Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Ne pricam o pevanju, nego o muzici.

mislim i na muziku

 

za mene je maltene rocknrolf=running wild ... to sad bash nije tacno ali skoro i da jeste jer on radi sve i bog je i batina u running wild-u, maltene njegov solo projekat

 

nije mi ni muzika mnogo melodichna jer njegova gitara tako sirovo svuchi. da ume da bude brz, ume da bude brz, da ume da bude jak, ume da bude jak, ali je po meni cak i manje melodicno od nekih drugih heavy metal grupa... slushao maiden ili impellitteri ili pak primal fear sta ja znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je meni poznato jedina osoba koja je pored rocknrolf imala udela u stvaranju pesama je gitarista Preacher.

To uopste nije tacno. Pogledaj kredite za "Death Or Glory". U tom periodu u pravljenju pesama aktivno su ucestvovali i Majk Moti i Ijan Finli, a kasnije i Aksel Morgan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nije se on tek tako pojavio. Pevao je prvo u Omen-u, pa onda Annihilator, a naglo jeste nestao.

Mozda Majk i nije naglo nestao, ali ja pojma nemam sta se desavalo s njim posle "Death Or Glory" albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas o tom "naglom nestanku" i pricam. And fairly, to se cesto desavalo. A i ako nije bio u pintaju nestanak, odlazili bi da sviraju u nekom novom bendu, izdali mozda nesto pa tek onda nestali. Majk ze sada vodi kao 'missing' heh.

A secam se, inace, kad chitah letos neke review RW koncerata na forumu, da je jedan lik video Preachera na svirci, tak da eto...barem se zna da je ziv...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vazno ko je stvarao pesme dog god Running Wild kolje, jel zna neko kolko ce kostati put u Budimpestu i jel neko ide na Running Wild, gledao sam nesto na netu mada sve mislim da su to neke dezinformacije

odakle ti informacije o running wild-u u budimpesti?

josh nema ni novog albuma, ni govora o turneji koliko ja znam. ali bilo bi mocno videti i rock and rolfa :D

 

Ma sama je tuga videti koje je sve(i kakve!) ljude Rolf otpustio iz benda...a od basista, Becker je najvece ime koje je proslo kroz RW for sure.

jeste jeste

 

ali mozda je dobro sto je otpustao nemilosrdno, ko zna kako bi running wild zvuchao sad, da rolf nije sekao ...

ipak je running wild ime sa verovatnije najvecom tradicijom u smislu opstanka onog starog zvuka, retko kome to podje za rukom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, ko zna kako bi zvucao? Mozda bi zvucao i bolje, znajuci sta npr. Jens Beker danas radi.

pa dobro becker je sad u grave diggeru... nije taj epski fazon toliko u fazonu running wild...

ne taj epski fazon... mislim imaju i running wild fazone kao sto je taj gusatski stil, itd.. ali nije to za rw...

 

A ko bese drzi kafanu? :)

nem pojma samo znam da je "preacher" napustio bend zbog studija teologije i da je sada popa u kelnu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@The Trooper ma procitao sam negde na netu, a i drugarica mi rekla ali to je bilo pre mesec dana i od tada nista nisam cuo, nema veze sto nemaju novi album kada je festival u pitanju, posto nisam nista cuo o tome zato sam i pitao ovde da vidim da li neko zna nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

@The Trooper ma procitao sam negde na netu, a i drugarica mi rekla ali to je bilo pre mesec dana i od tada nista nisam cuo, nema veze sto nemaju novi album kada je festival u pitanju, posto nisam nista cuo o tome zato sam i pitao ovde da vidim da li neko zna nesto

ja mislio turneja neka...

 

ali ako je festival. OK nema frke, gde svira running wild tu cu biti i ja ako budem imao pare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali mozda je dobro sto je otpustao nemilosrdno, ko zna kako bi running wild zvuchao sad, da rolf nije sekao ...

ipak je running wild ime sa verovatnije najvecom tradicijom u smislu opstanka onog starog zvuka, retko kome to podje za rukom...

 

E za ovo ne mogu da se slozim...opstanak starog zvuka? Uvodjenje drum mashine je jebalo stvari dosta, pa i zvuk IMHO..IMHO RW je negde oko "Jolly Roger"a prvi put promenio zvuk, kada su i pocheli da se loze na pirateriju, a onda i na "Masquerade" otprilike kada im je mjuza vise bila speed/power no speed/heavy kao pre.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од преласка на пиратске теме звук им је постао епитом немачког power метала. Нема бенда који би боље дочарао тај звук.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E za ovo ne mogu da se slozim...opstanak starog zvuka? Uvodjenje drum mashine je jebalo stvari dosta, pa i zvuk IMHO..IMHO RW je negde oko "Jolly Roger"a prvi put promenio zvuk, kada su i pocheli da se loze na pirateriju, a onda i na "Masquerade" otprilike kada im je mjuza vise bila speed/power no speed/heavy kao pre.

bre zvuk se promenio neznatno ako poredish koliko se maiden promenio prelaskom sa killersa na nr. of the beast ... o chemu prichash?

 

zvuk je maltene ostao isti, samo su je nijanse malo promenile i produkcije je uznapredovala sto bi se reklo.

 

a sto se tiche drum mashine, nisam bash siguran u to da su to stvarno drum mashine, pre ce biti do toga sto su ti albumi snimani u njegovom prvivatnom studiju koji nije bash najbolje. a sto se tiche aliasa angelo sasso, tu verujem u zvanicnu izjavu, jer je rnrolf na koncertima ima perfektnog bubnjara koji delje...

 

mada ko ce ga znati... mozda su me kucani bubnjevi zajebali...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...