Jump to content

Ambient muzika


Recommended Posts

NE MOGU DA VERUJEM

 

A ja još kao idiot se radujem što ću ga gledati u oktobru u Nemačkoj, potpuno nesvestan da čovek dolazi OVDE nama na noge :haha:

Mogao bih i ja da odem na ovo.

Videh ti sada sliku na eventu na last.fm, koji kvlt. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lou ima last ali neće da se druži sa nama?

 

Btw, kul je to ali meni ambient generalno nekako nije muzika za slušanje uživo.

Lou je skoro napravio last samo zarad statistike, jer ga zanima šta će ispasti nakon par godina. :haha: U stvari, i da bi pratio eventove, kurac palac.

 

Ovo što kažeš za slušanje ambijentalne muzike razumem, ja sam podeljen po tom pitanju - smatram da neki oblik može da uspe, a neki nikako. Ovo će biti instalacija sa kvadrafoničnim zvukom i vizuelnim efektima, tako da to umnogome doprinosi ugođaju. :da:

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ju kako je zlo ovaj Denovali Swingfest... ali mnogo daleko.

 

Karta za Dortmund iz BG-a povratna - 45€.

 

Btw, kul je to ali meni ambient generalno nekako nije muzika za slušanje uživo.

 

Kad su sedeća mesta i dobra vizuelna instalacija, a pogotovo odgovarajući zvučni sistem (kao na festivalima), neprocenjivo iskustvo.

 

Pričam napamet, doduše :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ju kako je zlo ovaj Denovali Swingfest... ali mnogo daleko.

pa pominjao sam ti ovo u ponedeljak prosli :D

 

 

Inace, javi se ako budes dolazio :D

 

Kad su sedeća mesta i dobra vizuelna instalacija, a pogotovo odgovarajući zvučni sistem (kao na festivalima), neprocenjivo iskustvo.

Dovoljno je da su sedeca mesta (ili da moze na pod da se sedne), i da je ozvucenje dobro, i masala :D

Znam kad sam u Rexu bio na Dis-Patchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je lokacija sa last.fm-a za Konera tačna? Mislim, Muzej savremene umetnosti se prostire na više mesta trenutno, pa da budem siguran.

 

EDIT: Sad videh da se i na sajtu muzeja pominje Pariska ulica, nisam video odmah, jer su sitna slova upm.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, čovek i jeste rekao da je u pitanju performans, a ne koncert, i da je poenta u izložbi, a ne u muzici. Posle mi se žalio u intervjuu, prvo, da je bio preumoran, drugo, da nije imao struje ceo dan, nego je na licu mesta sve improvizovao, treće, da je proveo dva sata kod zubara, i četvrto, da je morao dosta da ukroti zvuk jer je ozvučenje bilo jako loše i mnogo je probijalo.

 

Sama muzika/koncept super, ali je prostor bio dosta promašen, pogotovo što je nedopustivo da se nečemu onakvom prisustvuje stojeći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da neće biti koncert, već da je dopuna, da se tako izrazim, izložbi, ali jeb' ga, baš kratko. Začudio sam se što nije bio stolica, to je zaista ogromna omaška, pogotovo kada se uzme nedostatak kulture kod ljudi koji ne shvataju da ne treba da prolaze ispred projektora i palamude dok svi ostali ćute. Primetio sam da je ozvučenje u kurcu, a stalno sam priželjkivao da počne glasnije sve to.

 

Odlično je improvizovao. Tebi ostaje da ga vidiš u zemlji Germaniji, a meni da pročitam intervju i osvrt na njegov nadolazeći nastup. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na recenziji dogadjaja, tacno si mi malo oblje i objasno svrhu onih freski, posto Thomas ne govori Engleski bas najsjajnije pa ga jedva razumeh kada je pricao o njima.

