Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

  • 2 months later...

Sto sam lupio, ajde? Napucavanje i vizuelni dojam glavnog lika podseca na Crusadera skroz, a setting deluje cyberpunkovski ala Longest Journey, Shadowrun itd. ali igra mi ne deluje nista posebno iz ovih trejlera, iskreno. Ovaj Pyre jos jedna hipsterska igra, gde ih samo iskopavas? :mhihi:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog zamerke da je dizajn socijalan. Vadiš nasumično te matore naslove (the longest journey niđe veze :haha: ) umesto da porediš sa svežijim.

 

Ostaje svet na indi naslovima, AAA produkcija je otišla u tri lepe, osim par izuzetaka povremeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote al je kreativna ova Pyre, stvarno nisam video nesto kreativnije i interesantnije u poslednje vreme od igara. I ja cu definitivno da predjem na te Indi fazon igrice, nemam vremena da igram neke zajebanije naslove i duze kampanje, laganije igrice mi sve vise odgovaraju da cepam na pauzi na poslu i tako dok putujem itd. A za Ruiner, odlicno izgleda barem po meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote al je kreativna ova Pyre, stvarno nisam video nesto kreativnije i interesantnije u poslednje vreme od igara. I ja cu definitivno da predjem na te Indi fazon igrice, nemam vremena da igram neke zajebanije naslove i duze kampanje, laganije igrice mi sve vise odgovaraju da cepam na pauzi na poslu i tako dok putujem itd. A za Ruiner, odlicno izgleda barem po meni

overi dve prethodne igre studija koji radi na pyre - bastion i transistor.

mada su sa ovom novom zaista krenuli u neka ludila kreativnosti.

 

indi je em kreativniji, em sadržajniji. doduše, tek je ta scena prenatrpana klonovima.

nemam ja ništa protivu aaa naslova, ali ako to podrazumeva igre otvorenog sveta sa hrpom repetitivnog sadržaja za zgubidane - neka hvala.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Deluje kul, mnogo mi se svidja graficki stil, samo smara vise taj heroes-ovski combat. A i ono, nadam se da nece biti rokacina na sve strane, ljudi bi po lore-u trebalo da budu teske vunetine a ne sabijaju monstere na sve strane, bice kul ako vise vuce na survival horror.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa iskreno mislim da je to potpuno nebitno za PC, poenta je koliko sam shvatio vece teksture i podrska za modove za novije generacije konzola.. nesto ne verujem da mogu da urade bilo sta bolje nego sto su moderi vec odavno uradili na polju grafike ili gejmpleja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rzxtatfks6g7vzobejxb.jpg

 

Telltale just released the first screens and details on Batman: The Telltale Series, which debuts this summer.

The art style mimics the comics and sticks to Batman’s shadowy settings. Along with the pics, Telltale also revealed the initial voice cast for the episodic series.

Telltale’s vision of Batman will feature an award-winning cast of talent, including Troy Baker in the role of Bruce Wayne,Travis Willingham as Harvey Dent, Erin Yvette as Vicki Vale, Enn Reitel asAlfred Pennyworth, Murphy Guyer as Lieutenant James Gordon, Richard McGonagle as Carmine Falcone, and Laura Bailey as Selina Kyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...