Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

ја такође планирам да ићи у Чешку то године. Много паре че се потрошат, али че бити за доброsmile.gif

Ja i ti se vidimo u Ceskoj valjda :pivopije:

 

A i u Sofiji 23. :alkos::rockdevil::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm... ja se kajem sto nisam rodjen 67god pa da mogu da gledam sepulturu na arise turneji, nocturnus 91, bla bla bla ...

 

zato cu otici ovo i odgledati, a sutra svojoj deci ili nekom levom pricati da sam ja to gledao... kao sto meni danas pricaju kako su gledali sepulturu 91 god na arise turneji... a ja mogu samo da placem i balavim ;).

 

Hehe, nisam ni ja '67 pa ipak nešto odgledah od toga, :rockdevil: Nego čujemo se za taj bus, računaj na 7-8 ljudi odavde minimum... GRANATAAAAA :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Evo da pojasnim nesto... vi sami odlucujete koje karte zelite , tj. koju kategoriju, za sada najvise ljude zanima fan put . To je pod br.1 , pod br.2 kada mi rezervisete mesto ( ili vise u zavisnosti koliko vas ide ) i odlucite koju cete kategoriju karata, ja na osnovu toga narucim karte i to je cela matematika. I imate 7.dana da uplatite pare ili vam rezervacija istice, rezervacija se racuna od trenutka kada dobijete mail od mene da su karte narucene.

 

Ako vam jos nesto nije jasno pitajte.... gomila ljudi pita da li stajemo u neka mesta posle Beograda, ja cu reci da cemo 99 % ( naravno ako bude interesenata ) svratiti do Kragujevca, Jagodina sigurno ( jer ima vec narucenih 3-4 karata ) , Pojate ( Krusevac i okolina ) i mozda Nis ako bude potrebe. Da se ne bi narod cimao do Beograda i placao kartu bzvz.

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da pojasnim nesto... vi sami odlucujete koje karte zelite , tj. koju kategoriju, za sada najvise ljude zanima fan pit . To je pod br.1 , pod br.2 kada mi rezervisete mesto ( ili vise u zavisnosti koliko vas ide ) i odlucite koju cete kategoriju karata, ja na osnovu toga narucim karte i to je cela matematika. I imate 7.dana da uplatite pare ili vam rezervacija istice, rezervacija se racuna od trenutka kada dobijete mail od mene da su karte narucene.

 

Ako vam jos nesto nije jasno pitajte.... gomila ljudi pita da li stajemo u neka mesta posle Beograda, ja cu reci da cemo 99 % ( naravno ako bude interesenata ) svratiti do Kragujevca, Jagodina sigurno ( jer ima vec narucenih 3-4 karata ) , Pojate ( Krusevac i okolina ) i mozda Nis ako bude potrebe. Da se ne bi narod cimao do Beograda i placao kartu bzvz.

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa najbolje je sto pre. Sto se mene tice, ja mogu da cekam cak i do kraja Maja, ali je OGROMNO PITANJE da li ce biti karata do tada, to vec ne zavisi od mene.

 

E a rekao sam imamo opciju za autobus gde staje 90.ljudi, to bi bilo fino napuniti i da napravimo ludlo u busu :))hahhaha. Ako se to desi moracemo da krenom jedno 2 dana pre , posto ce da putujemo jedno 2-3 dana do sofije ( zbog pis pauze :)hahahahahaha )

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ochekujte bar josh dva Sonisphere festivala u Sofiji:

 

http://www.katehizis.com/news/shNews.php?id=14373&

 

Ovde pishe da organizator, Balkan Entertainment Company, ima potpisan trogodishnji ugovor sa Sonisphere- om i da ce se potruditi da sledece godine festival bude bar na nivou ovogodishnjeg, a najverovatnije i bolji!!!

Edited by angels deserve to die
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...