 

Evo jedan veoma zanimljiv ambient/witchhouse bend. Veoma je dobar imate ceo album ovde. http://aarrcc.bandcamp.com/track/wire-migraine

 

|͎͚͍̠̦̝̹̖̼̩̝̘̺̺̹̿͗͋̊̑̂̓ͨͬͩ̒̓ͣ̇͋̌̈̚͠͡|̡̹̬̻̫̠͎̉͛̓ͣ͠|̴̨̡ͥ͂ͣͬ̃̚͏̼̠̗̳̝̫̠̣͓̥̟͓̭ͅ|̧̹͙̣̳̼̱̱̜̖͙̺̘͙͉̰̥̩̣̋̾̿͆͒ͦ̉̂ͮ̃̐͋̊̃̃͛̓̌͞ͅ|̷̨͕̣͇͎̦̗̮̮͍̣̬̲̣̟̭͎̖̬̒̎ͦ͗ͫͮ͘͝͠|̸͉̠͎̖͙̙̬̪̦̳̤͈͔̽̓̀̏̔̍̌̈́̃͗ͬ͊ͫ͑̚|̶͔̳̰̘͍̗̺̩̪̼͔̭̪̳͔͇̮̹̯̆̀͒͒̎͛́͛ͭͦ͂̊̿͑̃͘͟͝|͉̜̥̭̪͔̩̠̞̟̦̺̀ͥͩ̽ͪͫ̊͛̈́͢͢|̼̣͚̰̱͔ͨͬ̒ͦ́ͤͧ̌̐ͬ͜͝|̴̡̥̲͙͙͖̲̣͈̹̥ͣͭ͊͐̚|̴̧͇̞͚̮̰͓̺͈̈ͯ̊͛͒͌̅̑̃ͧ̀|̴̡̙̗͎͇̠͂͌̉ͧͨ́͌̽̒͌ͥ̃̍̾̀|̉̈́ͫͮͫͨ͆̃̍̑ͮ̓͐ͩ̚͏̶̷̛͉͕͍͎̩͠|̵͖̪͍̠̲̭̝͔̪͔͔͍͇̟͔̠̯͍͈̒ͤ͌ͬ̊ͪ̇ͦ͛ͦ̅̅ͦ́͘͘|̸̢͓͈͚͙͕̝ͭͮ̈̇͐̓ͮ̆͒͒̓͜͡|̨̰͈͈̰͇̘͉̟̣̯̘̬̠ͭͫ́ͣ́ͬ̀͆̉̒̒͂̃̌́̚͢ͅ|̸̬͖̬̰̣̙͖̳̙͚̟̥̮͔ͥͮͯͫ̓ͫ͌͊̇̇ͧ͠͞͡|̵̄ͭ̈́̋͏̴͕͔̱͕̦̬̜̫͘|̉ͫͫ̾̎̑̽̾ͮ̈́͒҉͇̳̱̝̪̬̗|̨̨̋̊ͨ̔̏̏ͦ̒̈͌̓͋ͣͬͥ͌̄͒̑͏͖̲͔̯̱̲̰̦͖̙̝̞̤͍̮́|̢̛̛͙̘̞ͭ̀͊͋ͬ̽͛̒̌̒͝|͆̆ͯ̓͐ͮ͛̀͊͗ͮ̈́̔̌͗҉̶̺̼̦̹̦̯̪̦̳͖̩̻̱̹͞͝|̯̮̪̟̻̦̇̈̓ͬͨ́ͥ̃͒͛̎́̚̕͡|̸̝̭̝͉̤̯̣̤̲̱̗̺͉̫̤̦͖̒̿ͪ̐͐̄̀̉͊̀͢ͅ|̶̵̨͎̦̣̘̳͓̞̲͉̜̫̞͍̙̠̼ͬͦ͒ͤ͟͡|̷̖̭̮̩̜͇̯͓̠͉̠̻̻̱͓̮̯̪̩̄̆̎͊̑͆ͦ͘|̴̵̰̞̣ͩ̓̎ͥ͒ͯͪͥͦͦ͐ͅ|͖̘̬̦͇̙̦̙͕̉̊̉