Jump to content

Starcraft 2


voodoo_

Recommended Posts

Brate ako ne dobijaju ni dinara od vas nemate ni pravo da se zalite :P

Btw treba nekom beta key?

 

Ja oću da kupim onu limited edition verziju za 100$, što ima i dodatne diskove making off-ove, ali nisam našao na njihovom sajtu kako da poručim i platim karticom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes jer je rasprodata, neki koje znam jure to vec neko vreme bez uspeha... ima samo na jednom mestu za 200eur valjda :uhoh:

Sto ne pitas Games da li ce nabavljati i da ti rezervisu :da:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Izgleda da je iskopan Collector's u BGu, poslednji. Necu da se ureknem dok ne uzmem :D

Inace, Games prihvata rezervacije ali posto su me 3x do sada ispalili na foru 'Naravno da cemo vas zvati cim stigne'... i nista, necu da racunam na njih.

http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/PCST37-Starcraft%20II%20Wings%20of%20Liberty%20Collectors%20Edition.html <= salju u Srbiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra ima da se skine na sto mesta, nađite sami.

 

 

Krek (nije baš eleganci al radi):

 

http://hotfile.com/dl/57820042/e243ac1/Starcraft.2.Wings.of.Liberty.Crack.Only.Read.NFO-LiBERTY.rar.html

 

1. Instalirate igru i pustite da se ispatchuje do kraja, dok ono dugme Play ne postane dostupno

2. Uđete u nekrekovanu igru, odete u opcije i namestite šta treba

3. Krekujete po uputstvu (SC2.exe ubacite u StarCraft II\Versions\Base15405, Battle.net-patch.MPQ ide u StarCraft II\Battle.net, stare fajlove bekapujete zbog budućih patcheva)

4. Igrate preko StarCraft II.exe

 

E sad, ovo je prva verzija kreka i ne radi ručni save i load, ali radi autosave i regularno nastavljanje misija i kampanje. Iz igre izlazite tako što uradite Exit to Main Menu, a odande Alt+F4, a kampanju nastavljate tako što dvokliknete na sejv u folderu My Documents\StarCraft II\Saves. Prešao sam nekih desetak misija i so far so good.

 

Digital download i clonedvd/retail su isti, tako da je svejedno šta skidate.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomagajte ljudi. Jel imao neko probleme sa icuuc44.dll error? Vec dva dana ne mogu da ga se ratosiljam nikako. Reinstalirah drajvere, DirectX, 10 puta reinstalirah igru, isprobah 15 razlicitih crackova i nista...

 

Nemoj startovati SC2.exe , nego Starcraft 2.exe :)

 

Uzgred, obrnuh...

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vudu... pomagaj brate.

 

Meni neće sad ovo govno od Razora da radi.

Instalirao sam onaj stari crack, obrnuo igru i sve Ok... i onda uradio sve po uputstvima Razora (reinstalirao igru, updateovao, startovao njihov exe...)

Jebe me onaj Keytro.exe koji zadnji treba da se startuje, pa da se pritisne F2 i onda je kao sve Ok.

Meni se lepo startuje... krene onaj Razor logo, ali kad pritisnem F2 desi se crash (keytro.exe encoured a problem... bla bla... send... don't send).

 

Googlam vec 3 sata i vidim da se to ljudima desavalo zbog antivirusa (ja imam Nod32) i da su to rešavali programčićem Sandboxie.

Ali cvrc... meni i Sandboxie blokira... pa sam uninstalovao antivirus, pa probao Keytro i sa i bez sandboxie i uvek pukne fajl (keytro) kad pritisnem F2

... i svašta sam još nešto pokušavao.

Nemam ideju više šta da radim... inače imam Win XP SP2

 

Pomagaj... pa da ti sve droplje sa fejsa daju vode iz bunara. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj startovati SC2.exe , nego Starcraft 2.exe :)

 

 

 

Heh nije do toga. U principu ako se koristi reloaded crack i trebalo bi da se startuje preko SC2.exe. A meni sta god koristio kada startujem SC2.exe izbacuje .dll error, a kada startujem Starcraft2.exe izbacuje "An error occurred starting Starcraft 2, please try again."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja krenuo sa skidanjem ovih linkova i na pola svi linkovi crkose i nista. Jebem ti zivot. Cekam ovo sto godina i sada jos da me jebu tehnikalije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi RELOADED crack preko Starcraft II.exe, nisi lepo patchova.

 

Procedura je sledeća:

 

1. Instaliraš igru i obustaviš onlajn patchovanje nakon instalacije

2. Iz RELOADED cracka prebaciš samo folder "updates" i fajl "update.bat" u SC2 folder

3. Update.bat nije baš najispravniji, treba ga otvoriti u notepadu i promeniti "cd Support" u "cd Updates"

4. Startuj update.bat i igra će se patchovati

5. Iskopiraj ostatak RELOADED cracka u SC2 folder i startuj preko Starcraft II.exe

 

Ja ovako prešao igru.

 

Što se tiče Razor cracka, vrlo je moguće da je neki novi patch to sjebao. Ili probaj da patchuješ offline nakon instalacije, koristeći korake 2, 3 i 4 iz RELOADED-ovog cracka pa onda koristi Razor crack i blokiraj automatski apdejt, ili probaj da napraviš .bat fajl u notepadu iz koga ćeš startovati keytro, na jednom mestu sam čuo da je to nekom rešilo problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče Razor cracka, vrlo je moguće da je neki novi patch to sjebao. Ili probaj da patchuješ offline nakon instalacije, koristeći korake 2, 3 i 4 iz RELOADED-ovog cracka pa onda koristi Razor crack i blokiraj automatski apdejt, ili probaj da napraviš .bat fajl u notepadu iz koga ćeš startovati keytro, na jednom mestu sam čuo da je to nekom rešilo problem.

 

Probao sam sa *.bat fajlom i nije uspelo.

Ne verujem da će mi reinstaliranje (bez update-a) pomoći, jer meni se Keytro startuje, ali blokira čim pritisnem F2, bez obzira koja je verzija Starcrafta 2 (krekovana, ne krekovana, Razor, Reloaded... sve sam probao).

 

Oh well... valjda će uskoro smisliti bolji krek.

A i kupiću onaj colector edition ako ga negde nađem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...