Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

Искрено, не разумем шта је лоше у томе да концерт (свеукупни, не само главни бенд) почне у 7-8 и да се заврши пре поноћи?

То се не ваља? :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa konkretno na Stratovariusu sad, na prvoj predgrupi je bilo 30ak ljudi, a na pocetku druge ni sto... Kod nas ne postoji navika da koncerti tako rano pocinju, ne mogu da zamislim koliko je tom bendu bilo tesko da svira pred tako malo ljudi... Prisustvovao sam probama apsolutno anonimnih bendova na kojima je bilo priblizno toliko ljudi....  :rolleyes:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to njima nesto na sta nisu navikli, tako je vrlo cesto svuda tamo gdje ljudi nisu zeljni koncerata. Kakvih sam se samo situacija nagledao po inostranstvu, da realno dosta poznate i afirmisane predgrupe gleda bukvalno npr. 4 ili 9 ljudi... Nisam mogao da vjerujem i tada sam razmisljao - kao, gle ove blazirane evropljane, a kad bi ovi ljudi kod nas svirali publika bi se pokidala! Medjutim, sada je i kod nas situacija slicna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa @TheCrossWeBear. Ko od vas inace izlazi u pola osam kad ide u regularan izlazak vikendom ? 

 

Nekako mi je logicno da koncerti budu nocu, kada dodje leto ( nadam se sto pre :rolleyes: ) oko 21 ce tek poceti da pada mrak, sto znaci da ce predgrupe svirati po danu.

 

To mi je nekako trulo!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda se razumemo, i delimicno slazemo, Strato je poceo oko 21h, a koncert se zavrsio oko 23 : 10,a subota je bila...  

 

Ako je radni dan u pitanju mogu i da razumem, ali ovako... 

 

U svakom slucaju najmanje je bitno kad ce cert poceti, bitno je da ga bude... Zar ne?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.setlist.fm/setlist/gamma-ray/2010/docks-hamburg-germany-23d75cd3.html

Bas malo pesama i bas su preterali sa novim albumom, nema ni Ride The Sky, ni Valley Of The Kings, al zato je tu Armageddon!!!! :rockdevil:

ja mislim da su vise stvari svirali kad su bili predgrupa 2007me...nadam se da ce prosiriti listu kod nas.

Edited by vegeta
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ce promeniti, ipak su oni iz Hamburga i cesto tamo sviraju, pa je logicno da za njih ide drugacija setlista, da ne bi hiljadu puta slusali iste pesme... 

 

jbt, ako bude ovakva setlista, opet ce ko za sonatu dosta ljudi da odustane zbog setliste...

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gamma Ray: To The Metal European Tourprint.gif

 

Setlista je taman za ovu turneju. E sad, što oni kod nas dolaze jednom u 100 godina... Ali možda kod nas izbace neku novu ( sviraće sigurno 3, moja procena). Eventualno ubacivanje Helloween paprikaša * 3 povezane u jednu Future World-I want out-Ride the sky* I ubacivanje jedne stare umesto neke nove, sa pricama i preseravanjima dobije se nekih 85-90 min koncerta, od toga nekih 70-75 min svirke, što je sasvim O.K. Ali ako ova setlista bude i na ostalim koncerima pre našeg, e onda to i mi najverovatnije dobijamo. Sačekati, pa videti. Ali valja otići na koncert, nema veze kakva je lista.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoj zezati da ce, ako budu na celoj turneji do nas svirali ovakvu setlistu, da ce onda i kod nas takvu... Hvala na prosvetljenju, i ne dolaze svakih sto godina, bili su na prosloj turneji i koncert je bio extra, a oni su bend koji je u Hamburgu zivi, i to nikako ne moze da se meri sa dolaskom u Srbiju i u ostale zemlje... Videcemo veceras kakva ce biti lista... Nijedna lista Gamma Ray-a ne moze da bude taman ni za jednu turneju ako na njoj nema nijedne pesme sa Somewhere Out In Space... 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je maksimum promjena sto se moze ocekivati, eventualna zamjena Mother Angel ili No need to cry sa nekom starom pjesmom i to je to... Eventualno da se doda jos jedna, al onda bi skratili Rebellion, siguran sam...

 

Uglavnom, ako se do prvog datuma u Spaniji nista ne promijeni, to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi je drago sto sviraju Armageddon, al kako moze koncert bez Valley Of The Kings i Land Of The Free?? Ride The Sky isto ne sme da se izostavlja, onda The Silence, ima tu jos brdo pesama...Cini mi se da je 2007me bila dosta bolja lista. Jel ima neko tu iz 2007me mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...