Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kuku lele, jel neko uzimao Witcher 3 preko Kinguin? Uzeo sam ga kada je bio na popustu za 30e, sad pogledah na steamu pod "Licenses and subscriptions" pise mi "The Witcher 3 RU Copy". Ali sve je ok kada odem na steam store pise "The Witcher® 3: Wild Hunt is already in your Steam library". Samo me ovo RU Copy malo zabrinjava, da ne bude da ne mogu prebaciti jezik na engleski, sta ja znam. Kako vama pise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ja sam ga vratio jer sam nacuo da mogu biti neka sranja oko jezika i to, cak i da ti steam blokira verziju jer na kinguini neki prodaju kradene kopije. Preorderovao sam ga ko covek preko GOG.com. Em mi je i tu izasao ispod cene (40 jura), em direktno podrzavam CDPR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku lele, jel neko uzimao Witcher 3 preko Kinguin? Uzeo sam ga kada je bio na popustu za 30e, sad pogledah na steamu pod "Licenses and subscriptions" pise mi "The Witcher 3 RU Copy". Ali sve je ok kada odem na steam store pise "The Witcher® 3: Wild Hunt is already in your Steam library". Samo me ovo RU Copy malo zabrinjava, da ne bude da ne mogu prebaciti jezik na engleski, sta ja znam. Kako vama pise?

Кингуин ти је за игре као бувљак за технику. Роба је "испала из камиона", не питаш за порекло, и ништа ти не гарантује да ће радити како трбеа (иако у 99,99% случајева са Кингуина ради), а неретко траже од тебе да прекршиш услове коришћења Стима (кад продају копије које су "закључане" на одређени регион).

 

Јеси ли користио VPN да активираш игру или је могло без тога? Ако је прво, мислим да ће игра радити (са све енглеским), али да истовремено постоји шанса (минимална, али опет постоји) да ти Стим банује налог - јер је таква активација против њихових правила. Ако је друга ситуација, за сада је стање тако да ћеш моћи нормално да играш са енглеским), али постоји добра шанса да се то до изласка игре промени и само људима из Русије буде дозвољено да играју такве верзије игре (рецимо Witcher 2 је имао баш такву ситуацију - људи куповали руске копије са G2A или сличних срања - чак и од Руса на самом Стиму и попушили кару кад је игра изашла јер је у међувремену руска копија закључана да ради само у Русији).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, sto se uopste zajebavate sa tim stimovima i govnima? Ako hocete original, kupite jebeni disk. Ako hocete digitalni oblik, ukradite na torentu.

Зато што већина данашњих игара захтева активацију на неком од онлајн сервиса, био то Стим, Ориџин, Јуплеј или нешто четврто. Кад је већ тако ако хоћеш оригинал разумније ја да га купиш дигитално, јер ти диск не треба ни за шта, чак није неопходан ни за инсталацију.

 

И наравно, дигиталне верзије су најчешће јефтиније од оних на диску - ево ти пример менаџера - 4.800 динара у Београду, на нету си још претпродаји могао да купиш (из легалне продавнице) за евивалент 3.400 динара. На страну што дигиталне продавнице имају распродаје где снижења иду 50-75%, а понекад и 90% - што са диском има једино са играма које bargain bin ђубре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda skines za dz, krekujes i cao.

 

Aposlutno nikakvu poentu nema kupovina digitalne kopije. Ok, kontam ljude koji vole da imaju disk, u kutiji, sa omotom, mozda i nesto uz to dobiju...ali da se daje novac da bi skinuo fajlove sa neta... pa jebote, skini ih onda za dz kada vec mozes. Svaka jebena igra na svetu je krekovana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa valjaju li ti privatni serveri ičemu?

Ja bih baš probao Diablo 3, ali ne nađoh ništa konkretno, sve neki spamovi i beta erzije, prvih par nivoa, i to bagovito, kažu ljudi.

 

Inače me nervira ta tendencija da mora uvek online da se bude da bi se igrao, čak i single player. Eto i Elite usraše.

Šta ako hoću na pustom ostrvu da igram?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi bacaju pare na igrice da mi dodje da zaplacem. Neki nemaju leba da jedu a oni bacaju po 5000 dinzi na parce plastike koje ni kurca ne kosta. Sve za dz na netu. Moj ortak dalabu kupio nekoliko originala u prodavnicida se kurci(nema pas za sta da ga ujede) a kada je trebao da instalira od 5 diskova 4 mu nisu radila uopste. Vice dodji Hefi da mi skines sa neta igrice koje sam platio cirka 100 evra. Ja mu kazem mars majmune, za te pare smo mogli da ganzdijamo narednih meseci ko ljudi. Za neke ljude pare nisu.

 

Ne kontam na primer koji kurac nekome treba original Witcher 3 ili 2???? Ne moze da igra ako nije original? Nece imati roze gace da mu obuce nego samo neke kaki boje? Jel moze neko to da pojasni?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam na primer koji kurac nekome treba original Witcher 3 ili 2???? Ne moze da igra ako nije original? Nece imati roze gace da mu obuce nego samo neke kaki boje? Jel moze neko to da pojasni?

 

Ok je to za neke gigantske monopolističke kompanije, ali ima malih developera koje treba pomoći, ako je čovek u situaciji.

Nije lako napraviti igru. Meseci i godine trebaju za to, mnogo truda, mnogo testiranja, i neko to uzme i iskopira za džabe.

Tačnije, nije lako napraviti bezveze igru, a dobru igru je još mnogo teže.

 

Nisam ja nikakav puritanac, uglavnom sve skidam za Dž, ali eto, mislim da treba makar svest da se ima o tome da se šteti malim firmama, i da se kupi igra kad god se to može.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba i meni pomoci. Ja sam malji mrav. Imam za leb, mleko i ako kupim neku krpu u dva meseca. Kada dodje dete pice mleko svaki treci dan da se ne ugoji. To sto cu da nastetim nekom debelom Englezu bas me boli uvo. Ima ih mnogo pa ce uskociti neka druga mala kompanija na njeno mesto, a to sto cemo mi iz Srbije da ih spasemo propasti je stvarno dobra prica. mislim da svi ovde imaju talenat za fantastiku. To bih platio da vidim vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...