Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

KOncertno, posle masquarade, rw uopste nema impozantne set-liste. sa rivlary sviraju samo kiss of death, a taj album im je medju najboljima posle masquarade naravno. live 2002 je uzas...set lista je grdja da ne moz biti grdja, za razliku od ready for boarding iako to nije bio pravi live album.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi o vuku, a vuka okachili na internet

 

http://www.megaupload.com/?d=3WQDMACP

http://www.megaupload.com/?d=9U0CG3GL

 

daklem audio snimak gorepomenutog 'certa sa wackena, setlista:

 

Genghis Khan

Little Big Horn

Prowling Werewolf

Riding The Storm

Branded And Exiled

Welcome To Hel

Apocalyptic Horsemen

The Brotherhood

Drum Solo

Bad To The Bone

Treasure Island

The Final Gates / Conquistadores

Prisoner Of Our Time

Victory

Under Jolly Roger

Chains And Leather

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslushah ovaj fantastichan koncert... jes da je zvuk malo loshiji al pojachash skoro do daske zvuchnike i ko pravi live...i sad imam josh vecu zelju da ih gledam live.... nadam se da ce se neko setiti da ih dovede na neki fest ovde kod nas, na castle recimo... e sad kolike su shanse za to...pretpostavljam male... inache ako sam dobro razumeo Rolf reche da ce ovaj koncert izaci na duplom cd-u... jebem li ga ne znam Nemachki tako da nisam siguran...

Edited by Steven Tyler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslushah ovaj fantastichan koncert... jes da je zvuk malo loshiji al pojachash skoro do daske zvuchnike i ko pravi live...i sad imam josh vecu zelju da ih gledam live.... nadam se da ce se neko setiti da ih dovede na neki fest ovde kod nas, na castle recimo... e sad kolike su shanse za to...pretpostavljam male... inache ako sam dobro razumeo Rolf reche da ce ovaj koncert izaci na duplom cd-u... jebem li ga ne znam Nemachki tako da nisam siguran...

"Running Wild" veoma retko, skoro nikada ne svira van Nemacke.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема шта да преслушавам, знам оба албума напамет, али и није неко поређење. "Death Or Glory" је убедљиво најјачи њихов албум, али су му "Under Jolly Roger" и "Port Royal" одмах за петама. Уосталом, на "Under Jolly Roger" су тек били почели рад на пиратским темама, логично је да није досегао пуну зрелост. Али је свеједно фантастичан албум. Само насловна песма и 'Merciless Game' су ми довољне да дам овакву оцену, а где су ту још 'Diamonds Of The Black Chest', 'Beggars Night', 'Raise Your Fist' и остали класици?

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brain Salad Guuuz
Нема шта да преслушавам, знам оба албума напамет, али и није неко поређење. "Death Or Glory" је убедљиво најјачи њихов албум, али су му "Under Jolly Roger" и "Port Royal" одмах за петама. Уосталом, на "Under Jolly Roger" су тек били почели рад на пиратским темама, логично је да није досегао пуну зрелост. Али је свеједно фантастичан албум. Само насловна песма и 'Merciless Game' су ми довољне да дам овакву оцену, а где су ту још 'Diamonds Of The Black Chest', 'Beggars Night', 'Raise Your Fist' и остали класици?

 

 

he he , raise your fist - moja himna iz osnovne!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslushah ovaj fantastichan koncert... jes da je zvuk malo loshiji al pojachash skoro do daske zvuchnike i ko pravi live...i sad imam josh vecu zelju da ih gledam live.... nadam se da ce se neko setiti da ih dovede na neki fest ovde kod nas, na castle recimo... e sad kolike su shanse za to...pretpostavljam male... inache ako sam dobro razumeo Rolf reche da ce ovaj koncert izaci na duplom cd-u... jebem li ga ne znam Nemachki tako da nisam siguran...

 

 

Ja evo tek sad pustio prvi put :)

 

Dobar je zvuk samo malo treba da se odvrne i to je to, hehe. Dobar koncert, dobarrr!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljedeci put kad nekjo dirne u takvu svetinju kao sto je Under Jolly Roger bice banovan bez upozorenja.

A sto se tice Raise your Fist, svaki petak prije izlaska je poslusam i onda odem da svu tu teoriju uradim i u praksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljedeci put kad nekjo dirne u takvu svetinju kao sto je Under Jolly Roger bice banovan bez upozorenja.

Svaka ti na mestu.

A sto se tice Raise your Fist, svaki petak prije izlaska je poslusam i onda odem da svu tu teoriju uradim i u praksi.

Shiny leather as a second skin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...