͋ͧͧ̍̓̀ͥ͐̀|̛͓̫̩̤͖̲̫̳̤͈̺̦̒ͧ̄̿̊ͨͮ̓̑̈́̿̔ͤ̊ͮͯ͂͜ͅ|̵̡̩̫̺̦̐̀̅̉ͭ͂̾́̓̄̀̍ͣ̅͢|̺̺̬̣̘̤̻̘͉̜̞̺ͤ̑ͧ̿̏̉͑̄ͧ̌̑̀̾͒̓̚͘|̵ͨ̑͑̿̒ͪ̇̉ͪ͛̽ͭ̆̿̏̿̊̚҉̠̣̠̩̥̼̰̲̱̰͖̠̟͢͢͝|̢̙̠̘̯͍̱̮͚̯̌̂̎͂̇ͪ̎̇͋̏̎͊͛̾̒̌̚̚͡|̤̠̜͚̬̥̙̮̜̺̠̬͗ͧ̔͑̓ͩ͌͗̋̈̇͊̈͒̔̀͌͑́͠ͅ|͓̭̦̬͍͙̫̖̼͍̒̉ͮ̓̋̐͊ͬͣ͜|̶̘̘̭̭̰̦͍̂ͫ̇ͥ̈́̓ͧͯ̀̚͝͠|̷̺͈̼̟͔̜͇̙͕͔͙̆͒ͪͣͫ͒ͩ͌̚͟͝͡|͆͆̔̂͌̍̔̉͠͏̸̶̝̼̠͔̗͚̠͠|̴̸̠̼̝̗́̂̾͊͛̽ͦ̏̆̓̈̑́͜͠ͅ|̴̷͇͎̗͉̫̔͋͛̽̉̈́̈́͊ͥͨ̐̇̾́͝ͅ|̸̘̹͎͚͇͔̣̰̬͍̤ͮ̿͌̃̈́ͦ̂̀|̨̝̦̦̠͉̮͈͎̭̩͚̩͎͇̿̓ͯ͐̊ͣ̈́̈͢͡|̷̱͓̩̬̖̮̤̖̱͎̣̥͕͍̖̤͛̊̓̈́͂̽͢ͅ|̨͇̹̮̗̠̞̜͚̳̳̣̮͙͚̓ͯ̊̀͛ͭ̃̑͑͋ͩ̄̀̀͠|͐ͫ̂ͥ̾ͦ̍ͪ͆ͬ̊̇ͥ̐̂͌̚̚͟҉̤͎͇̝̬͎̱̘̭̬̗̬̱̮͇͘|̸̵͍̱̯̦͕̝̗̞̼̹̝̮̲̬̿̏ͤ̀ͩ͐̿͘͢͢|ͬ̄ͭ̂̓ͪͫ͒̌ͬͯ̈́͗ͨ̿͗͊ͩ͌͏̡̢̣͙͍̹̫͕̤̻͓̝͔̘̳̘͠ͅ|̶̨̧͕̹̱̝͍̓ͭ͗̃ͤ̅̽͂̋ͬͬ͊̂͐͌͂͐͢|̵ͨ̓ͬͥͮ̕͏̯̝͎̠̲͖̩̰͇͎̼ͅ|͇̬̦̥̱̤̘̪̦̤̤̼͒ͩ̍̋̌̽̄̋ͫ̋̿ͯͣ̚͢͠|̨͋̒ͦ̽͊҉̮̪̳̹̺̼̭̞̺|̵̡͍͓̗͕̟̩͙̠̺̗̟̥͖̮̞̇̍̽̓̽͗ͭ̂ͫ̊̚|̴̅͗ͨ͑ͯ͋ͯͫ̚͏̙̼̤̮|͇͔̫̝͚̳͈̗̠̣̥ͪͭ̾̄̍̃̚͡|̷̢͎̫̘͖͔̠̮͔͓̬̩̤̝ͫ͑ͧ́ͧ͑̐͘|̤̙͕̗̻̞̜̥ͯ͒̿͐̄ͭͤͪ͛ͮ̍̄̐̀͘͡|̷̬̹̭͎̝͖͈̭͔͙̼̠̹͍̪͚͚̿̆̋ͩ̆̋͌̐ͧ̀͋ͧ͊́̀|̷̮͙̣̱̗̜͇ͯ̈́͊̈́̊͂͌ͮ͒̂̃ͣ̃̋ͫ͆̚̕|̢̛͖̯̭̜̮ͦ͆̇ͧ͛̓̈̔̂͐̓̔̉̿̈̓ͅ|̶̧̯̣̜̗̤̳̱͓͎̲̘̮͚̠̦͔̳ͫ̓̈̋͢͢͢ͅ|͗͋̀͑͒ͬ̑͗͗ͧ͐̾̀