Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

Ove informacije o setlistama su kontam za one ljude koji hoce na koncert a nisu bas tolki fanovi , pa da ne stoje ko mutavi (mada je i to nemoguce uz Kaia :) ) .... Neko nosi metal u srcu i jebe mu se za setlistu . Moja jedina zamerka je sto nije duza lista , boli me uvo sta ce da sviraju :)

Edited by Sreta
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da te boli uvo sta ce da sviraju je cista glupost, svako zeli da cuje ono sto voli, a ja licno ne volim bas nesto preterano nov album. Ti oces da mi kazes da bi ti bilo super kad bi odsvirali samo nov album i otisli, bilo bi ti sve jedno?

Crusader84 skroz se slazem, bez LOTF je bas bzvz...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi , pa da ne stoje ko mutavi (mada je i to nemoguce uz Kaia :) ) .... Neko nosi metal u srcu i jebe mu se za setlistu . Moja jedina zamerka je sto nije duza lista , boli me uvo sta ce da sviraju :)

 

Укратко, то је и мој преовлађујући став.

 

Ti oces da mi kazes da bi ti bilo super kad bi odsvirali samo nov album i otisli, bilo bi ti sve jedno?

 

Питање није било упућено лично мени, мада не верујем да је било упућено лично икоме...

Да. Било би ми супер. Ако хоћеш да слушаш само оне песме које ти се свиђају, WinAMP -> that way.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno je cista glupost da nije bitno sta ce svirati... To je kao da odes i kupis pljeskavicu, i pljeskavica ti bude ruzna, ali ti kazes bas me briga sto je ruzna pa prosli put sam jeo lepu, necu da svaki put bude isto... Ako setlista ostane ovakva to ce se debelo odraziti i na organizatore kao i za sonatu... Ja znam 2 ljudi koji nece kupiti kartu jos dok ne vide definitivno sta ce svirati... Ja ne odustajem, ici cu, jer sam vec kupio kartu, ali mi je jako bitno kakvu cu "pljeskavicu" jesti...  :mhihi:   :mhihi:   :mhihi:   :mhihi: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ти иди па једи пљескавицу. А после пљескавице, дођи и слушај концерт. Не пореди бабе и жабе, јбг... Наравно да је небитно шта ће свирати. Дошао сам да чујем бенд који волим да слушам, а не конкретне песме. Наравно да неке песме волим више од других, али је то на живој свирци мање-више небитно.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he... Obozavam da poredim babe i zabe...  :mhihi:

 

Najvecim fanovima nije bitno koje ce pesme svirati, jer mislim da su im sve pesme drage... Ali problem je sa ljudima kojima to nije omiljeni bend, i koji bi da cuju best of GR koncert...

 

Zamisli da gansi na koncertu ne odsviraju Sweet Child o' Mine i Don't Cry, a da odsviraju skoro ceo novi album... Koliko bi ljudi tu bilo nezadovno? 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno je cista glupost da nije bitno sta ce svirati... To je kao da odes i kupis pljeskavicu, i pljeskavica ti bude ruzna, ali ti kazes bas me briga sto je ruzna pa prosli put sam jeo lepu, necu da svaki put bude isto... Ako setlista ostane ovakva to ce se debelo odraziti i na organizatore kao i za sonatu... Ja znam 2 ljudi koji nece kupiti kartu jos dok ne vide definitivno sta ce svirati... Ja ne odustajem, ici cu, jer sam vec kupio kartu, ali mi je jako bitno kakvu cu "pljeskavicu" jesti...  :mhihi:   :mhihi:   :mhihi:   :mhihi: 

 

Nije to isto. Pljeskavice mozes kupiti gde god zelis i kad god zelis, a Gamma Ray je jedan i nemozes ga gledati kad god pozelis. A sto se tice setliste, svako zeli da cuje omiljenu svoju pesmu ali nemoze se svirati 10 sati i treba biti zadovoljan sa onim sto se cuje jer nemogu se svi uvek zadovoljiti, a ako se koncert ovakav propusta samo zbog par pesama onda samo mogu da kazem tim ljudima da mi mogu pomamlati pecurketinu.

 

A gospodinu Razbijacu ponavljam da je ovo Gamma Ray koncert i da ako zeli Helloween pesme da slusam onda je trebao da dodje prosli put ili u ovom slucaju da pusta kuci na kompu, a mi cemo ostali da uzivamo u prvoklasnom koncertu sa 3 odlicne grupe.

