Jump to content

Ihsahn


ba+a.

Recommended Posts

Već sam ti rekao da ONI imaju slobodu da sviraju i jedan te isti rif celu karijeru ako hoće, ako se to tebi ne sviđa jednostavno preskočiš.

To radim, što sam, u suštini, i rekao, pri tom iznevši svoj stav o tome. Sada se vrati i smisli zašto si započeo raspravu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa počeo sam jer si rekao da Samothov način razmišljanja nije ispravan što jednostavno nije tačno jer univerzalni pravi pogled na muziku ne postoji, ali ovde već krećemo u krug. :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa počeo sam jer si rekao da Samothov način razmišljanja nije ispravan što jednostavno nije tačno jer univerzalni pravi pogled na muziku ne postoji, ali ovde već krećemo u krug. :haha:

Razume se da je...

 

Jedan je od retkih ljudi iz početka scene koji zaista komponuje, gura napred i ima pravi pogled na stvari.

...moje mišljenje, valjda toliko razmišljaš. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi me čudilo da se on nikada nije pomirio sa time što nije pokupio slavu kao njegovi vršnjaci sa tadašnje scene i da je sva njegova priča o tome kako ne želi ovo i ono i da svira i proda albume samo mehanizam odbrane kojim sebe čuva od osećanja neuspeha.

 

Pretera ga, pa on je sasvim sigurno jedan od 3 najveća i najuticajnija norveška black metal muzičara.

 

univerzalni pravi pogled na muziku ne postoji

 

Suma sumarum ove vaše diskusije.

 

Ali kad malo bolje razmislim to se može podvesti pod svaku diskusiju ikad pa nastavite :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zbog cele situacije, da. Mada i ona je doprinela njegovom statusu, na ovaj ili onaj način.

 

Čisto malo da raspirim vatru i sipam soli iako sam na Talvijev strani ovde - jeste provalili kako je The Wretched End totalno neprimetno prošao, za razliku od Vegarda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko reče da je isti kao prethodni, a taj nije bio najsjajniji, šta reći više? Flame on.

 

Upade Talvi, pa da dodam: bez obzira na moje mišljenje o tome šta radi Samot, sve mi se čini da je njegova aktivnost nakon Zyklon-a druga liga, u poređenju sa Išanom.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika između Samota i Lemija je u tome što se od prvog mnogo očekuje, a on to ne ispunjava, a Lemi svira jedno te isto, ali na pravi način.

 

Motorhead je stub žanra, isto kao i AC/DC i od njih se traži da rade ono u čemu su dobri i što raja želi. Svi znamo kako će album zvučati, pa opet valja. To je u velikoj meri i do imena, da neki novi bend snimi takav album bili bi napljuvani zbog imitiranja.

 

The Wretched End, sa druge strane, je manje-više nebitan bend kojeg se gotovo niko neće sećati za dve godine ako bi sad prestao sa radom. Samot može da bude uspešan samo ako počne da snima mnogo bolje albume u žanru za koji se opredelio ili ako nastavi smerom Emperora koji je ucrtavan neverovatnim albumima. Složićemo se da je to gotovo nemoguće bez Išana.

 

Dakle, on jeste muzičar, ali njegov trenutni rad je sada potpuno minoran i trebalo bi da počne da stvara mnogo bolje pesme.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da se složim sa svime, osim sa drugim pasusom, jer su i Emperor, kad ih pominjemo, stub (pod)žanra, pa nisu baš radili šta raja želi.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem da se covek osecao izdanim,da je tesko zaboraviti tako nesto,ali znajuci da su svi oni ili tek bili u 20-tim ili jos klinci nije ni cudo sto su se poplasili... Postujem sto ima svoje misljenje i principe,al jebeno treba da prestane da se nervira oko svega toga.

Zivi na farmi,sa svojom porodicom,radi ono sto zeli i niko mu nista ne diktira,distancirao se od svega sto ne podnosi,al opet to pljuvanje,ni sam ne znam sta ce mu to donosi .

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...