Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Mesate babe i zabe ljudi. Cinjenica, Mass Effect II je jedna od najboljih igara svih vremena (kao i Witcher, oba dela) ali su sa trojkom meni ozbiljno ubili zelju da delove prelazim ponovo. I sta je tu sa Planescape-om, Morrowind-om, i jos ohoho igara. Jebes to 'najbolje ikada' to je kao kada bi u muzici imao jedan omiljen album iznad svega drugog ikada napisanog.. meni je to nerealno. U svakom slucaju, sto se ovog Kingdoma tice, do jaja je sto ljudi prave nesto sto deluje kao milion puta kulja verzija Mount & Blade-a sa sve proper pricom, dakle ne jebu crnce, azijate, lezbejske romanse i ostale moderne politicki korektne budalastine, nego prave lepo realistican (koliko moze da bude) medieval simulator. I u tom nekom smislu, igra ce biti daleko originalnija od konkurencije koja ukljucuje realno i Witchera, e sada samo ostaje da se vidi koliko ce to sve biti zabavno da se pika, sto je ono najvaznije.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste se ne slazem sa tobom. Trojka je fantasticna. Usrali su kraj u prvom momentu, ali je sa extended cut to reseno. Barem pojasnjeno. Ok, sada ces reci da to sto si radio ne utice na kraj, sta god radis tri izbora su ista, ali realno koji jos kraj ti mozes zamisliti? Unistenje, kontrola ili simbioza su i logicni kraj te igre, pa ti izaberes sto mislis da je najbolje. Cak su u extended cut ubacili jos jedan kraj, da useres i reaperi pobede. Dakle, sve sto moze izaci kao posledica toga rata je ubaceno u igru.

Witcher 2 je po meni razocarenje. To nije igra, to je interaktivni film. Prekratko,dosadne misije i okruzenje i sve se svodi na razgovor. Igra nije losa, ali je u odnosu na prvi deo losa. Od trojke ocekujem mnogo vise, ali ako ne bude jebacko remek delo, nikako mi nece biti Witcher kao trilogija biti bolji od Mass Effect.

I mi nismo pricali o najboljoj igri svih vremena, vec o nama licno omiljenim igrama. Mozes se ti loziti naprimer na Morrowind koliko ti hoces, meni je Bloodlines neuporedivo bolja. Dakle, iznosimo subjektivna misljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam. Meni je dvojka Witchera sjajna. Likovi su fantazija, misije sjajne, ta ljigavstina sveta koji je Sapkovski stvorio je prikazana jos i bolje nego u prvom delu. Ono sto najvise volim kod Witchera je surova realnost. Nema hepi endinga. Ali ono ovde mozemo u kurg da se vrtimo posto pricamo o nasim omiljenim igricama i dozivljajima istih. :haha:

Edited by Маузер

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa o tome ja i pricam - kad neko kaze da mu je nesto najbolje, valjda se podrazumeva da mu je omiljeno.. i veruj mi, meni Bloodlines nije nista losija igra od Morrowinda, u tome i jeste poenta :da: Tj. hocu da kazem da ne mogu da izaberem jednu igru, album, sta god, kao univerzalno bolju/omiljeniji od drugih, jbg. A za ME3, u pravu si, jeste u sustini i trojka dobrim delom strava (pogotovo combat, koji je nesto najbolje sto je Bioware ikada uradio), ali, ne znam, mene je taj kraj sa sve extended cut-om mnogo smorio, sta znam..i ne samo taj kraj kao kraj, nekako je previse malo na kraju bila bitna svaka od onih silnih odluka u prva dva dela, da li si paragon ili renegade totalno nije imalo veze, i 90% toga se svelo na semantiku u vidu boost-ova ili malusa ukupnim resursima (npr. odluka da li da spases bube i krogane).

