Jump to content

2010.09.10. Akademija, Beograd* Negura Bunget + Tamerlan!


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

Pitam juče drugara da li ide, on kaže da nikada nije poslušao ništa od njih. A sluša bukvalno sve od metala, uz izuzetak doom-a i sličnih sporih kombinacija. Duboko sam se razočarao. :no::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam da čujem šta kaže organizator pre nego što išta ozbiljnije prokomentarišem.

Ulazak kasnio, vraćali ljude sa vrata, a bend počeo u 23:15, rekao bih. Da li je predgrupa nastupila uopšte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je počela predgrupa? Mene su vratili sa ulaza u 21:30, sad mi je žao što sam ih propustio.

Video sam da nema drugog gitariste, pitao sam se šta je posredi. Kako je nedostajao, nestao, razboleo se?

Edited by Uncle Lu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je počela predgrupa? Mene su vratili sa ulaza u 21:30, sad mi je žao što sam ih propustio.

Video sam da nema drugog gitariste, pitao sam se šta je posredi. Kako je nedostajao, nestao, razboleo se?

Ne bih znao reci kad tacno,ali nekad oko 22,15h,cini mi se.

 

Nije naveo razloge izostanka gitariste. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kašnjenje je onda manje nego prosečno kašnjenje koncerta u organizaciji Legacy-ja. :haha:

 

Ja sam ostao napolju da vidim kada će ljudi početi da ulaze, pa da uđem i ja. Ono što nisam znao je da su napolju samo bizgoni koji nisu u stanju da ispoštuju predgrupu. :no: To me je i ujebalo na kraju. Em nisam gledao Tamerlan, em su ovi svirali kratko.

 

Jebote, već priželjkujem da dođu opet, ali da bude kako treba, poštena svirka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da bude tako. Jebi ga, pokazalo se šta se prodaje od metala ovde. Blejim večeras ispred Akademije i vidim Kozeljnika kako izlazi i kaže "20 karata u pretprodaji i 3 sada". Uhvatila me je tuga. Žao mi momaka (i devojke) koji izlaze pred takvu publiku. Žao mi što sam ovde. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...