Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

Јесте у Јагодини је... Гледао сам га у Новом Саду пре месец дана на Војводина - Јагодина. Трудио се, ал' ништа конкретно није направио. Неки лик са трибине је стално викао ''Пееериииицееее!'' кад год би овај примио лопту. Није заборављен. icon_mrgreen.gif

e da ja mislim da je bio prenos na RTS-u te tekme. :D

 

On je nesto slicno Topicu! pravi porodicni covek! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je uzeo i titulu '91 sa Partizanom. Mada nisam siguran. U svakom slucaju on je legenda nase kosarke. Bilo bi stvarno dobro kada bi postojao neki "Hall of Fame" nase kosarke. Jebi ga ipak nismo mi bilo ko u kosarci, najbolji smo posle Amera...

 

Covek je Zoran Stevanovic, legenda Partizana, s kojim je bio i prvak Evrope, u Fuenlabradi gde je Partizan igrao kao domacin, mislim bas protiv Huventuda, u grupi, pogodio 2 bacanja kod 1 razlike za Huventud, par sekundi pre kraja, i mislim da je tom pobedom Partizan prosao grupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Александар "Родни Тротер" Чубрило. :bigblue:

Igrao sam jednom protiv njega , bese prva sremska ili tako nesto u St Banovcima , sutirao je 7-7 trojke :D , sad kad bese pre tri - cetiri godine jebem li ga , ne mogu vise da treniram pa sam pogubio vremenski dojam

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...