Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

@Divlji Tigar - a sta je onda power?

Sta je Power, pa objasni vam Bosko vec jedno 10tak puta.

Rani Helloween (Kai na Vokalu) je Speed, kasniji albumi su Evropski Power (bar vecina).

Taj EU Power ima isto brdo podela.

EU Power i US Power nije jedno te isto

USPower je nesto izmedju Heavy i Thrash metala.

EU Power hm zavisi od benda.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доста више, бре! EU рower је злоупотребљен термин који су смислиле незналице. Има да окупим цео форум једном, па да вам пуштам рower метал док не схватите напокон.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne volem mnogo power. mogu da slusam jedino ono sto ili vuce na thrash, ili ima normalne visoke(neisfeminizirane) vokale ili sa umerenom upotrebom klavijatura koje nikako ne zvuce gej. a pomenuti album RW mi nekako odudara od ostatka diskografije, i sto neko rece, previse veselo mi zvuci, neka sola su otegnuta... e sad, valjda imam pravo na svoje misljenje, a uostalom, koga zabole za njega.

pa ja ne bih bas rekao da rock and rolf zvuchi feminizirano

Да додам да не мислим САМО на УС пауер, него и на немачки, јер немачки пауер бендови су Warrant, paragon, Stormwarrior и слични. Капиш?

Stormwarrior jebu kevu kolko mogu da popiju

a dobri su i kao bend

Speed ne priznajem kao posebni pravac, ma sto to znacilo :mrgreen:

pa pazi u 80tima speed metal je znachio thrash metal a la megadeth i metallica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rani Helloween (Kai na Vokalu) je Speed, kasniji albumi su Evropski Power (bar vecina).

Taj EU Power ima isto brdo podela.

EU Power i US Power nije jedno te isto

USPower je nesto izmedju Heavy i Thrash metala.

EU Power hm zavisi od benda.

 

Ovaj chovek je sve rekao! S tim sto kad neko kaze power ovde na forum npr. svak misli na EU power.

 

A i cela ova diskusija je ovde nepotrebna...moz otvorimo temu posebnu il tako nesto :)

 

Доста више, бре! EU рower је злоупотребљен термин који су смислиле незналице. Има да окупим цео форум једном, па да вам пуштам рower метал док не схватите напокон.

 

Vec zamishljam taj skup... RNA pusti Sonatu Arcticu i vadi karticu "OVO NIJE POWER", pusta Metal Church, pa vadi novu "OVO JESTE POWER"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Casovi iz podele metal podzanrova kod Boska.Idite,ali posle vi njega odvedite kod gospodje Bozen na casove mrsavljenja. :lol:

Хвала, отишле две рупе на каишу. Биће још.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nije los snimak,

iz koje je godine, sudeci po ozboru pesama izgleda starije...

 

---

 

a sto se tiche rogue en vogue: po meni album jebe kevu

 

posebna tema je produkcija: mnogo su nechiste gitare... ono kao kad prikljuchish jeftinu imitaciju stratokastera na jeftino pojachalo: ono... ne chuje se u pojedinim segmentima kao njegov explorer, takodje glas je malo previsok i recimo previshe chist, piskav udara u mali mozak, al s vremena na vreme zvuchi veoma dobro, takodje imam osecaj da pojedine stvari odzvanjaju prezishe i kao da su pokvarene slushke ili zvuchnici, ali su ispravni sto posto

 

takodje mi se chini da je zvuk donekle uradjen tako namerno, a negde nisu imali dovoljne tehnicke mogucnosti

 

a sto se tiche angela sassa, on/to je na albumu najmanji problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од последња три, он је музички вероватно и најбољи.

e to bash ne mora da znachi, ali chuo sam razne glasine u vezi ReV-a kako je mnogo los itd itd,

ali bash je prihvatljih i dobar album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много лош? Не, музички уопште није лош, продукцијски јесте. Његов проблем је само што и даље наставља досадну репетитивност. Умео је то Ролф раније и много боље да упакује.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...