Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Cisto se vodim za prethodnim iskustvima iste izdavacke kuce. Kako je Rage otisao, oni izdali njihovu kompilaciju. Isto su uradili i sa Grave Digger ('Die definitiv Biographie') i kreator ('Voices Of Transgression') Mislim da su od njihovih bendova jedino Sodom izbegli tu sudbinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ne znam da li si primetio da je covek stavio 2 'L' i da su slova 'H' i 'J' na tastaturi jedno do drugog. Brzina, sta ces.

Koj'si ti partibrejker pa to je chudo icon_smile.gif

 

Pre svega, da aware sam da su i H i J izuzzzetno blizo na tastaturi..kao da su jedan do drugog majku mu...a drugo vidim da je stavio dva L, ali meni je onda sinulo u glavi Under holy roger, i zazvucalo mi smeshno...sto li razglabam ja uopste?

 

Riding the attack

Yelling screams of the fallen

Thunder, blood and pain

Madness reigns, hell is calling now

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

opa vidi ovo

Running Wild - Best of Adrian

 

Best of/Compilation, GUN

November 24th, 2006

 

1. The Rivalry

2. Draw the Line

3. Detonator

4. Firebreather

5. Kiss of Death

6. Ballad of William Kidd

7. Victory

8. Tsar

9. Welcome to Hell

10. The Brotherhood

11. Pirate Song

12. Rogues en Vogue

13. Bad to the Bone (live)

14. Welcome to Hell (live)

15. Under Jolly Roger (live)

 

inace

 

Metalhead, trust in yourself and fight

Metalhead, free your mind

Metalhead, deny the darkened side

Metalhead, your soul is prime

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

ja zelimd a se ova tema pinnuje :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Black Hand Inn" od Helliona za 15 evra, mada nema je na zvanicnoj listi, jer je butleg. "Masquerade" na providnom vinilu, kao i Cirith Ungol "Paradise Lost", sam dobio iz jedne razmene sa ortakom iz Nemacke.

Uzgred, "Black Hand Inn" omot izgleda vrlo mutno, mada je radjen na plastificiranom papiru i ima dodatan papir unutra. "Masquerade" izgleda normalno, ali je omot na obicnom kartonu i nema nikakvih dodataka. Cirith Ungol je takodje malko mutan, ne toliko kao BHI, isto je sa plastificiranim omotom i sa papirom.

Kad smo kod butlega, kod Brazilaca se muvao neki live butleg, koji su izdali u seriji sa jos nekim snimcima, a svi su po pravilu sa golim ribama na naslovnim stranama. ne znam odakle ni od kada je snimak, ali nabavicu, pa cu javiti. I postoji onaj legendarni butleg "Black Demons On Stage", to se takodje mora naci pod obavezno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black Hand Inn znam da imaju.

To je uradila 100% neka grchka ekipa jer su isti kvalitet omota i rezanje vec uradili recimo za Attiku i ona 2 Hankera prvi i drugi sto sam uzo onomade na KIT IV a to je izaslo pod etiketom Cult Metal Classics-a.

To se pojavilo nedje pocetkom ove godine isto kao i Savatage "Handfill Of Rein".Na obje ploche je slika malo mutna, jos to da srede i bice gusari Broj 1 u Evropi.

 

Ali ovaj Masquerade to je izaslo samo u Francuskoj ´95 i strasno je zajebano za pronaci...sad ne znam sta si ti capio,zvuchi primamljivo "durchsichtig" lp je uvijek na cijeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da ti kazem, ima cika kontakte svuda!

 

Black Hand Inn znam da imaju.

To je uradila 100% neka grchka ekipa jer su isti kvalitet omota i rezanje vec uradili recimo za Attiku i ona 2 Hankera prvi i drugi sto sam uzo onomade na KIT IV a to je izaslo pod etiketom Cult Metal Classics-a.

To se pojavilo nedje pocetkom ove godine isto kao i Savatage "Handfill Of Rein".Na obje ploche je slika malo mutna, jos to da srede i bice gusari Broj 1 u Evropi.

 

Ali ovaj Masquerade to je izaslo samo u Francuskoj ´95 i strasno je zajebano za pronaci...sad ne znam sta si ti capio,zvuchi primamljivo "durchsichtig" lp je uvijek na cijeni

 

Znam za tu francusku plocu bas preko tebe, kad si postovao link za onu aukciju na ebayu, gde su se zajedno prodavali "Pile Of Skulls" (e, to jos uvek nemam), "The Privateer" singl i "Masquerade". Ali ovo izdanje je totalni butleg, vidi se po nejmu cim ga uocis.

Da, to si u pravu za "Handful Of Rain". Mislim da je taj album na ploci izasao samo u Grckoj, cuo sam bar to od nekih Grka. A ovi iz Helliona su me izvestili da je to bilo sve zajedno u jednom paketu: Cirith Ungol, Running Wild i Savatage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...