Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

Ja sam govorio o njegovom znacaju i uticaju u kompletnoj metal muzici, o njegovom kompozitorskom, producentskom i povrh svega svirackom umjecu i znacaju... Pjevanje je tu bas najmanje bitno, mada ja uzivam da ga slusam jer je malo ljudi koji tako iskreno zvuce, pa makar to i bilo tehnicki ne-bas-savrseno....

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam govorio o njegovom znacaju i uticaju u kompletnoj metal muzici, o njegovom kompozitorskom, producentskom i povrh svega svirackom umjecu i znacaju... Pjevanje je tu bas najmanje bitno, mada ja uzivam da ga slusam jer je malo ljudi koji tako iskreno zvuce, pa makar to i bilo tehnicki ne-bas-savrseno....

 

pa dobro... ja ih poredim po vokalu xD al rispekt i njemu definitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insanity And Genius je prejak album!!! Last Before The Storm je mozda najbolja Gamma Ray pesma, il barem jedna od najboljih! :rockdevil: Naravno, mislim na verziju sa Blast From The Past-a! A i prva dva albuma su bruka dobri! Ma svi su extra, cak je i zadnji savrsen :pivopije: mada ja mnogo vise gotovim Kaievo pevanje, i mnogo mi je drago sto su uradili puno remakea sa njim :rockdevil:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Stavite negde lepo da se vide crno na belo informacije o predstojećim koncertima. Sajt vam riknuo (istekao hosting valjda), MySpace ne održavate, a za neupućene obaveštenja na forumima i ne deluju baš mnogo zvanično i sigurno, + što treba u gomili spama naći prave informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...