Jump to content

Chimaira


fiction

Recommended Posts

  • 1 month later...

Evo linka za prvu stvar sa novog albuma http://www.roadrun.com/shared/downloads/Ch...Cleansation.mp3

Pesma je :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Moram da spomenem da u njihovoj muzici ima i NE "New Wave" zvuka biggrin.gifa: tj. ima malo i metalnosti....al' samo malo...

To ja bar moje misljenje :mrgreen:

I ja sam je danas poceo skidati bas me interesuje kakva je.

 

 

P.S. New Wave je metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

scissors, a gde ti vidis toliko cyber i indusrial u njihovoj muzici :? :? :?

Jedino sto imaju neke semplove u pesmama, ali to ih uopste ne svrstava u gore pomenuti pravac. Neznam da li si preslusao ceo "Pass out of Existance", ali ne bi rekao da su to sto ti kazes da jesu, a ima malo Thrash uticaja na tom albumu.

Samo cekam da cujem i ostale pesme sa ovog novog biggrin.gifa: biggrin.gif pa da stvorim puno misljenje o tom albumu, koji ce sigurno biti do dzadza :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Juce sam dobio "Pass out of Existance" ORIGINAL IZ INOSTRANSTVA i odusevio sam se.

Mada na prvo slusanje mi bas i nije zvucalo najbolje isproducirano, ali najverovatnije jer sam milion puta preslusao Live i Demo snimke, ali vec drugi put je bilo strava.....energija izlece na sve strane, ali malo mi se ne svidja u odredjenim trenutcima vokal kad pocnu da ga provlace kroz neke filtere, ali na sve se to covek da priviknuti biggrin.gif

Jedva cekam novi album i King-a da dolazi ovamo, pa da ga cimam da mi dovlaci CD biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes Issues, kad mozes da ga nadjes gde god hoces 8) ohmy.gif

 

Za ta tvoja iznenadjenja neznam, ali ja sam naleteo na nekog tipa koji ima preko 9000 naslova i nasao sam 40-ak naslova koji me interesuju 8O biggrin.gifa: :twisted: , pa cisto ako te interesuje sta covek ima, ostavi mi E-Mail adresu, pa cu ti posaljem katalog, da ga citas i places :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ga posalji na [email protected] pa da vidimo i da li on salje u cg :?

A sto se tice Issues-a ipak je to original :wink: Mada je booklet slab nema ni tekstova pjesama samo slike :cry: a dobio sam i original Mudvayne-L.D. 50 booklet na 32 strane 8O

 

Chimaira samo sto nije izdala Imposibility of reason jedva cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve ga spisak sa novog albuma::

 

1) Cleansation

2) The Impossibility Of Reason

3) Pictures In The Gold Room

4) Power Trip

5) Down Again

6) Pure Hatred

7) The Dehumanizing Process

8) Crawl

9) Stigmurder

10) Eyes Of A Criminal

11) Overlooked

12) Implements Of Destruction

 

Inace, poskidao sam sve one snimke sa snimanja novog albuma i po pokazanom se ocekuje Thrash album :twisted:

 

Jedva JEBENO cekam....

 

P.S. Sad cu da vam posaljem kataloge i pitacu da li radi sa unutrasnoscu, pa cu da javim biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve ga spisak sa novog albuma::

 

1) Cleansation

2) The Impossibility Of Reason

3) Pictures In The Gold Room

4) Power Trip

5) Down Again

6) Pure Hatred

7) The Dehumanizing Process

8) Crawl

9) Stigmurder

10) Eyes Of A Criminal

11) Overlooked

12) Implements Of Destruction

 

Inace, poskidao sam sve one snimke sa snimanja novog albuma i po pokazanom se ocekuje Thrash album  :twisted:  

 

Jedva JEBENO cekam....

 

P.S. Sad cu da vam posaljem kataloge i pitacu da li radi sa unutrasnoscu, pa cu da javim biggrin.gif

Zvuci zanimljivo pogotovo ovo Power Trip

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Omot za Pass Out of Existence je lepo dizajniran smile.gif

 

Eeee...deco...od kada sam ja čuo za taj album...ali sve jedno ,još ga nisam nabavio

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Ne znam kad si ti cuo ali mislim da sam ih ja prvi predstavio ovde i da sam odmah rekao da su buducnost metala.A cuo sam za njih u Sep prosle godine tongue.gif:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas ne bi mogao da se slozim.

Uopste Therapsid, koju si to jos (celu)pesmu i slusao sa novog albuma?!?!

A na sad vec predposlednjem ima do jaja pesama (meni ni jedna losa 8) ), i po mom misljenju SPLIT uopste ne oslikava ceo album!

 

Ako ti se svidja Fear Factory, Machine Head, donekle KoRn i slicno, svidece ti se i ovaj bend biggrin.gifa: :twisted:

 

Jedva cekam da se dokopam novog biggrin.gifa: biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...