Jump to content

Sport zezalice, prokletnici sporta i fanatici


Zagrivuk

Recommended Posts

Био сам скоро у Футогу и понадао се да ћу видети Трнеа, али кара банана од тога.

 

Јеботе, Шалке 'ладно повукао из употребе број 7 због Раула. Курац ће мадридске пичкетине тако нешто да ураде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доктор вам је одржао предавање...изнео необориве чињенице почев од цигана, па до сепаратиста.

 

Биће Јаре прави поново.

Сабраће 2 и 2 и схватити да то срање није за њега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi da su kafanski liričari ni pola jada, ne bi živjeli i umirali ovde na forumu, imali bi pametnija posla u kafani.

 

 

 

Odoh u real life, a do tada, pratite rad Lemijeve ekipe ovde:

 

http://www.youtube.com/watch?v=aeMEz1hPXug

 

I ti, Laloviću, dobro prouči šta rade, da te prime u ugarsko-ustaški pokret, Borisz Dobrokesz je tu glavni, a mislim da si mu se dovoljno ulizao da te primi, iako nemaš niti arijevski stas ni inteligenciju. Ono doduše, nema ni Lemi, ali mu stari sredio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да ти није паметно што ниси у добрим односима са Лемијем. Молио бих те да проучиш следећи линк,па да после тога преиспиташ своје ставове.

 

http://www.turbo-kuvar.com/madjarska.aspx

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јаре је увек био уз екипу са Спорта. На овом подфоруму сам одрастао када је јуметал у питању, уз овај подфорум ћу остати до краја. Никад прање гаћа, само спортско пљување. И дебели Дутина и угарска бандера и лажни навијач Лаловић, издајица Смедерева и нека тамо места, на пример, Житиште.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni uz kog ja nisam stao, samo sam vam rekao da se opustite jer je ovo samo jebeni forum, previše vam znači u životu.

 

Ovo nije samo forum! Ovo je drzava u drzavi, lepo Efenberg rece sinoc...

 

Јаре је увек био уз екипу са Спорта. На овом подфоруму сам одрастао када је јуметал у питању, уз овај подфорум ћу остати до краја. Никад прање гаћа, само спортско пљување. И дебели Дутина и угарска бандера и лажни навијач Лаловић, издајица Смедерева и нека тамо места, на пример, Житиште.

 

Kafanska lirika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...