 

Sto se Witchera II tice, ne znam sto te toliko smorio, cinjenica, jesu imali dosta manje vremena da naprave igru, pa su samim tim i redukovali boga oca iz keca, ali sta znam, meni ni combat ni prica nisu losiji od keca, sta vise, prica mi je bolja. Ne znam da li si igrao dva puta, dosta je kul kada skapiras sta sve propustis ako sajdujes sa Henselom, npr. Jbg, napravili su tako, da za razliku od keca, moras da opicis dva puta da bi dobio kompletnu sliku.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, meni je sve losije nego u kecu. Tacnije,sve vezano za gejmplej. Rekoh vec jednom ovde, prica je odlicna,likovi sjajni, izbori i odluke vrhunski, sinematika isto tako, ali sve ostalo je puno losije. A meni je gejmplej podnednako bitan kao i ispred navedene stvari...jer bez gejmpleja dobijamo film, a ovo je ipak igra. Misije su dosadne,kombat losiji nego u kecu,okruzenje siromasno i skuceno,a monstrumi su smesni. Ako se dobro secam, nesto su i kod meditacije zajebali. A da ne pricamo koliko je igra bezobrazno kratka. Mene je toliko razocarala igra da je vise nikada nisam igrao. Dok sam recimo keca opicio jedno 5 puta.

 

Slazem se za ovo sto pricas oko ME3 kraja, mislim na renegade/paragon,bude/krogani...ali opet, sam kraj nudi opcije koje su sustina cele price. E sad jebiga, sto se do njih ne dolazi time sto kroz igru prolazis kao paragon ili renegade, pa nije ni toliko bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima sjajan kombat, odlican upgrade sistem, side misije su zanimljive...ok, okruzenje nije bog zna koliko sarenoliko, ali u svakom slucaju je mnogo otvorenije nego u Witcheru 2. Dobro, ni jedna ni druga igra nisu open world, ali u Witcheru 2 je preterano skuceno i monotono.

Sto se tice price, nemam pojma o kakvoj papazjaniji pricas, prica je odlicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji da je combat u dvojci u pocetku bio sokantno sranje, ali treba im odati priznanje da su ga GODINAMA kasnije pecovali, sto je sve kulminiralo sa onim nekim pecom koji je radio lik koji je inace bio modder za keca (flash) a onda su ga zvanicno zaposlili u CD Projektu.. i to kada je on to upeglao bogami je i combat u dvojci zaziveo.. ostaje, naravno da su kreature bile sranje, to definitivno stoji. Sta znam, imam jak osecaj da ce sve najbolje iz keca i dvojke smestiti u trojku, ne odlazu je dzaba ovoliko, igra prosto ne moze da ispadne ne-jebacka. Nego, realno, jel izvaljujete koliko apsolutno nema sta da se igra ovih dana? Jebem ti ove Antitribu likove, daj nek srede vise te nove kvestove i to da se vratimo kolektivno na Bloodlines, nema leba od igara trenutno, dok ne izadju GTA Witcher itd :no:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga sada, kasnije ga pecovali a onda je neki lik odradio mod i onda su su ga jos doterali...jebo to, inicijalno je kombat sranje. Slazemo se da je kombat sranje, da su monstrumi sranje, da je igra prekratka...pa kako je onda igra u rangu keca? Pa nije. No, slazem se da su prica, karakteri i generalno taj dramski deo igre do jaja...i kada bi to spojili sa svim ostalim iz keca, mogli bi dobiti ultimativni rpg. Jos na to dodajmo da ce biti open world igra u TES fazonu...jebem li ga,zaista ocekujem epsku genijalstinu.

Pravo da kazem, ja u poslednjih godinu dana slabo sta i igram. A koliko primecujem, nisam bog zna sta ni propustio. Za Bloodlines sam apsolutno uvek, ali Antitribu nas je zesce ispalio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pledge-ovao sam Star Citizen, i mogu reci da sam se zajebo, trebao sam kupiti Elite Dangerous ... Star Citizen je na nivou da imas Hangar i imas Arena Commander, a to ti je neki kao matching sistem, gde nalazis partije gde ces da se boris. Optimizovano 0, grafika veoma neoptimizovano, sve je jos uvek u alfa fazi. Tako da ko bude razmisljao, posto na netu pise da se porede ova dva, nema razmisljanja uopste, neka uzme Elite Dangerous. Kontam ja da ce Star Citizen da bude do jaja kada se zavrsi, ali ja mislim da ovo do kraja 2016 nece izaci sigurno

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ovde cu postovati jer vecina ljudi koje intereresuju igre prate ovu temu.

 

Ja danas u ovom svetom trenutku objavljujem da sam najsrecniji covek na ovoj jebenoj planeti. HVALA VAM! Moj zivot od danas ima drugi smisao.Tamo gde je moje srce ostalo

 

zaglavljeno ce od danas biti pusteno na slobodu dok ne budem imao ovu igru u rukama.BEST GAME EVER MADE FINAL FANTASY VII iz back !!!

 

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...