Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

@Gashpar

kad su dosli u Cacak sa tom ekipom u borcevoj hali je,ja ni dan danas ne znam kako,stalo oko 4-5000 ljudi..jos oko dve hiljade je ostalo napolju..

 

i sto je jos misterioznije,ne znam ni sam kako sam uspeo da uletim unutra..

 

naravno,brojni manijaci su dobacivali igracima Buducnosti,pa se tako u jednom trenutku,Pajevic cini mi se,zaleteo u publiku i ispripaljivao nekog tipa bas dobro..

 

trebali su svi da ulete na tribinu i da izgaze govna..

 

Buducnost pobedila sa dva poena razlike..pad nataliteta zabelezen te godine u Cacku :haha:

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, није Борац Слога да добије Будућност. :bigblue:

Чини ми се да их је и Раднички добио после продужетака...Вујошевић био на клупи (пре тога је био неки саветник код Црногораца).

 

Баале, играо је и за Морнар из Бара. Добар је био.

 

Не сме се заборавити ни на тандем Здравља Нишавић-Митић. :rockdevil:

Мислим да Жућа Митић још увек игра иако је одавно прешао 40.

Прошле сезоне играо за Југ (Врање) - друга лига и имао око 20 поена у просеку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баале, играо је и за Морнар из Бара. Добар је био.

 

Не сме се заборавити ни на тандем Здравља Нишавић-Митић. :rockdevil:

 

Да,Морнар!Колико се сећам пар сезона су баш солидни били.

А Нишавић је беше онај што је био добар тројкаш?Ако нисам нешто помешао он је после дошао у Звезду али се није прославио.

 

П.С. Што се тиче домаће лиге...Тај Суперфунд је посебан хорор од екипе.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играо је и Ђуро Остојић тада за Морнар. :bigblue:

 

Да, то је тај Нишавић. Одличан плеј..

Јесте био у Звезди, али је тада Звезда била у сличном распаду као сада, па се није прославио.

 

Јел се сећа неко Дамира Покрајца? Легенда Боровице...имали су једне године баш добар тим (Зоран Сретеновић, Дамир Покрајац, Саша Рамач, Слађан Стојковић, Милета Лисица...) и борили се са Партизаном за титулу.

 

Излазио је тих година часопис који је издавао "Дневни телеграф" - "ДТ КОшарка". Људи моји, који је то култ био. :rockdevil: Најгори папир али су зато пропратили сва кошаркашка збивања у свету. Проклињем себе што сам такво благо поделио другарима, погубио...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam jednom protiv njega , bese prva sremska ili tako nesto u St Banovcima , sutirao je 7-7 trojke :D , sad kad bese pre tri - cetiri godine jebem li ga , ne mogu vise da treniram pa sam pogubio vremenski dojam

Сад је тешки наркоман.

 

 

Стевановић из Беобанке - јунак мог детињства.

 

 

Хејл: "spomenite Cimbaljevica kad vec ja ne mogu da postujem !"

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žuća Mitić i Grušanović bi danas igrali bolje nego polovina klinaca u Prvoj ligi. :rockdevil:

 

i danas igra u okk sapcu. po 3-4 minuta, ali igra.

 

 

Чини ми се да их је и Раднички добио после продужетака...Вујошевић био на клупи (пре тога је био неки саветник код Црногораца).

 

 

secam se ove utakmice. bilo neko sranje, dule glavni bio. (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Излазио је тих година часопис који је издавао "Дневни телеграф" - "ДТ КОшарка". Људи моји, који је то култ био. :rockdevil:Најгори папир али су зато пропратили сва кошаркашка збивања у свету. Проклињем себе што сам такво благо поделио другарима, погубио...

 

jao da, prelistaš jedan broj i prsti ti crni potpuno :D dobar časopis je to bio, i meni krivo što sam pogubio brojeve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Dokumentarni film o Dejanu Rambu Petkoviću "O Gringo“, u režiji Darka Bajića, biće premijerno prikazan 4. maja 2011.

 

Dejana Petkovića mnogi stručnjaci smatraju jednim od najvećih igrača svih vremena, čija fascinantna fudbalska karijera upravo doživljava kulminaciju u Brazilu, zemlji fudbala.

 

http://www.youtube.com/watch?v=YzDdCsFxGug&feature=player_embedded

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Марадона из Туниса, Алжира или одакле већ.

Како се оно беше звао?

 

Камел Зајем. icon_da.gif

Е моји гробари, не знате како вам се звао бивши играч, ја морам да вам говорим...

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...