Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

Šteta, mlad čovek.

 

Inače od svih propalih talenata najviše mi je krivo što Čubrilo nije postigao neki veći uspeh.

Dečko je bio neverovatan talenat, sećam se ranije kada su bila takmičenja u zakucavanju, on i Radmanović su bili fizički najbolje pripremljeni igrači... Još uvek se sećam kada me je otac odveo na utakmicu protiv Cibone njegove sjajne igre.

 

Dosta se priča da su ga treneri upropastili, što je vrlo moguće (dosta trenera treba podvrgnuti nekom psiho testu).

 

Poslednji put sam ga video kada je igrao za BKK Radnički, to je bilo 2005/2006. Na treninzima se skoro uopšte nije trudio, ali je stalno bio nasmejan i raspoložen. Posle sam ga video i na Zlatiboru, kada su išli na pripreme. Nakon toga je otišao u Nemačku drugu ligu valjda, ali je dobio fine pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cubrilo , moj omiljeni igrac iz tog perioda , toliko nepredvidiv igrac , znao je da promasi 3,4 uzastipne trojke , ali i nakon toga je sutirao mrtav ladan i sa 7,8 metara , tada .O zakucavanjima i da ne govorimo . E sad da li je istina ili ne pricalo se da se malo dzankao po Ljubljani ...veliki talenat !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Bata Životinja

Šteta, mlad čovek.

 

Inače od svih propalih talenata najviše mi je krivo što Čubrilo nije postigao neki veći uspeh.

Dečko je bio neverovatan talenat, sećam se ranije kada su bila takmičenja u zakucavanju, on i Radmanović su bili fizički najbolje pripremljeni igrači... Još uvek se sećam kada me je otac odveo na utakmicu protiv Cibone njegove sjajne igre.

 

Dosta se priča da su ga treneri upropastili, što je vrlo moguće (dosta trenera treba podvrgnuti nekom psiho testu).

 

Poslednji put sam ga video kada je igrao za BKK Radnički, to je bilo 2005/2006. Na treninzima se skoro uopšte nije trudio, ali je stalno bio nasmejan i raspoložen. Posle sam ga video i na Zlatiboru, kada su išli na pripreme. Nakon toga je otišao u Nemačku drugu ligu valjda, ali je dobio fine pare...

 

Izgleda da radi sa decom

 

Filip Pavlovic: Aleksandar Cubrilo je meni trener :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Denda: Iiii, devetnaestogodišnji Veselin Petrović će večeras pokušati aaa da zaustavi Miću Berićaa...

 

Kompletan snimak gore mi je izmamio osmeh na lice. Praznik za oči. To su, bre, bile utakmice.

Bila je to jaka liga, sa gomilom kultnih likova koji su igrali za hranarinu po slabijim klubovima, ali su bili kvalitetni košarkaši. Mužjaci, a ne plačipičke k'o ovi danas.

 

Evo, vidim sada gomilu derbija i evroligaških utakmica из 90-ih. To je to. Valjda ima ona kada su namerno isključili struju u Pioniru.

Диверзија...

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...