 

Ostali, vidimo se na koncertu 23

Edited by Stormlord

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo lista za Freedom Call, mozda nekoga zanima

http://www.setlist.fm/setlist/freedom-call/2010/biebob-vosselaar-belgium-43d75fef.html

 

We Are One

United Alliance

Thunder God

Tears Of Babylon

Merlin - Legend Of The Past

The Darkness

Warriors

Land of Light

Freedom Call

Zadovoljan sam. Legla bi i Hymn to the brave, ali nema veze. :mrgreen:

 

Inače, sviđa mi se što su u Belgiji zamenili Future world sa New world order. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, kad bi nesto s novog sad zamenili s Future World... :rolleyes:

 

Ovako, moje vidjenje- Prosli cert moja dva omiljena benda sam propustio i to nikada sebi necu oprostiti. To je jedan od razloga zbog kojeg nema sanse da na ovaj ne odem. Drugi razlog je- iako je set-lista polu genijalna- polu go qrac, sto posto sam uveren da ce koncert biti nezaboravan,i da ce atmosfera cak i uz To The Metal biti luda, a ne zelim posle da se kajem sto nisam otisao i da slusam druge kako ceo dan seru koliko je bilo nenadjbeivo, a ja ne odoh jer eto, jedna, dve, pesme me nerviraju.

 

I samo cu reci:

Oh, I've seen the faces of million leaving here

Abandoned time and places of a world

Built out of fear

The quest is drawing near

The mystery of fear is just about to clear

:rockdevil::pivopije:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes ti celu tu pricu. Samo iz postovanja prema Kai-u otisao bi peske u BG platio kartu i vratio se. Kai je ziva legenda bre!!!

 

Samo cekam platu i odma uzimam 2 karte!!! To je pitanje obraza.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Hvala za listu Freedom Call-a :D

Nadam se da ce Gamma Ray ubaciti jos koju kod nas :)

Brate moj razbijacu, znam da si retard i troll i da samo seres i spamujes i jedes govna i ides svima na kurac, al zasto tako lazes ljude za listu??? Stvarno preterujes...

http://www.setlist.fm/setlist/gamma-ray/2010/biebob-vosselaar-belgium-4bd75fee.html

to je prava lista iz belgije...New World Order...fino :D

 

Sine,slućajno sam izmenio liste,kad sam kopiro.Ubij me sad...preterujem i lažem,za jednu pesmu,ćime se ti opterećuješ,sick fuck!drugo,ufatiš me za ovog mog trola dole.pićko klempava.

 

on topic.

ne znam što se ljudi cimaju i oko pesmi i sve,ali iskreno,gamma ray više od 70 minuta sigurno neće ni svirati,sobzirom na broj pesmi.ima bar tri pesme u listi na koje će otići skoro pola sata koncerta,ćak će vam i na onoj ''ABYSS OF THE VOID'' izvlaćiti ono ijo ijeo i govna pojeo...a kaže 70 minuta,jer u onom freedom call svira bubnjar gamma raya.ako će taj freedom call da cepa skoro sat vremena,nema šanse da isti bubnjar još dva sata tandrlja sa gamma ray,umreo bi.sve u svemu,dobićete šouv ko za helovin.

 

i jel istina se nije prodalo ni sto karti za ovo do sad?

prićaju neke lole po ns što loću kraj dragstora...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shou za Helloween je jedan od najduzih koje ja pamtim. Ljudi su se malo istrosili u januaru pa sada kao i ja na primer

 

(najcrnji fan Helloween-a i GR-a) cekaju da im stigne plata ili da im matorcima stigne plata pa da uzmu karte. Jos sam za skolarinu platio 10.000,00 dinara. Mnogo je za moj budzet sve to. Kad se ozenim ne znam sta cu da radim. Moracu da pljackam. :violent:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

E,aj dosta, 23.02.2010

Gamma Ray u Beogradu.

 

Promovišu ''To The Metal''.

Postoje od 1989.godine

Najbolji albumi: Land of the Free i Somewehere in Svemir

Najbolja pesma: Somwehere in Svemir

Koncept: svemir,budućnos'.

 

Karta: 2000 dinara

 

Prvi bend: Freedom Call

Glavni u bendu: bubnjar gamma ray-a

Imaju dosta albuma.

Na jednoj im glas davo biff iz saxona.

Imaju i jedan live album.

Koncept: fantazija

 

Predgrupa: Secret Sphere

O njima: uspaljeni ćobani budale.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...