Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Kakve veze imaju Sabbathovi "Mob Rules" & "H&H" albumi sa doticnim bendom koji danas funkcionise sem sto je Iommi dao naziv bendu po albumu Sabbatha? Ovo je nov bend danas koji svira svoje pesme iskljucivo i to sto imaju 3 clana nekadasnjih Sabbatha ne znaci da ce da sviraju sranja iz Diovog perioda...ko ovde stvarno siri dezinformacije pitam se.

Covek...

Ja ih gledao letos u Nemackoj (ajde da kazemo pre 7 meseci) i svirali su stvari od Black Sabbath iz perioda sa Diom ;)

Tako da...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je headliner i svira poslednja sigurno.

da,  metallica je hedlajner, ali to ne znaci da svira zadnja, vec da verovatno svira u najboljem terminu.  Znaci ako koncerti traju, lupam od 21-03h, sigurno nece svirati u 02h ujutru kad su ljudi vec umorni i pola njih se razbezalo...

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Sto se mene tice, ja bi voleo da ovakav bude redosled:

Antrax

Megadeth

Slayer

Heaven and Hell

Metallica...

Iz prostog razloga jer posle slayera trebaju ljudi malo da danu dusu, a da paraju usi (sto je H&H stvoren za to) i onda da se nastavi ludlo na metallici...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

al smo se pomrzli sunce ti jebem.... al su bar karte u dzepovima ^^ !!!

 

:))

 

Iggy:

ja isto mislim da ce biti taj raspored.

 

Znaci bili smo ko najgori sverceri ispred arene, da nas je videla policija sigurno bi zaglavi u stanici xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, ja bi voleo da ovakav bude redosled:

Antrax

Megadeth

Slayer

Heaven and Hell

Metallica...

Iz prostog razloga jer posle slayera trebaju ljudi malo da danu dusu, a da paraju usi (sto je H&H stvoren za to) i onda da se nastavi ludlo na metallici...:)

Cenim da je takav neki redosled i za očekivati, doduše zavisi koliko ko svira, ako će svirka da se oduži nešto malo više posle ponoći, onda nije isključeno da će neko posle Metlice ipak.

 

 

 

Elem, treba imati na umu da je to već početak turističke sezone, valja na vreme krenuti, da se na granici ne zapadne npr u neku kolonu buseva kao mi kada smo išli na Maidene u Split, čekali 3 sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi za granicu racunamo min 4h just in case treba da propustim ovo pa da se slognem .... :))

 

elem, znace se situacija sa granicama kada bude bilo vreme , tako da opustencija ;).

 

jebote kad se setim da sam metaliku propustio zbog svojih klinackih tripova( jer su se jelte idoli osisali/prodali ), sad nesto imam bas zelju da ih gledam ;)hehee... videcemo.... ;)

 

prirotet mi je slayer, metallica, h h anthrax, megadeth cu preskocim

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

jebote kad se setim da sam metaliku propustio zbog svojih klinackih tripova( jer su se jelte idoli osisali/prodali )

 

prirotet mi je slayer, metallica, h h anthrax, megadeth cu preskocim

 

:mhihi:

 

Zezam se, sto bre Megadeda preskociti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog svojih klinackih tripova( jer su se jelte idoli osisali/prodali ), sad nesto imam bas zelju da ih gledam ;)

Nešto mi poznato. haha Doduše nisu mi nikad ni bili idoli neki, ali mi je onaj izbljuvak od St.Angera bio izgovor za nemanje para i ispitni rok. Mada sam si izeo muda čim sam video koja je bila set lista. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...