Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

:rockdevil:

 

Цар! Обожавао сам га док је играо. Већ пар сезона се говори како ће он бити нови тренер Атлетика кад се смени тренутни. Нека га, само нека ради са млађим категоријама и Б тимом (а видим да му скроз фино иде), и доћи ће његово време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

50395962.jpg

 

velemajstori paradiranja i gordi saborci.

 

 

13469685.jpg

 

nešto kasnije je sabo na batin nagovor, kao što se iz priloženog da videti, doleteo u humsku 1 i velelepni dres vojvodine zamenio za trofejni crno-beli.

Edited by vudurinator
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам где ово да турим, па ајде овде:

 

http://www.youtube.com/watch?v=v9He0dctaPU

 

 

Ја сам већ заборавио ову утакмицу, квал. за ЕУРО 2008, а на трибинама је било око 1000 гледалаца (!?), а на терену су били такви асови као што је Туторић, Душан Анђелковић, Аврамов. Ово не сме бити заборављено, ипак је тај Толе направио напредак.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам где ово да турим, па ајде овде:

 

http://www.youtube.com/watch?v=v9He0dctaPU

 

 

Ја сам већ заборавио ову утакмицу, квал. за ЕУРО 2008, а на трибинама је било око 1000 гледалаца (!?), а на терену су били такви асови као што је Туторић, Душан Анђелковић, Аврамов. Ово не сме бити заборављено, ипак је тај Толе направио напредак.

 

9549d1325849432t-ultimate-facepalm-7236163.jpg

 

Туторић се вратио. :rockdevil:

Дрмаће у Пазару.

 

 

Pravi jedan zaboravljeni as.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Туторић је последњи стрелац и тачка, не сме таквој легенди да заузима место неки Калуђеровић. А Кнежевићев је био ауто-гол.

Edited by iron will
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta,i to je derbi.

 

Jeste, al' pretpostavljam da je gospodin Vikernes mislio samo na utakmice za bodove.

 

Kako je gadno vreme bilo tog dana kad se igrao derbi u kojem je Knežević dao autogol, lebac ti jebem. Ladno mi je kad samo pomislim na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...