̓̈̈́̚͏̀҉͍͎͖͎̲̠̝̟̘̪̘|̶̶͇̬̫͍̘͎̘̯͛ͩ͛͌̔̎͆̃̋̄ͧ̚|̴̢̢͔͈͓̰̤̯̯̓ͧͬ͑̄̐ͧͩ̿̋̇̂̌̑̿̈͡|̡͕̦̫͉̻̞̫̟͚̺̮̱̫̥͇͌̿̅͌ͭ̄ͩͪͦ̄ͫ̓́|̡ͧ̒̊̍͛̋͌ͭ̓͐͏̠̟̺̞̮̩̘̗̱̖̗̻͢|̸̷̶̖̗̙͚͎̩̜̀̅͌̿̓̅̾̈́ͣ̇̂͑̍ͥ̕͜|̟͕̰̜̩͍̫͙͆̇̐̀́̀͘͝ͅ|̵̟̫̹͎̗̫̻͕̩ͮͣͭ̍̂̀ͭͣ̒̃͟͢͟͠|̵̝͓̜ͪͨ̽̒̿͐̿ͯ͒ͥ̔ͦͥ̋ͧ̎ͫ̚͜|̶̓͌͑ͣ̊ͪ̈͊͂̌̎͛̌̑͛͐́͑̚͘͠҉̹̦͙̭̞͔̤̰̹̜̺̲̤̣̝̤͍̙ͅ|̃ͮ̐ͥ̆́ͤ͌͒́̒ͧ̃̊̉̓ͣ̚͏̛͓̺̹̼͙͜͠|͚̣͍̳̬̤̆ͪͫ͗̐̓ͪ̊̆ͣͯͩͩ̑͜͡͡|̷̶͖̝͖͖̻͖͔͙̫̞͇̮̺̥̋͆ͬ̽̀|͒̾̓́̓ͬ̓̾̚͞͠҉̶̯̫͉̯̮ͅ|̨̰͙̼̥̯̗̜͈̼̘̩̘̾ͭ͌̔͋̏́͘͢͠|̷̝̗̦̭͍̦̱̘̮͇̭͉̰͚͚͒̓̋ͦ̅̽̑ͭ͌́ͯ̿͜|̡̤͚̬͉̭͔̇̈́͒̀ͥ͐ͥ̿́̀̋̃͑ͦͮ̊̀͞|̡̤͈͎̰̐̇̋̔͑̏͌̿͊̐̔̑̏̀͟͢|̍ͯͣͣͣͦ͊̒̋̆̐̓ͣ̀ͥ̾̓̚҉̹̱̗̬̻͇͈̦̮͔̺͘͘|̨̳̭̲̦̻̲̬̪̦̝̳̙̗ͩ̀ͤͭ̅̽̽̂̀͘͘|̆͂ͤͬ̆ͫ̓̉͛ͭͤ̏ͬ͛̽̆̒͏̨͍̪̬̻̠̺̺̜́͘͡|̷̢͕͕͚̺̣̗̖͕͍̰̙̱̈̇ͥͪͭͭ̀ͦ̄͒ͪ̅̎͘|̢̦̭̝͙͙̝̘̘͕̫̇̈́̈̄ͩ́̚͢͞|̳͖̠͈͚̏̎̒́̀|̹̦͉̙͔̬̹̭͎̩͓̳̜̟͎̼̰͙̜́̆̽͋́͜|̷͑̿̑ͮ̽̏͋͏̱͖̝͖̹͎|͖̦̹͎̘̥̰͙͚̤̺̣̝̞͆̇͗̄̈̅͗̓ͥͬ̎͊ͩͮ͘͘͠ͅ|̴͉̲̦͇͇̰̩̻̮͕̱͔͍̪̯̗͉̆̒̍̽̕͞͝|̧ͪ̿ͥ̅ͫ̓̾ͩͭ̀͠͏͓̭͉̖̤̹̜̬|̧̢̪͙͙͍̰͕̟̓ͮ̐͢|̴̧͔̮̯̣̖̜͙̩̦̩̜̦̮͒̎̎́̐́͊ͧ̾|̵̧̛̱̻̞̟̞̺͍̺̞̪͔̩̖̘̭͇̀̍̎̕|̴͇͔̠̬̥̱͎͉̼̊ͨ̈̒̂ͥ̎̍̚|̱̯͇̪̠̹̑̃͌̐ͦ̽͂͜|̷̛͖̩͔͔͉͈̲͓̘̖̐̏̑̏̇̀͛̊ͩ̋͂̄͐̈́ͬ͛ͪ͜|̴̷̡̻̱̠̞͉̿͛ͨ͘͡

