Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Sva sreca, pa nisam odgledao ni deset puta u zadnjih nedelju dana. Toga nema. Znaci, imam original i to ne postoji. Ortaci koje znam i koji imaju taj DVD narezan isto tvrde. E, sad, sta je to... je l' to nekakav Japan Special Edition... Uopste ne kapiram. :confused:

 

Postojie 2 verzije. Jedna je kao neki Promo DVD a druga je normalna (original) verzija kao što ti imaš. Ja imam obe verzije i razlika je u tome što je na tom promo disku nemontiran materijal, sa čini mi se lošijom produkcijom zvuka i ima neki tajmer na dnu ekrana koji odbrojava i naravno nema bonus dokumentarac. E sad, na njemu ima na kraju kad se Mr. D.C. vrati nazad na binu i otpeva ukratko Soldier of Fortune. Verovatno im se kasnije to nije svidelo pa su izbacili taj deo u finalnoj obradi materijala. Postoje još neki kadrovi i delovi što su izbačeni kao naprimer kada jedan lik u publici stalno pokazuje :rockdevil: a Coverdale mu kaže da umesto toga treba da pokazuje znak 'peace'. Ima još jedan kadar na kojem M. Mendoza (kao neki gej) sa osmehom ujeda Reba Beacha za rame :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sykes je rodjen za WS. Aldrich je taj tip gitariste samo sumnjam da je blizu Sykesu po kreativnosti. Adrian je takodje dobar za WS (iako mozda nije tehnicki na nivou ove dvojice). Reb mi je drugi tip gitariste, svira Ibaneza, nemam nista protiv ali nije Ibanez za WS. Ok, Steve Vai-u se moze oprostiti. Meni se Slip of the tongue uvijek svidjao iako je najispljuvanij WS album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

All I want Is You je jedina stvar koja valja od novih pesama, ostale tri su totalni prosek. I ja sam nesto skeptican po pitanju novog albuma, mada voleo bih da nisam u pravu i da ce Coverdale izdati album godine hahahah mada sa ovom postavom tesko.

 

Hvala sto si napisao sve ovo, pa ne moram ja. Potpisujem, od prve do poslednje reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sad bas gledam i niste nesto komentarisali ovaj Whitesnake 20th Anniversary, jel ga slusao uopste neko ? Ove neobljavljene pesme su odlicne You're Gonna Break My Heart Again je izvrsna pesma i steta sto se nije nasla na orginal verziji albuma, a pesma Looking For Love je prica za sebe, kad sam je prvi put cuo pesma me je oduvala i mogu slobodno reci da je steta sto ona nije usla na album umesto Is This Love. Ovom pesmom je Coverdale dokazao da pravi najbolje ljubavne pesme i balade. U svakom slucaju album treba preslusati i svakako ga imati u kolekciji. Jeste da je proslo nekoliko meseci od izlaska ovog albuma al ajde reko da iznesem moje misljenje i da vidim i vasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bas gledam i niste nesto komentarisali ovaj Whitesnake 20th Anniversary, jel ga slusao uopste neko ? Ove neobljavljene pesme su odlicne You're Gonna Break My Heart Again je izvrsna pesma i steta sto se nije nasla na orginal verziji albuma, a pesma Looking For Love je prica za sebe, kad sam je prvi put cuo pesma me je oduvala i mogu slobodno reci da je steta sto ona nije usla na album umesto Is This Love. Ovom pesmom je Coverdale dokazao da pravi najbolje ljubavne pesme i balade. U svakom slucaju album treba preslusati i svakako ga imati u kolekciji. Jeste da je proslo nekoliko meseci od izlaska ovog albuma al ajde reko da iznesem moje misljenje i da vidim i vasa.

 

Svakako da su te dve pesme fenomenalne. Prvi put sam ih čuo pre jedno 6 godina kada sam kupio CD Greatest Hits iz '94 na kome se takođe one nalaze. Meni je Your'e gonna break my heart again jedna od omiljenih WS pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na verziji koju ja imam te dve pesme se ne nalaze a i kolko se secam citao sam na netu da su te dve pesme izbacili jer nisu mogle da stanu na album.

Evo podataka sa vikipedije

American version

"Crying in the Rain"– 5:37

"Bad Boys" – 4:09

"Still of the Night" – 6:41

"Here I Go Again" – 4:35

"Give Me All Your Love" – 3:30

"Is This Love" – 4:45

"Children of the Night" – 4:24

"Straight for the Heart" – 3:40

"Don't Turn Away" – 5:11

 

European version (1987)

"Still of the Night" – 6:36

"Bad Boys" – 4:06

"Give Me All Your Love" – 3:31

"Looking for Love" – 6:33

"Crying in the Rain" – 5:37

"Is This Love" – 4:43

"Straight for the Heart" – 3:39

"Don't Turn Away" – 5:10

"Children of the Night" – 4:24

"Here I Go Again 87" – 4:34

"You're Gonna Break My Heart Again" – 4:11

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...