Jump to content

Chimaira


fiction

Recommended Posts

Jao bre... pa ja bi u tu pishljivu USA dosao samo zbog tih koncerata....

 

Bole tebe dupe...mozes da uzivas i svake nedelje da ides na 10 koncerata ako hoces, ami ovde vec pola godine razglabamo hoceli doci Metallica ili nece i dok nevidim jebene katre u jebenoj prodaju, jednostavno ne mogu da budem siguran da cu ih zaista i videti....koje JEBENO sranje....

 

Inace cuo sam i Army Of Me sa Freddy Vs. Jason Soundtrack-a i mogu da kazem da mi u nekim momentima zvuci po prilicno Slayer-ovski sto naravno uopste nije lose icon_rockdevil.gif

Ali fora je da sam ipak zauzet, i dosta toga propustam... icon_sad.gif Na primer, Opeth i Devildriver pre nekoliko nedelja u S.F.-u... Ali ovo je nesto sto se ne propusta!!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ako je i ovo Nu metal

ja sam Apostol Jovan II Krstitelj!!!

 

Neki Overkill zatvori temu na Thrash-u

ili je thrash -trash icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

ili sam ja Apostol Jovan II Krstitelj!!!

E lik si majke mi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

E da cujete tek neke neobjavljene pesme....kako tek neke od njih jebu kevu icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ma njihova stvar sta ce da pricaju...ja u to ne volim da se mesam drugima, ali drugi nikako da se okanu ubacivanja u nesto sto nije njihov fah....fuck 'em

 

Inace, juce sam cuo live verziju Raining Blood u Chimaira izvodjenju i mogu reci da bas gotivno zvuci uz Mark-ov vokal...onako malo vise u njegovom fazonu icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma njihova stvar sta ce da pricaju...ja u to ne volim da se mesam drugima, ali drugi nikako da se okanu ubacivanja u nesto sto nije njihov fah....fuck 'em

 

Inace, juce sam cuo live verziju Raining Blood u Chimaira izvodjenju i mogu reci da bas gotivno zvuci uz Mark-ov vokal...onako malo vise u njegovom fazonu icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

offtopic.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...