dovoljno po forumu.

Edited by BLACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pojedinci svršavaju na Darkthrone, Gorgoroth i ostale old-school bendove, niko ni ne obraća pažnju, kad Talvi drka na RC i ostale Grke - niko ne obraća pažnju (ništa protiv ovoga, samo dajem primer :haha:), a kad se s vremena na vreme pomene FM, Watain, DSO ili, ne daj bože, neki četvrti religiozni BM, odmah se diže frka i ispada da mi ne znam koliko svršavamo na njih i da im se klanjamo i slažemo se sa svim što kažu samo zato što sviraju to što sviraju (pritom se kladim da pola njih ni ne pročita šta ljudi zaista kažu, već odmah kreću da pljuju), a kad se 50 osoba složi sa Fenrizom, to je, prosto, neka normalna stvar koja nikog ne iznenađuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pojedinci svršavaju na Darkthrone, Gorgoroth i ostale old-school bendove, niko ni ne obraća pažnju, kad Talvi drka na RC i ostale Grke - niko ne obraća pažnju (ništa protiv ovoga, samo dajem primer :haha:), a kad se s vremena na vreme pomene FM, Watain, DSO ili, ne daj bože, neki četvrti religiozni BM, odmah se diže frka i ispada da mi ne znam koliko svršavamo na njih i da im se klanjamo i slažemo se sa svim što kažu samo zato što sviraju to što sviraju (pritom se kladim da pola njih ni ne pročita šta ljudi zaista kažu, već odmah kreću da pljuju), a kad se 50 osoba složi sa Fenrizom, to je, prosto, neka normalna stvar koja nikog ne iznenađuje.

 

A cek sto se vi obazirete na to?Jel vi slusate religiozni bm zbog 'religije' ili zbog muzike?

Mislim da pre svega treba obratiti paznju na muziku,onaj ko trazi ideologiju u muzici preko koje bi se pickao sa neistomisljenicima je totalni idiot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pojedinci svršavaju na Darkthrone, Gorgoroth i ostale old-school bendove, niko ni ne obraća pažnju, kad Talvi drka na RC i ostale Grke - niko ne obraća pažnju (ništa protiv ovoga, samo dajem primer :haha:), a kad se s vremena na vreme pomene FM, Watain, DSO ili, ne daj bože, neki četvrti religiozni BM, odmah se diže frka i ispada da mi ne znam koliko svršavamo na njih i da im se klanjamo i slažemo se sa svim što kažu samo zato što sviraju to što sviraju (pritom se kladim da pola njih ni ne pročita šta ljudi zaista kažu, već odmah kreću da pljuju), a kad se 50 osoba složi sa Fenrizom, to je, prosto, neka normalna stvar koja nikog ne iznenađuje.

 

Ti to tako vidish posto se to direktno tiche tebe. Kada malo pogledash sliku iz daljine videcesh da dosta njih koji zezaju religiozni BM zapravo i dosta slusaju te bednove(osim naravno najveceg hejtera medju njima, da mu nepominjemo ime) i da vas zezaju , jel vi odma skacete u vatru cim neko nesto loshe kaze o njima. I od kada je Fenriz regovan na YUmu, sta je 50 ljudi naspram celog interenta? XD A i kolko god ga vi ne voleli Fenriza ipak on ima kvltnu auru oko sebe a samim tim i followere pa nije ni cudno da se neko slozi sa njim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez nekog reda, albumi iz 2009e koji su mi u vrhu. Mozda sam neke izostavio:

 

Absu - Absu

Anaal Nathrakh - In The Constellation Of The Black Widow

Antaeus - Split with Katharsis

Aosoth - Ashes of Angels

Beherit - Engram

Blut Aus Nord - Memoria Vetusta II-Dialogue with the Stars

Borgia - Ecclesia (a i onaj split im je dobar)

Cobalt - Gin

Dark Funeral - Angelus Exuro Pro Eternus

Funeral Mist - Maranatha

Immortal - All Shall Fall

Katharsis - Fourth Reich

Merrimack - Grey Rigorism

Peste Noire - Ballade cuntre lo Anemi Francor

Samael - Above

Secrets Of The Moon - Privilegivm

Shining - VI-Klagopsalmer

 

Najbolje izdanje mi je mozda split Antaeus/Katharsis, jes da su to 2 stvari, ali jebitacne. Ne znam stvarno koga bih mogao da stavim... od razocarenja, Marduk - Wormwood je trebao biti bolji. Ali ubjedljivo najveci ispad mi je 1349, ne samo ove godine, nego i decenije. Isto sam ocekivao mnogo vise od Gorgorotha, al jebi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...