Jump to content

2011.07.07-10. *Petrovaradin, Novi Sad* Exit Festival


Night Prowler

Recommended Posts

upao sam 2. dan...jebes to,nisam prvi dan...to mi jedino i trebalo...eventualno i 4ti...upao bih i prvi oko 10ak,al to mi nije trebalo...pederi stavili bed relidzan u 8...bio sam slomljen za poslednji dan...umor,alkohol,nedostatak volje...svuda citam da je taj portised bio najbolji...koga god da sam pitao od raje,svi kazu da je to neko sranje i da im je svirka sranje...a uglavnom su u tom nekom urbanom tripu...cene su bile kriminalne,ono je stvarno festival za strendzere...imao sam srecu da kod sata poznajem lika koji je valjao cugu,pa sam 5 komada placao 500 kinti...a i unosio sam cugu...samo sto to plane na onoj omorini...imao sam i 2-3 dzaba piva na dens areni...nisam nista gledao,sedeo na travi kod fjuzana i buljio u zimzeleno drvo...bio sam na hameru...dosao sam jako kasno tamo...uglavnom,neka budala je na nekom sokocalu putsala neke matrice i pevala,druga budala je bila prateci vokla,a najveca budala je sa nekom odvratnom maskom svirala gitaru...nisam imao zelje da pogledam u program koji je bend...bilo je jedno 12 entuzijasta na svirki ili kako to da nazovem...verovatno su bili pijani,pa kulirali da ne krepaju...tesko da ono iko normalan moze da slusa...za sledecu godinu se penzionisem od upadanja...od 2003ce sam upadao...racunam da mi je prosek za sve ove godine 3/4...sto je super...

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace karte (u vidu narukvica od nekakve plasticne folije) su bile nevidjena izdrkotina ove godine. Jes da su prosle godine bile problematicne jer su ih devojcice s tankim i glindzavim rukama skidale i bacale svojim drugaricama, ali bar se nisu raspadale ko ove. Nevidjen je cim stajati u redu sto godina da ti zamene raspalu kartu propustajuci pritom nesto sto zelis da gledas.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzimajući u obzir to da za većinu izvođača na festivalu nisam čula, bilo mi je sjajno. :bigblue:

Kartu dobih od mts-a (živeo mts!), zato sam i otišla. Najslabiji program do sad, čini mi se, ali me to nije sprečilo da se baš lepo provedem. Možda i bolje što nije bilo puno (ako ćemo preciznije - skoro uopšte xD) izvođača koji su me zanimali, jer nisam morala da trčim sa stage-a na stage, nego je sve bilo opušteno. Našlo se par zanimljivih nastupa, bez obzira da l' sam čula za izvođača ili ne, i to je to. :smile:

 

Program Explosive-a jako slab, pogotovo u poređenju sa ovogodišnjim Sziget-ovim: http://sziget.hu/fes.../programs#l1772

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek je Explosive bio bedan u poredjenju s Szigetom. Ove godine nije losiji program od prethodnih po mom misljenju. Uvek ima malo stvarno dobrih imena na eksplozivu i neki sugavi hedlajner na mejnu tipa Snoop Dog i sl. Meni je ova nedelja bila najbolji dan Egzita ikad.

Edited by Нормалан и Природан
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzimajući u obzir to da za većinu izvođača na festivalu nisam čula, bilo mi je sjajno. :bigblue:

Kartu dobih od mts-a (živeo mts!), zato sam i otišla. Najslabiji program do sad, čini mi se, ali me to nije sprečilo da se baš lepo provedem. Možda i bolje što nije bilo puno (ako ćemo preciznije - skoro uopšte xD) izvođača koji su me zanimali, jer nisam morala da trčim sa stage-a na stage, nego je sve bilo opušteno. Našlo se par zanimljivih nastupa, bez obzira da l' sam čula za izvođača ili ne, i to je to. :smile:

 

Program Explosive-a jako slab, pogotovo u poređenju sa ovogodišnjim Sziget-ovim: http://sziget.hu/fes.../programs#l1772

 

je li bar lepa hladovina ispod tog kamena gde zivis, prokuvacu ovde

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li uspeo da upadnes za dz na kraju? :haha:

 

Inace karte (u vidu narukvica od nekakve plasticne folije) su bile nevidjena izdrkotina ove godine.

Ja sam je jedva skinuo, morao sam makazama da secem. Sigurno ti ono devojce nije dobro stavilo, s' oprostenjem, na ruku pa se zato odlepila/iscepala.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se odlepila ni iscepala nego je jedan kraj skliznuo malo sa drugog (taj lepak kontam da solidno fiksira u vertikalnoj ravni ali ne sprecava strane koje nalezu da malo setaju) tako da se malo deformisala narukvica i nisu hteli da me puste. Kasnije sam napravio eksperiment sa par drugih odbacenih narukvica i uverio se da je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ova picoka iz Messer Chups, tako da je smajli na mestu! :bigblue: !

 

Inace, kad potegnuste pricu o narukvicama...i ja sam bio skeptican sto se njih tice...al' su se u praksi skroz dobro pokazale! Sva cetiri dana je ostala na ruci, prosla dosta sutki, guranja, tusiranja, prolivenog piva! Kome je spala...il' su mu lose nalepili il' je idiot namerno trgao, vukao dok je nije otkinuo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...