 

 

 

 

|̡̞̹̥̝͓̟̤͉̻̠̀̿͛ͩͥͭͣ̍̈̂͟|̶̛̞͍̝̳͎̙̼͎̭̠͓̳̦̜̬̥̱͖̫ͨͩ͒̃̔͐̊̇͛͂͑|̧̹̰̜͍͙̰̯̳̪͚͚̮͙̖͓̅ͦ͗̄̒͆ͯͥͦ̓ͤ̽ͯ̄̽ͨͮ͘͝͞|̧̛͔͙̹͎̻͔̞ͪ̒̓̉ͦ̿ͧ̚̕|̆͒͋͐͂̍̍̒ͯͦ̈̀ͤ͂ͥ͗̀̀҉͏̵̡͚͖͇̙͇̻̬̳̼͔͟|̶͒ͥ͂̿̊͒̾̀͏̫͖̠̻͇̯̝|̨̡̢͌̓̑̂̈́̈́̇̃̊ͩͥ̾̆̂ͮ̈́ͯ̍ͮ҉̣͓̻̥̻͖̙͎̫͉͈̱͕̮ͅ|̡̢̛͚͉̜̪̯̘͍͍̥̣̑̓̎ͮͮͧͦ̈́͌̿ͬ̓ͮ̄ͤ͞|̡̉̈ͪ́͘҉͏͍̟̘͍̺͖̘̳͈̜̻̻̯͔̥̝̰̖|̵̷̛͈̦͇͈͉͚̍ͫ͂̂ͪ̄͒̓͠|̧̙̱̰̟̜̩̰̪̱͉̑̍̓̌̎ͪ̓ͦ̕͜|̷̨͖̻̼̘̦̟̱̠̳͚̹̭̮̙͍̻͙͍͗̊̊͒̃͋̇ͣ̌ͦ͂̇̄́̅̌ͮ͗|̵̸̢̛͇̰̬̦̭̺̻̭͈̭̺̓͗ͮͮͣ̇̾͗͆ͫͩ͋̇̄̑͝|̶̨̛̺̺͖̱̘̻̝̘̹̝͙̳̜̜̥ͨ̄͛ͩ̀̏̅̒ͫ̔̈ͭ͒ͅ|̶̷̭̤̥̬̠̊͌̋̊̿̎ͧͪ̾̓͑̂̎ͣ|͊̓͌̐̌ͫͬ̈ͯ̉̀͘҉̨͚̳̳̬͙̱̖̩͉͢|̨̘̞̮̞̘͎̮͆̽̊ͭ͒̇ͫ͊̀|̴͇̬̺̙͍͍ͧ͂̓̑̋́̑̚̚͠|̴̧̧̨͍̹̯͓͈͎͎͙̯ͤͬ͊̋͂͌̂̉̽̇̅ͤ͌|̢ͩ̽̊̽̓̃҉̖̘͍͕̥̣̟͈͉͢ͅ|̨̖̺̲̗̯͓͚̹̈́̈͑ͨ̎̅́͢͠|͗ͤ̑̓̈̎̊̑͆͋̈́ͧ͐̑͏̶̟̭͍̣͓̣̮̪̟̼̫͖̫̟̜̗͔̀ͅ|̀͋ͧ̊ͥ̃͆͏̸̝̭̩͝ͅ|̀͂̈́̀̑ͨ̏̇̽ͮ̉ͧ̓̍ͫͭ̏̂ͯ́̕͏̫̱̞͚͎̗͖|̤̼̱̥̝̩̤͍̪͎̎ͤ͒͆̒̐̾͂͗̑̄̇ͯ̽̂̾ͮ͟|̛̤̯͉̮͈̭̤̦̭͓̱̣̺ͪ͛̓͛̎͂͑ͩ̀͞|̓͊ͭ̌͋̐̏̒͆̀ͯ͊ͦ͘͏̷̡̝͕͓͚͎͚̣̘̣͖̤̲̗̭͢|̙͕̳̗̣͕͖̰̗̞̤̬̖̦̞͎̐ͫ͗ͫ͒̎̌̀̎̚͟͝͡|̵̡̢̨̝͕̥̗̜̳̹̘͚̎̌̓̓ͨͥͦ̊̌̓͋̓ͣ̓̅̚|̶̡̯͙̳̯͌ͯ̑̉ͭ

