Jump to content

2010.09.10. Akademija, Beograd* Negura Bunget + Tamerlan!


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

Nije samo do guzve, vec i do loseg ozvucenja, zagusljive prostorije, skucenosti... Kad god sam tamo slusala neki koncert uvek mi je preseo zbog tih stvari. :mrtav:. Cenim Neguru, ali cu je gledati na nekom drugom mestu i drugoj prilici...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

akademija je savrsena za ovakvu svirku, bice odlicno.

 

ne znam dal je ljudima jasno da nema gde da se svira vise. Ne radi mali SKC, ne radi mali Dom, tako da mozes da biras izmedju akademije, dangube i ciklona, a akademija bar ima backstage za bendove i lici na klub a ne na kafic.

 

bice bolje valjda uskoro, ali za sad, ovako nam je sudjeno. ja sam se uvek do jaja provodio na akademiji i drago mi je da ce opet malo vise da radi sad.

 

plus mi je dva minuta od gajbe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

akademija je savrsena za ovakvu svirku, bice odlicno.

 

ne znam dal je ljudima jasno da nema gde da se svira vise. Ne radi mali SKC, ne radi mali Dom, tako da mozes da biras izmedju akademije, dangube i ciklona, a akademija bar ima backstage za bendove i lici na klub a ne na kafic.

 

Baš sam to hteo da napišem - nema izbora kada treba da se zakaže svirka; dok se nekim čudom ne pojavi nešto novo, mora se raditi sa onime čega ima.

 

Bejah na svirkama u Akademiji, jeste da nije bilo nikada mnogo ljudi, jer su ovdašnji bendovi bili u pitanju, ali meni je bilo sasvim dobro. Zvuk beše dobar, nije mi bilo zagušljivo preterano (sigurno neće 12. neće biti visoka temperatura, tako da ne bi trebalo ni ispod, u klubu, da bude).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...