Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=yNCDVDdX-to

If i were Kai Hansen.

 

I will look for the fucker (Andi Deris) who made that to my song and kill him painfuly.

 

Damn this is horrible.

skroz se slazem sa covekom

Nije Deris kriv... Ja kapiram da je ceo taj album Weikathova ideja. Ako je neko pogledao (ja nisam) DVD sa snimanja tog albuma, neka me ispravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć u Madridu svirali kao prvi bis Send me a sign, New world order i I want out, pa na drugi bis još i Future world. :rockdevil:

 

Jebiga, Spanci ludi pa ih castise, ako tako, mi cemo onda proci bez bisa :]

 

Nego, nesam bio na ovoj temi neko vreme, mene se lista sasvim svidja, i glasam za to da ne bude Helloween pesama, volim sto vise GRay stvari da cujem, jedina zamerka je sto sam se nadao da ce biti duza lista...no puni Armageddon, pa jos Rebellion (KONACNO cu da cujem live ONAJ prelaz), imace tu svirke...

 

 

Jos 8 dana, bre!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako je to bilo na Stratovariusu? Dobili smo najbolju listu na turneji...Savrsena lista :rockdevil: ako mislis na publiku onda jebiga :no:

Sto se tice Gamma Ray-a, ova zadnja lista jeste sranje, al mislim da cemo mi dobiti bolju...A to da cemo se pokazati pa ce nas nagraditi, kolko ja znam bend napravi listu pre koncerta pa onda cepa po njoj :rolleyes:

Edited by vegeta
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како смарају људи који по сваку цену инсистирају на песмама Хеловина... :/

Разумем, јесу то Каијеве песме, концерт би био релативно празнији без њих, али, јбт... концерт ГАМА РЕЈА дефинитивно није пропао ако се на њему не одсвира ниједна песма ХЕЛОВИНА... Ја бих радије чуо "Heal me" или "Tribute to the past" од било које Хеловин песме... :/

Када буду свирали Вајкат, Дерис & co, молим лепо, само напред, једва чекам. Али до тада - ово није Хеловин... :/

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Gamma Ray-a, ova zadnja lista jeste sranje, al mislim da cemo mi dobiti bolju...

 

Dobicemo istu ko i svi, jedino ako bas bude neko ludilo mozda na to na kraju dodaju I want out ili Future world, ali sumnjam.

 

концерт ГАМА РЕЈА дефинитивно није пропао ако се на њему не одсвира ниједна песма ХЕЛОВИНА... Ја бих радије чуо "Heal me" или "Tribute to the past" од било које Хеловин песме... :/

 

Tacno tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...