Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2013/12/11/eso-release-plans-announced

 

Дакле, чека се 04.04.2014. године (ала воле да бирају датуме: 11.11.2011.) :wub:

Да имам више времена, па да се пријавим за бета тест (као и да бих знала шта онда даље да радим :haha:).

 

У сваком случају, 2014. већ обећава, прво ЕСО, онда Гералт, ко зна шта ће се појавити између.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mozda ima slican smek, ali drugaciji je setting u samoj igri. Od same price jos nista nije poznato, mislim cak da je nesto tipa ti si igrac u igri i tu si zarobljen u tom neobicnom svetu.

 

Gameplay, igra ima neverovatno promene svetlosti i senke, dopadljiv mi je i dizajn oklopa i oruzja, i naravno ovih prvih monstruma, drugaciji su od ostalih RPG-a. P.S. Ovaj tester na prezentaciji nema blage veze sa igranjem igre, ali da se ne lazemo, ovo sluzi samo da pokaze koliko ce ovo izgledati dobro na PS4. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ta strategija je jedino i valjala. Ostale igre su bile nesrecne i bagovite i bez imalo maste da se nesto unese novo u igracki svet. Namenski su ih pravili za filmove koji su izlazili i to ih je pokopalo...

 

Iznenadjen sam izborom igre u kojoj se vidi da kombinuju borbu u stilu Batman Arkham Origins-a i Dishonored odabira kako cete izvrsiti atentat, plus zbog wraith momenta, podseca pomalo na Soul Reaver. I cini mi se da je ovo prva igra u LOTR fransizi, a da ima originalnog lika koji se nije pojavljivao u knjigama, pa mozda i sa te strane ispadne interesantna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Ne znam jel neko video ovo, ali malo pre izvalih, jebote ... Jeste da podseca kretanje i borba na AC, ali i Batman podseca, i Prince of Persia, i sve ostale igrice tog parkour kretanja. Ovo ce da jebe kevu, veoma obecava.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...