Jump to content

Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

Drugi deo ne priznajem, da se razumemo. Ali, prvi mi je ostao jedan od omiljenih filmova i dan danas. Ima rupa i grešaka, znam ih sve napamet. Ali opet, ima priča neki šmek, i likovi i dijalozi su neprevaziđeni.

 

Ne diraj me u Saintse, naći ću te u taj Biograd! :bigblue:

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako moze nekome da se ne svidi prvi Konan, taj film je kult, umetnicko delo, najbolji varvarski film, najbolja Svarcijeva uloga.. rimejk ce biti sranje, naravno.

 

Totalni Opoziv takodje, pa taj film su pustali u moje vreme u osnovnoj skoli, stari dobri filmovi za razonodu. :)

 

 

Haha,nas je ucitelj'ca vodila u bioskop da gledamo Totalni opoziv.

 

da ne govorim o Svarciju koji nije za ulogu Konana uopste, za ostalo se slazem...

 

Swarci je bio savrsen za tu ulogu i ni u ono vreme kad je sniman,a ni sada ne bi mogao da nadjes pogodnijeg.

 

 

Cudi me da taj Holibud nije poceo i sa rimejkovima Kuma,Skarfejsa,Apokalipse danas,Kramer protiv Kramera,Bilo jednom u Americi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swarci je bio savrsen za tu ulogu i ni u ono vreme kad je sniman,a ni sada ne bi mogao da nadjes pogodnijeg.

Ovo je glupost na kub, al' ajde... Ocigledno ljudi koji su ispratili filmove, nisu citali ni knjige ni stripove, Svarci fizicki osim sto je napucan, nema blage veze. A o njegovom glumackom umecu je tek smesno pricati... Ok, je uradjen prvi deo, al' sad da je neki kult i da to nije moglo mnogo bolje ne stoji. Ponavljam jos jednom muzika je savrsena. A mislim da je dobro vreme za ozivljavanje ponovo Konana, zbog tehnoloskih mogucnosti danasnjice. Uostalom glupo je unapred pljuvati nesto sto jos nije ni izaslo. Videcemo kakav ce da bude novi Konan... I da ima mnogo prica o Konanu, tako da sa rimejkom to nema veze.

Dalje, mislim da ima smisla takve filmove ponovo snimati. Pogledajte Batmana npr. mnogo je bolji od onih starih, neuporedivo. Spiderman se isto snima i mislim da od one ranije trilogije moze samo x puta bolji da bude.

A o snimanju rimejkova Kuma i slicnih filmova - to se niko nece usuditi u skorije vreme, niti ima potrebe snimati opet kultne filmove.

Edited by KinSlayer
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prvom Konanu meni apsolutno nista ne smeta, a posebno ne nedostatak animacija (CGI). Svarci je savrsen bio za Konana, jer za tu ulogu ti i ne treba oskarovac, vec neka sirovina, borac, ratnik. I danas bi sigurno bio odlican da glumi matorog kralja Konana na nekom tronu, kako se zajebava i mlati macem kao nekada haha.

 

Slazem se, mogu napraviti jos 100 Konan filmova, ako su dobri, gledacu ih samo tako, ali ovog lika sto su uzeli da glumi je cista blasfemija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prvom Konanu meni apsolutno nista ne smeta, a posebno ne nedostatak animacija (CGI). Svarci je savrsen bio za Konana, jer za tu ulogu ti i ne treba oskarovac, vec neka sirovina, borac, ratnik. I danas bi sigurno bio odlican da glumi matorog kralja Konana na nekom tronu, kako se zajebava i mlati macem kao nekada haha.

 

Slazem se, mogu napraviti jos 100 Konan filmova, ako su dobri, gledacu ih samo tako, ali ovog lika sto su uzeli da glumi je cista blasfemija.

 

de nije blasfemija lik odise low budget harizmom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je glupost na kub, al' ajde... Ocigledno ljudi koji su ispratili filmove, nisu citali ni knjige ni stripove, Svarci fizicki osim sto je napucan, nema blage veze. A o njegovom glumackom umecu je tek smesno pricati... Ok, je uradjen prvi deo, al' sad da je neki kult i da to nije moglo mnogo bolje ne stoji. Ponavljam jos jednom muzika je savrsena. A mislim da je dobro vreme za ozivljavanje ponovo Konana, zbog tehnoloskih mogucnosti danasnjice. Uostalom glupo je unapred pljuvati nesto sto jos nije ni izaslo. Videcemo kakav ce da bude novi Konan... I da ima mnogo prica o Konanu, tako da sa rimejkom to nema veze.

Dalje, mislim da ima smisla takve filmove ponovo snimati. Pogledajte Batmana npr. mnogo je bolji od onih starih, neuporedivo. Spiderman se isto snima i mislim da od one ranije trilogije moze samo x puta bolji da bude.

A o snimanju rimejkova Kuma i slicnih filmova - to se niko nece usuditi u skorije vreme, niti ima potrebe snimati opet kultne filmove.

 

A koji to film prati knjigu,novelu ili strip u potpunosti?Kad je glupost,koga su to onda mogli boljeg da izaberu?

Film je postao kult svidelo se to tebi ili ne,a Milius je napravio pravi izbor.Sve i da je Konan bio busman ili zgoljavi japanac,Swarci bi opet bio najidealniji za tu ulogu(isto kao sto je bio najidealniji za Termosa..sigurno ne bi stavili Harisona Forda,Al Pacina ili Kristofera Vokena)

A ovaj pederko iz TV serija koji ga sad glumi,sve i da lici onako kako ga je Hauard zamislio,nikada nece dostici Swarcijevog Konana,dzaba im i najbolji efekti,jer nema taj smek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rimejkovi su govna i treba ih zakonom zabraniti

 

 

 

Evo jedno novo rimejk govno

 

 

 

Treba zabraniti ovakva sranja.

 

sad je kao postalo kul pljuvati rimejkove...sram te bilo ako ti se svidi rimejk.ok,jesu u vecini slucajeva sranje,al ne znam cemu to osudjivanje svakog rimejka koji se pojavi.

 

 

uzas, pa jos jebeni kolin farel no.gif

 

article-1213352-0667C0B6000005DC-340_468x371.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dobar je kolinrolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto jedino sto su uradili u ovom rimejku koji sam spomenuo - Fright Night, jeste da su ga ''modernizovali'', kao da danasnja publika ne moze da gleda originalne filmove, suvise su zastareli ili sta? To je potpuno debilno i vidi se jedan veliki gubitak svezih ideja u holivudu. Totalni Opoziv takodje, za svaki rimejk koji rade, ja ne vidim poentu jer jedino ga modernizuju - ubace se noviji efekti, kao da je to najvaznije u filmu. Drugo su rimejkovi gde se pokusa uraditi nesto drugacije, gde reziser ima svoje vidjenje filma, gde moze zadrzati originalnu ideju ali i dodati nesto novo, a ne samo ispeglati scenu po scenu.

 

Pa Clash of the Titans rimejk je toliko los, da i sa svim animacijama izgleda mnogo gluplje nego original. A promene koje su uneli, kao npr. predstavljanje crnog Pegaza, koji moze biti samo beo i sve ostalo je blasfemija, su samo deo trenda da se u nove filmove unose nekakve nebuloze koje kao treba da predstavljaju nekakav duboki simbolizam.

 

Hocu da vidim nove epove, ne rimejkove koj su samo ispeglani stari filmovi. Nemoguce je da nema vise svezih ideja, ovo je samo jedan trend koji postaje sve popularniji, a meni je to jednostasvno retardirano.

Edited by Novaliis
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...