Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

I ja...pogotovo onaj snimak sa stadiona...

...Nabavio juce od solija DVD Fat Ugly and Still (A)Live!

Neverovatno koliko je ono iskreno...nema security,fanovi se penju na stage kad hoce...Gere im daje da peva...zvalavi neke Thrasherke...pade mu shorts...fenomenalno stvarno...jednom jak koncert...

znaci to mi saljes sada

ne zanima me sto posta ne radi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Da je uramim i stavim iznad kreveta i da joj se divim, ako koncert bude dobar. To radim sa svim kartama za koncerte/svirke koji su bili dobri...

E, sramoto, pa zar ti i sumnjas da ce koncert biti dobar? Ima da bude jebeno otkidanje! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da budem nepristrasna icon_smile.gif

 

Ipak je u bendu ostao mali deo onog prvobitnog Exodusa, tako da mi u glavi jedan tanušni glasić govori "da li će zaista biti otkidanje ili ne?"... koji mi je tu ubacio ortak inače se ne bih ni setila tako nečega icon_da.gif

 

Ali kapiram da je sad prekasno za kajanje, izneverila sam icon_cry.gificon_rolleyes.gificon_smile.gif

 

/offtopic/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da budem nepristrasna icon_smile.gif

 

Ipak je u bendu ostao mali deo onog prvobitnog Exodusa, tako da mi u glavi jedan tanušni glasić govori "da li će zaista biti otkidanje ili ne?"... koji mi je tu ubacio ortak inače se ne bih ni setila tako nečega icon_da.gif

 

Ali kapiram da je sad prekasno za kajanje, izneverila sam icon_cry.gifrolleyes.gificon_smile.gif

 

/offtopic/

A, ti pricas za Exodus? Ja mislio da je u pitanju Tankard.

Mada, i exodus ce biti super, ipak sad tu sviraju Bostaf i Li Altus (Heathen). I, izgred budi receno, sada nema nikog iz originalne postave, posto Geri Holt nije originalni giatrista. Bend su osnovali Hemet i bubnjar Tom Hanting.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u brate ne znam...ja ocekujem da cujem tolko pesama da stvarno ono ne znam

Pre svega ocu da cujem Zombie Attack, The Morning After,Maniac Forces, Total Addiction, Open All Night, Alien,Alien Revenge, Chemical Invasion, Alcohol, Puke, Mon Cheri...

uf ima da bude klanica icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

odo sad da gledam ovaj DVD da utvrdjujem gradivo icon_mrgreen.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,ja preslusavam Stone Cold Sober,konacno sam nabavio sve albume,pa sad malo istrazujem.Sta znam,nije nesto album...Malo je razvucen,ne volim thrash albume od sat vremena.Mada,treba uzeti u obzir da je ovo izaslo '92,kad se pola thrash velikana najcrnje prodalo...Iz tog aspekta,i nije tako losh album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...