Jump to content

Nile


ZWER

Recommended Posts

Pravo je cudo kako do sada nije otvorena diskusija o ovom odlicnom bendu. Nedavno su objavili nov album pod nazivom "In Their Darkened Shrines". Dve pesme sa novog albuma mogu da se pronadju na adresi: http://artists.mp3s.com/artists/57/nile.html

To su pesme "Sarcophagus" i fenomenalna "Unas Slayer of the Gods". Na pomenutoj adresi mozete pronaci i neke njihove starije pesme, a za sve ostale podatke o bendu posetite njihovu zvanicnu prezentaciju: www.nile-catacombs.net

Kako je gej ovaj prvi post otvaraca ove teme,majko mila!!!

 

"a za sve ostale podatke o bendu posetite njihovu zvanicnu prezentaciju" - P I C K I C A !

 

edit:slazem se sa Teskim Jerkom - Nile,kao i Zyklon,Vader,Behemoth i ostala zgadija bi trebalo cika Treju da uplacuju bar 50% svojih prihoda jer mu duguju za karijere.

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Heavy jerk

 

E bas ti nick prilici...

Cim me nema par dana pravis sranja na Niletu. Nemo' da ti Karl dodje! no.gif

Ubice te prejake reci icon_mrgreen.gif

Ne serinjaj, ne mrzim ja Nile, imaju ekstra stvari, malo se i zezam ali ipak smatram da nisu najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je gej ovaj prvi post otvaraca ove teme,majko mila!!!

 

"a za sve ostale podatke o bendu posetite njihovu zvanicnu prezentaciju" - P I C K I C A !

 

edit:slazem se sa Teskim Jerkom - Nile,kao i Zyklon,Vader,Behemoth i ostala zgadija bi trebalo cika Treju da uplacuju bar 50% svojih prihoda jer mu duguju za karijere.

Grobe popusi mi kurac!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto pricah sa ortakom i slozismo se da Nile malo kopira Morbide...ajmo hejteri

Ma ja volem Nile, Morbide ne, i ne mrzim nikog no.gif

Nile jednostavno ima tu tematiku koja mi odgovara icon_da.gif

Trenutno me odusevljava ovaj solo project Sandersa, prava muzika za meditaciju icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...