 

 

|ͭ̽ͣ̾͘͞҉̸͎̜̯̲͇̣|ͯ̈̀̿̂̑͑ͭ͋̓͒͗ͭͯ̐̏ͫͦ҉̴̙̞̙͖̣̙̰͢|̴̡̲̱̼̗͍̖̈́ͧ̏ͧ̑ͦͣ̓̂͒̚̕͟|̏͌̋ͪͩ̂ͬ҉҉̼̲̪͕͍̣͚̫̤͉͓̣̭|̛̯̠̹̲͈̩͕ͩ̑̈́ͥͦ͊̽̾͋̄ͦ̎̕͢͜͡|̵̶̱̙̜̟̣͕͙̰̽ͮ̔͗͑ͩ͗̂ͯ̊͌̒̑ͭ͗ͨ͗̕͠ͅ|̴̸̨̰̤̣̣͔͚͛ͦ̅̽ͭ̇̋͐̊ͫ̌ͣͫͨ͘͠|̧̧͇̳̪̜͚̺̭̜͈̞̦̜̼͈̲̪̆̿͂̋̎̔ͧ̽ͧ͒͗͌ͧͣ̀ͅͅ|ͥ̃ͩ̒͌ͯ̃͘҉͓̝͈̖̟̬̮̣͎̹̟̠̱͖͖̝̳̠ͅ|̥̰͓̜̍͊ͫ̈́͌̔ͫ̿̍̀̿͟͡|̨̧̡̛̗̟̫͖̬̝̪̭̰̱̳̠͙͚̼ͫ̔ͩ̓͊ͪ͛ͤ̀|̅ͩ͂ͪͦ͏͖͔̙̖͔̻̮̩̤̮̥ͅ|̨̛̃̀͌͐̉ͧ̚͢͏̦̺̯̠͙̪͔̺̳̤̣|͔͔̫̰̯͇̪͇̩͇̰͖̣̻̺͉̪̃̌ͨͧ͊̈́̓͌̍̂̉̀́ͤͤ͌̌̄͟͠|̵͙̗̜͙̹͇͈͔̩͚͗ͥ̈́ͦ̿̆̏ͬ͡|̵̖͍̫̺ͦ̑̔ͮͩ͂̔̀̃̅̄͛ͥ̅̿́͡ͅͅ|̸͇̥̝̰͚̜̱͈̐̔ͮ̾̉̃̋̓̀̀͢͢|̢̨ͨ̆͗̄ͣ̚͡͏̭̤͕̗̜̖̱̻̞̠̥̻̮̰̹̜͕̗|̶̠̝̤͇̮̻͚̪͚̘̹̹̯̟̭͖̝ͥ̃ͮͫ̈́ͪ̋̀͞|̷̴̧̟̳͉͎̗̻̟̭̱͍̖̹̖̝͇̬͆̅̌̉͂̃̂̓ͫ͌͠ͅ|̵̸͔̥̪͉̘̺̭̜̙̲̆͒͂ͨ͌̾͌́͂ͧ̔̅ͭ͒̕͜|̸͍̞̙̹̦̱̰̗̬͙̲͙͖͉̼ͫͫ͂ͯ̊̌̿̒̾̓̔̄̐̑́̕͡|̷͔̠̰͖̝͇̯͉͍̙̺̜͍̩̭̙̺̘͛͂̓͗ͣ͠ͅ|̸̴̧̤̦̠̬̥͍͕̥̱̖̤̤͎͓̓̽̾̾͊̿ͧ̃̕͜|̀̍̆͂̐̅̉ͮ̚͜҉̼̤̪̩̼͖͔̗̞̳̣̖̹̲͝ͅ|̷̨̜͓͙͈̙̪ͫͥ̍ͤ̽̐͂͜|̶̢̖̰̹͖̖̘̝͉̞̼̺͙̻̦̆̓̃̆ͣ͗|̛̠̮̰̜͚̫͓̖͔͚̯̞̝̗̇ͬͭͬ͒ͮͤ̔̀͘͘|̌ͫ̌ͦ̈͐ͮͮͤ̽ͭ̈҉̢͙͔͉͕̱̲͔̰͕̖͓̖̮͈̥͓͟͡ͅ|̷̛̹̜̹͉̤̠͓̟̪͇̠͇̹̭̩̙̾̋͌͗͆̏͂͆̚͡|̶̡͕͕̻̪̟͎̺͓͆͛ͪͮͨ͑͆ͮ̿̈͒ͪ̽ͣ̎̃ͅͅͅ|̧̫͔̜̲̟͖̞̖͉̯̿͂̋̓͆̓̇͋͂̅̄͡|̶̰̺̻̤̬̯̭̲̰͖̆ͩ͌̅ͦ̅͋ͭͦͦ̉̇̌ͭ̎́͟͠|̧ͭ͆̒ͬ̾̔ͭ͑̅̒̒ͭ͌ͦ̑͏̢̩̻̬̫͉̯̣̹̖̦̤̺͉̟̜͝|̴̢̞̟͕̺̠͈̭̗ͪ͂͌̊́̍͌ͅ|̢ͫͨͪ̓͟͏̩̼͙͉͙̳̠͎̲̭̝̜̩͕͉̜͔́|̷̴̗͓͈͓͓̞̣̘̟̤͙̗͍ͧ̅ͣ͐̅̆̈͊ͦͧ̃͋ͫ͊ͩ̚͜͢|̷̶̮̺̦̯̥͖̺̮̰̘͈͕͋ͩ͂̎̎ͫ͛̇̈ͯ̈ͥ̌̾̃͐|̵̝̹̘̹͖̬̭̤͊ͭ́̍ͤ̇ͯ͛ͧ͒͒̽̊̋̽̚͝͡͞ͅ|ͯ͋̉̿̿͒ͪ͛̈̈́̃ͨͩ͋̔̀͗̿ͤ̀͟͏͈̩̟͇|̶̨͓͖̜̦̣͆̓̓͛ͫ̓͢͝͠|̴̢̊ͬͭ̋ͧ͜͏͔̠͕̞̣̟͖͕͍͔̳̝|̢̧̼̳̲̘̪̼̼̪͚̊́̽̽ͧͫͭ͗͑̄ͧ̌͐̐̊ͩ̚̕̕|̵̤͉̰͓̱̘̳̳͈̯̼͚ͫ̃͂ͧ̌̆͒̀͛ͨͤ̎ͯ̀̕͞͞ͅ

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj witchouse je jedna uzasna hipsterka tvorevina.

 

 

 

Enivej, neki ambient drone, itako te varijacije na temu:

Stuart Dempster - Underground Overlays from the Cistern Chapel (1985)

http://rapidshare.com/files/184937616/StD.UndOv.zip

password: olduvai

 

Lik je snimio album u rezervoaru nekom ogromnom kod Njujorka, kacih na jazz temi, ali mislim da ce vas vise zanimati. U pitanju je Stuart Dempster, on je svirao trombon na Alice od Sunn O)).

 

Stuart Dempster - Underground Overlays from the Cistern Chapel (1985)

http://rapidshare.com/files/184937616/StD.UndOv.zip

password: olduvai

 

evo i drugog, on je sniman u pozoristu

Stuart Dempster - On the Boards

front.jpg

http://rapidshare.com/files/447636696/Stuart_Dempster_-_On_The_Boards.zip

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, nisi. Vidis bre da radi to namerno :D

 

I ovde cu jos jednom da iskoristim priliku da ga prozivam po forumu da je hipster. Nadam se da je sila u njemu i dalje jaka, i da ce se vratiti na pravi put, put metala, suma, maceva i dvolitarki.

 

BLACK METAL IST KRIEG!!!!

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...