Jump to content

Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

Ne nisam ni ja gledao, ali sam zbog necega verovao da je Denny pogledao, ko da imam neko secanje da je rekao. Verovatno sam pogresio. Inace kaze moj brat da je okej film.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa skoro ceo film je u BGu snimljen. Dal mozda prepoznajes ulice, mesta i skupsitnu. :D

 

Danas mi brat ulece u sobu, i kaze "dogodilo se nesto sto smo dugo cekali! Pali imdb". I ono gle cuda. XD

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja juče hteo da ostavim tu vest ovde.

 

Ima jedan deo mene koji veruje ako se kvalitetni ljudi i posvećeni poslu nadju na projektu, da film može da bude dobar. Ali ima i onaj realistični deo mene koji zna da će film biti bljuvotina baš zbog toga što Ridli Skot radi na njemu. Nema više on te stvaralačke energije i vizije u sebi da napravi Blade Runner 2, koji bi mogao da parira kecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEee

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mislim da će taj film biti jedan od onih koji su stilski super, ali zato fejluju na svakom drugom aspektu.

Drugi post pa ponovo ciničan, ali meni to izgleda ko teško sranje. A ovaj Justin ne da ne zna da glumi, nego katastrofa.

Potpuno se slažem. Pogotovo što oba filma imaju ključne elemente koji su bolje razrađeni u drugim filmovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...