Jump to content

Chimaira


fiction

Recommended Posts

ovi likovi razvaljuju za koju godinu ce biti glavni new wave band

 

 

http://www.roadrunnerrecords.com/shared/do...maira-Split.mp3

 

 

http://www.roadrunnerrecords.com/shared/do...Dead_Inside.mp3

 

 

 

 

Puni su energije pogledajte ovaj spot: http://www.roadrunnerrecords.com/shared/do...maira_split.mpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo skidam ove momke, pa da ih cujem na sta lice, a sto se tice spineshank-a, oni su pored Static-x jedan od najboljih cyber metal bendova biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Skinucu ih i ja....pa jeste cyber metal je odlican!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuo sam baš te dvije pjesme, malo su neobični, neki cyber/nu metal, elektronika im je vrlo dobra biggrin.gifa: što je najbolje nisu ni malo komercijalni, furaju svoj neki bolesni vazon i sviđa mi se biggrin.gif

a bas bubanj, kao da ga je Raymond Herrera svirao! Fear Factory!!! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovo vam je buducnost metala kad bi se ja pitao

pa ne bi baš rekao da je budućnost metala, ali unose dosta osvježenja u nu-metal kombinujući ga sa cyber metalom biggrin.gifa: mada mi se ne sviđa što im muzika u nekim trenucima (tj. u malo više trenutaka) liči na Korn :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pre dva minuta sam sakinuo "SP lit", i sta da kazem sem da momci rasturaju.Tvrdi su do jaja i totalno antikomercijalni.Idem da skinem i drugu stvar.Samo da nastave ovako.Pa bre Therapsid sad necu moci da spavam u svakom slucaju HVALA :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:.

Kazem ja jos koja godina i nema im ravnih se ako ne predju u komercijalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo imam ja nesto da kazem. Cuo sam samo 2 pesme ove meni do jaja grupe, a kod nas "Naravno" nema da se nabavi njihov Cd. Ako ga neko poseduje voljan sam da platim CAK 200din. za njega iako ne idem nikad preko 150din, a inace nabavljam Cd-e za od 60-100din. (koja sam stipsa) :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Secam se da sam slusao ovaj bend kod ortaka. Pustio mi je jednu pesmu

i svidelo mi se. Imaju koliko se secam dobrog bubnjara. Gde li ovo moze da se nabavi, da li ga ima u prodaji kod nas, zna li neko?

pogledaj forum BERZA pa možda tamo neko ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da sam slusao ovaj bend kod ortaka. Pustio mi je jednu pesmu

i svidelo mi se. Imaju koliko se secam dobrog bubnjara. Gde li ovo moze da se nabavi, da li ga ima u prodaji kod nas, zna li neko?

pogledaj forum BERZA pa možda tamo neko ima

Tesko da ima...

Mada ja sam poskidao gomilu njihovih pesama sto na demo-u sto Live i do jaja su...puni energije...jednom recju STRAVA...

Trebalo bi uskoro da izadje novi biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...