Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nego, da li se seća neko Pitera Vasiljevića Kornela? Čini mi se da je on kao nešto bio došao u Partizan da Divčevu preporuku...

 

http://en.wikipedia....i/Peter_Cornell

 

Koliko se sećam nije se nesto dugo zadržao, niti je pokazao ikakav talenat. Stavljam ga stalno u grupu igrača, sa Fišbekom i Kotonom, kao promašaje, a nisam siguran d li me secanja vara. Je l bio on cemu?

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, da li se seća neko Pitera Vasiljevića Kornela? Čini mi se da je on kao nešto bio došao u Partizan da Divčevu preporuku...

 

http://en.wikipedia....i/Peter_Cornell

 

Koliko se sećam nije se nesto dugo zadržao, niti je pokazao ikakav talenat. Stavljam ga stalno u grupu igrača, sa Fišbekom i Kotonom, kao promašaje, a nisam siguran d li me secanja vara. Je l bio on cemu?

 

pamtim ga. obrukao se u jednoj evroligaškoj utakmici i to je, otprilike, bilo to.

 

nego

[media=]

[/media]

 

Didn't Sports Illustraded fun a 5 page spread back in the day for him as well. Thats unheard of even these days when print is dead.

Kobe was even asked who the toughest guy he ever defended was and he said Schea Cotton in AAU and the reporter was like WHO? He got wronged by the NCAA

 

kurva sudbina.

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дуле је најурио Корнела Васиљевића. Није имо појма. Котон ми је био некако драг. Ваљда зато што је био први Амер у ККПФК. Овог Фишбека се не сећам. Кад је он био код нас?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дуле је најурио Корнела Васиљевића. Није имо појма. Котон ми је био некако драг. Ваљда зато што је био први Амер у ККПФК. Овог Фишбека се не сећам. Кад је он био код нас?

Fisbek i Koton su u otprilike isto vreme dosli u Srbiju, ali Koton u Partizan, a Fisbek u Zvezdu... Cini mi se da je Fisbek imao cudan izbacaj lopte prilikom suta, kao da ce mu ispasti lopta,... Bio sam relativno mali tada, to je bila kosarka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...