Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Jebo seriju. Prvo, pola sam zaboravio od one pauze. Ko tu kome sta dodje, jebes me a ko znam. Ono kapiram te neke glavne detalje, ove sitnice sam skroz pogubio.

Definitivno je najbolje kad odgledam sve sezone odjednom, tipa za mesec dana, kao sto sam gledao Dexter-a, Breaking Bad, Lost....Od ovog sacekivanja eipzoda i sezona nema leba. Prvo ionako imam losu koncentraciju dok gledam, drugo, pratim milion drugih filmova i serija, trece, mnoga sranja mi se desavaju trenutno u zivotu, jednostavno nema sanse da se setim sta sam jutros jeo a kamo li sta se desilo u seriji pre pola godine. Ali jebiga, nema odustajanja, gleda se, cekamo klanje :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se to meni cini ili polako se magija uvlaci u seriju. Prosla sezona je bila skroz realisticna(osim zmajeva), a u ovoj sezoni imamo red priestess koja stvara demone iz picke, imamo lika koji valjda moze da obuzima tela i pravi iluzije, i ko zna sta jos do kraja sezone. Da li ce u buducim sezonama magija biti jos jaca, ili ce stati sa ovim malim uplivima?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporucio bih svima da procitaju knjige, mnogo je kvalitetnije...Mozda urede da bude zanimljivo i gledljivo, iako odstupaju od knjige, ali sve mi je dosadnije iz epizode u epizodu...

Ako serija drzi paznju i nudi zabavu ljudima koji nisu citali knjige onda ok, problem je u nama 'citacima' :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citaci i ne-citaci nisu ni u kakvom sukobu, to sto je nama (makar meni) awesome cak i da nema nikakvu radnju samo govori o tome da je Martin uspeo da napravi fantasticno zanimljiv svet. Samo bilo bi lepo da ne odstupaju puno od knjiga jer bih volela da posle svake sezone procitam knjigu, da dopunim ono sto nije stiglo do ekrana. Necu da radim obrnuto jer bih se samo smorila kao i svi ostali informisani unapred :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...