Jump to content

Sport zezalice, prokletnici sporta i fanatici


Zagrivuk

Recommended Posts

Доктору сутра дајем + пошто се потрошило.

 

Овери тему на Обавештењима и жртвуј се за интересе кафанских лиричара.

Не бих никад пристао да имам било какву функцију овде. 10 год се мачујемо са администрацијом и да сад пљунем на то.

Како би изашао пред другове елитисте са кором хлеба...

 

Зато треба Хејлу вратити функцију, да заврши посао који је започео и побрише шљам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odležah ban kao posledicu bezrezervne podrške palom saborcu. kap je odavno prelila čašu, ne možemo više živeti od rugla.

kucnuo je čas da se studiozno iskuje zavera, mora se bespogovorno sprovesti veliki prevrat i svrgnuti forumska buržoazija u krvi. onda kada se najmanje bude nadala.

tiha voda breg roni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледајући сабрана дела великог сина српског народа,Војислава Шешеља,паде ми на памет како би то овде изгледало.

 

Наркоманија Мите манитога

Филипике јуметалског мајора

Алтернативни тирани са Алтара

Да све јуметалско буде ветеранско

Џанкерски зулум над јуметалом

Жигосање џанкерског бешчашћа

Подмукли бежанијски пицопевац Милош Танасић

Поточарски педерски испрдак Милош Милошевић

Крваве ручерде Зен Сморок

Највећи издајник јуметала Никола Милојевић/Највећи издајник Смедерева Никола Лаловић

Алтар главно џанкерско гнездо

Шиптарско-каталонски антијуметалски инструмент Стеван Милановић

Корумпирани модератор спорта Метал Мен

Смдрљива требињска свиња Душко Дутина

Пљачкаш ћалетовог новца Борис Доброкес

Дегенерисана бандера Борис Доброкес

Један бенседин за Александра Саба

Сморокина мачкица Радомир Богдановић

Нарогушено шабачко говно Гроб Без Дна

Смежурано смедеревско мудо Никола Лаловић

Ковинска гњида Лука Грчић

Балиша ми јавља,први део

Курузов ворн лог, први,други,трећи и четврти део

Ко посече мајора Гашпара

Никшићки антисрпски инструмент Благоје Ђуровић

Сморокини највернији следбеници Стеван Милановић и Никола Милојевић

 

Очекујмо још Шекијевих бестселера.

 

П.С. Ради компарације додајте Гојка на фејсбуку,он је поставио Шекијев опус.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo mater te ti nećeš plakati ako Zvezda uzme titulu, samo zato što ćeš morati da pojedeš sve ovo što si izasrao dosad.

 

Прво помери дебело дупе и дођи на неку утакмицу,купи мајицу,шољу,капу,не дај Боже сезонску,подржи клуб на неки начин па онда сери. Знам ја пун курац тих сератора попут тебе у Босни,навијају за Звезду шатро јер је то тамо популарно а у ствари их боли кита.

Edited by Јарослав
без пичкарања

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пичка ти материна.

Прво помери дебело дупе и дођи на неку утакмицу,купи мајицу,шољу,капу,не дај Боже сезонску,подржи клуб на неки начин па онда сери. Знам ја пун курац тих сератора попут тебе у Босни,навијају за Звезду шатро јер је то тамо популарно а у ствари их боли кита.

 

Prvo, ja ne živim u Bosni nego u Hercegovini. Geografski si nepismen. A drugo, pogledaj kako se Zvezda voli u Hercegovini: http://www.redstarbelgrade.info/fudbal-srb-2/vesti/1603-prica-o-nevesinjskom-grbu.html A treće, opusti se, nervozan si i nemoj da psuješ. Znam da sam ti pogodio žilu, ali nema potrebe da se uzbuđuješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Воле је други,а не ти,који дупе ниси померио за ту Звезду. И наравно да си ми погодио жилу,јер ми за разлику од тебе и сличних позера Звезда значи,и пун ми курац разних интернет навијача. Шатро милиони навијају за Звезду а овамо не може 60 -70 000 људи недељно да издвоји време да дође и да погледа неку утакмицу.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Prvo, ja ne živim u Bosni nego u Hercegovini. Geografski si nepismen. A drugo, pogledaj kako se Zvezda voli u Hercegovini: http://www.redstarbe...jskom-grbu.html A treće, opusti se, nervozan si i nemoj da psuješ. Znam da sam ti pogodio žilu, ali nema potrebe da se uzbuđuješ.

 

Prvo,ti si debeli gmaz.Drugo,debelo si prase.Trece,dodji u decembru na klanje.Cetvrto,ti si kurcina od navijaca.Dodji jednom na utakmicu ili budi clan Zvezde pa onda seri nama pravim navijacima.Neobjektivni kurtoni kao ti zele zlo Zvezdi.Peto,jebala te hercegovina posred te debele celulitom zavijene guzice.Sesto,ti si debeli gmaz.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...