Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Ljudi dal ste vi svesni kakav je profesionalac Mega Dave i koji je to thrash kult,zacetnici i jedni od najistrajnijih (pored Slayera i Exodusa) koji takodje nisu promenili stil ni smeksali do dan danas?Taj nastup ima da oduva masu samo tako,gledajte One night in Buenos Aires sta je tehnikalija pa ce vam biti jasno.Frubi,ne me razocaravaj! :lol:

I ti bre Lemi za koju bandu jases? :haha:

Pa Kerry King je pored Prista svrsavao na Iomija i njegove rifove a mali Bruce Dickinson se gurao u prvim redovima na koncertima Rainbowa da vidi Dia i skine mu neku foricu. :D

 

I ja sam Metaliku bojkotovao a mozda u stvari nisam ni mogao da verujem da ce se neko usuditi da svira u Srbiji a kad sam gledao onaj piratski snimak pokajao sam se.Jebe se nekome kakvu frizuru sada ima James ili koliko se Lars nagudrisao ili koliko je Kirk nadmen i uobrazen kad cujem Dzejmsov vokal na Creeping death i Kirkovu solazu na One???To se samo ne slusa vec tece kroz vene vec 20 leta...I ne zastareva nikako...

 

O nastupu Slayera ne treba komentarisati.

 

Anthrax jes da nije sa tata Beladonom ali da cujem Indians i I am the law pa idem na lalkanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebes anthrax,sto se mene tice to je najmanje bitan bend te veceri..........

maltene me ni ne zanima uopste,samo da budu prvi.

al gledacu ih u svakom slucaju kad sam vec tamo....

Edited by Stansfield
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiglo danas, to je sve što je bitno!

 

 

th_55270_HPIM1381_122_637lo.jpg

 

Samo da mi izdržimo Slayer pa ko preživi Metallica je tu da ga dotuče. Idem na ovo više zbog Slayerovog novog albuma nego zbog ostalog, a Metallica je samo bonus jer me isto tako zanimaju i njihove nove uživo. Sve ostalo je samo plus, a kada se uzme u obzir i da je Megadeth imao jak poslednji album, ne sumnjam da ću se loše provesti. Ali kao što rekoh, Slayer će fizički trebati izdržati. Prošli put kad sam ih gledao vratio sam se s pokidanom majicom i krvavim stomakom, još sam dobro i prošao! :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene kol'ko je Dave izivcirao izjavama/postupcima poslednjih nekoliko godina, sve ce to pasti u vazduh kada opali jedan "Wake Up Dead" ili "Tornado" uzivo, ima da 'bangujem pa i jos da trazim... Jedini bend koji mi je ovde "mog' ga vidim, a i ne moram" je Anthrax, jer uopste ne volim Bush period, a sada sviraju dosta odatle + par starih hitova... No dobro, valjda se i odmarati na nekom bendu :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me sledeće, ako ja recimo imam kartu, koju nisam uzeo preko frubija, da li se računa da kod vas samo platim prevoz do tamo i natrag?

 

karte su kupuju u eventimu, tako su svi odradili samo sto su onaj dan isli coporativno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zanima samo prevoz sa metal drustvom? Nadam se da nije problem, posto ne vidim zasto bi bio.

Pozdrav.

 

Bitch. :D

 

 

Praktično, Slayer jedini ima originalnu postavu i onu pravu od big four vremena...

Ali bitno da su medju ostalima svi bitni likovi tu...tako da će biti all hell breaks loose...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Megadeth, verovatna set lista:

 

1.SLEEPWALKER;

2.WAKE UP DEAD;

3.HANGAR 18;

4.RATTLEHEAD;

5.KICK THE CHAIR;

6.IN MY DARKEST HOUR;

7.SHE-WOLF;

8.HEADCRUSHER;

9.SYMPHONY OF DESTRUCTION;

10.PEACE SELLS

11.HOLY WARS

 

Slayer- verovatna set lista:

 

1. DISCIPLE;

2. WAR ENSEMBLE;

3. JIHAD;

4. CHEMICAL WARFARE;

5. GHOSTS OF WAR;

6. PSYCHOPATY RED;

7. LIVE UNDEAD ;

8. DEAD SKIN MASK ;

9. HELL AWAITS ;

10. MANDATORY SUICIDE ;

11. ANGEL OF DEATH ;

12. SOUTH OF HEAVEN ;

13. RAINING BLOOD;

 

Anthrax- verovatna set lista:

 

1.What Doesn't Die

2.Got the Time

3.Caught in a Mosh

4.

Antisocial (Trust cover)

5.Safe Home

6.New Noise

7. Only

8. Indians

9. Bring the noise

10. Fueled

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...