Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Da ali bugari nisu stoka ko mi ,na metallicu smo recimo usli u 5 i prosli opusteno do prvog reda niko nas nije ni pipnuo

Ja sam ushla josh oko tri i stigl;a do same ivice sa fan pitom i nije mi falila dlaka s glave. A shto se tiche guranja- verovatno nisi bio kad su bili Type O' Negative i Marilyn Manson, da vidish kakvo je tad guranje bilo, ali je i organizacija bila zlj, otvorili kapije pola sata pre pochetka koncerta. Neki shto su doshli za Type nisu mogli da udju dok su oni nastupali. Ali ok, da ne spamujem vishe. Ova varijanta ovde je super za one koji hoce sve da im bude sigurno i da se ne cimaju, da se ne chude chime ce posle kuci i gde ce do prvog voza ili busa. Povratna vozom od Dimitrovgrada do Sofije je 800 dinara- ako nekoga interesuje... Ako rachunamo koliko je Dimitrovgrad udaljen, a koliko Beograd, onda se ova cena, koja se ovde predlaze, isplati, to je moje mishljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima neki organizovan prevoz iz Pirota? :mrgreen: Pošto inače ima BG-PI preko nekog prevoznika 1000 din povratna (mislim Jeremić), a taman imam rodbinu do koje nisam bio još otkad je Hughes bio u Dimitrovgradu, pa da svrnem usput. ;) Naravno sve to kad vidim šta činiti sa moržem & co. :udri:

 

Šta bi sa Rumunijom, koji bendovi sviraju?

 

Da ali bugari nisu stoka ko mi ,na metallicu smo recimo usli u 5 i prosli opusteno do prvog reda niko nas nije ni pipnuo

Ko sme bilo šta kad naiđeš onako sitan i bejbi fejs. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi cemo verovatno neku solo organizaciju, realno glupo bi bilo da placamo 55e za pput od Bg-a a bugarska granica nam na 10km :),plus sto prelazimo granicu sa licnim kartama.Kontam da ce svaki veci grad po istocnoj/juznoj imati neku org. stoga izbacujte cene :),ova fora iz Dimitrovgrada deluje previse jeftino da bi se propustila xd...jedino me brine da se ne rasproda sve to jako brzo :(,fala bogu pa tapkarosi ne znaju za granice xd

Edited by East

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontigent iz Subotice,severna armija. :D

 

Nixx i ti ne propustate ovo,siguran sam... :D

Jebem li ga,retko ko ce da propusti ovo iz Srbije zato sto je tako blizu i sa takvim cenama a da ne pricamo o imenima.Uz to i jos slab izbor koncerata kod nas tako da ce ovo biti dosta za ovu godinu. :haha:

Nije toliko vazno koliko evra ce se dati za put koliko je vazna ekipa i organizacija (muzika uz put u busu,nova poznanstva(eto prilike za okup yumovaca),pijenje,pusenje,stajanke,jedenje,jebanje...),oprostite na recniku. :redface: Mislim da sve to spada u dozivljaj koji ce se pamtiti do kraja zivota.

Svakako ce se retko ko odluciti za ovakav dozivljaj sa knap novca a imamo vremena i da prikupimo,objavljeno je na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po karte idemo u ponedeljak , tako da ... tad treba da se daju pare za kartu ... moze i kasnije nije problem, ali ne garantujemo da ce ih biti, posto svi idu u fan pit.... ja cenim da ce se rasprodati, ali eto....

 

javi se na mail:

[email protected]

 

pa se vidimo

cekaj,jel fora ko se prijavi do ponedeljka ide ko ne ne ide ili sta?

mislim,ja cu ici sto posto ali ponedeljak je preksutra,malo je blizu.........

kakva je sema za one koji se jave posle? mislim po pitanju karata.

jel mogu ja nekako sto pre da rezervisem kartu?

 

poslao bih ti mejl,ali jebe me nesto slanje. mozes da mi odg na [email protected] ako je frka ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...