Jump to content

Chimaira


fiction

Recommended Posts

Pa bas ne bi mogao da se slozim.

Uopste Therapsid, koju si to jos (celu)pesmu i slusao sa novog albuma?!?!

A na sad vec predposlednjem ima do jaja pesama (meni ni jedna losa 8) ), i po mom misljenju SPLIT uopste ne oslikava ceo album!

 

Ako ti se svidja Fear Factory, Machine Head, donekle KoRn i slicno, svidece ti se i ovaj bend biggrin.gifa:  :twisted:  

 

Jedva cekam da se dokopam novog  :da:  :D  :D  :da:

sa novog Power Trip i Overlooked,sad skidam Implements Of Destruction imas sve na kazaa.A stari imam audio cd i po meni je to najbolja pjesma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebes ga, ja nemogu da idem na Kazaa :ne: :x :evil:

 

Ma nabavicu ga pa makar mi to bilo poslednje :| :twisted:

 

Meni je Let Go, Lumps, Jade.....ma SVE su dobre biggrin.gif

 

Jedino bi mogao da izdvojim Rizzo kao nesto slabiju pesmu (meni)....mnogo prejaka elektronika sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Za tri nekomplanarna vektora a, b i c kazemo da cine desni sistem vektora ili desni triedar, ako se, kad su dovedeni na zajednicki pocetak, rotacija vektora a do vektora b, za ugao manji od 180 stepeni, vrsi u smeru suprotnom kretanju kazaljke na satu, posmatrano sa vrha vektora c. U protivnom a, b i c cine levi sistem vektora

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pa da ja se nisam ni pohvalio biggrin.gif

Nabavio sam oba albuma na originalima :twisted: , i samo mi jos fali da nabavim onaj EP, koji cu najverovatnije samo da narzem, ali nema veze i ovo je sasvim dovoljno!!

Inace omoti su im prilicno jednostavno uradjeni, sto mi se i svidja, jer nema nikakvog lickanja i doterivanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
Blago tebi!kakav je booklet ima li tekstove?

 

Ja sam rekao rodbini u Canada da mi to nadju,trebalo bi da toga ima tamo po prodavnicama

Ma ima koliko oces, na raznim mestima! Nego, jesi li nabavio do sada?

Dolaze kod mene u Sac-To 25-tog sa Slipknot-om, Fear Factory-jem i mozda Devildriverom!!! musik19.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jao bre... pa ja bi u tu pishljivu USA dosao samo zbog tih koncerata....

 

Bole tebe dupe...mozes da uzivas i svake nedelje da ides na 10 koncerata ako hoces, ami ovde vec pola godine razglabamo hoceli doci Metallica ili nece i dok nevidim jebene katre u jebenoj prodaju, jednostavno ne mogu da budem siguran da cu ih zaista i videti....koje JEBENO sranje....

 

Inace cuo sam i Army Of Me sa Freddy Vs. Jason Soundtrack-a i mogu da kazem da mi u nekim momentima zvuci po prilicno Slayer-ovski sto naravno uopste nije lose icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...