Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Nije problem ni u kucanim bubnjevima, niti u produkciji. Jedini problem je u nedostatku dobrih ideja i rifova.

pa kazem da jedino bubnjevi zvuce zbog produkcije malo losije...

 

ali sta reci o rifovima?... meni su takoreci pojedini rifovi genijalni evo npr. welcome to hell, kiss of death, rivalry, brotherhood, masquarade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem ni u kucanim bubnjevima, niti u produkciji. Jedini problem je u nedostatku dobrih ideja i rifova.

 

Hhehehehehehehehe totalno si u pravu sefe! E da su u grupi Axel Morgan, Jens Becker i Stefan Schwarzmann BILO BI I RIFOVA I IDEJA ali posto su u grupi Drum machine, Peter Pichl (u zadnjem interview-u je rekao da nikad u zivotu nije cuo album zvani PORT ROYAL) i nekakav Liebertruth nema ni rifova ni ideja!

 

Toliko od mene

 

P.S. ovo za Port Royal je ziva istina, ako mi neverujete mogu Vam dati link na italijanskom jeziku!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhehehehehehehehe totalno si u pravu sefe! E da su u grupi Axel Morgan, Jens Becker i Stefan Schwarzmann BILO BI I RIFOVA I IDEJA ali posto su u grupi Drum machine, Peter Pichl (u zadnjem interview-u je rekao da nikad u zivotu nije cuo album zvani PORT ROYAL) i nekakav Liebertruth nema ni rifova ni ideja!

 

Toliko od mene

 

P.S. ovo za Port Royal je ziva istina, ako mi neverujete mogu Vam dati link na italijanskom jeziku!

niko ne moze da me ubedi u to, port royal je osnovna lektira pre nego sto mozemo da prichamo... mislim kako je svirao uaschitschun i ostale pesme sa port poyala ako ih nikad nije chuo? budalastine ...

 

Liebetruth je bubnjar, i Nicko McBrain je tek za Dance of Death napisao prvu pesmu, pa ipak nije samo citiram "neki" Nicko McBrain...

 

a sto se tiche ideja, hehe nisi chuo solo koji je odsvirao na koncertu 2002... mislim nije neshto skroz posebno ali ipak bubnjar kolje, brz je i koordinisan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kazem da jedino bubnjevi zvuce zbog produkcije malo losije...

 

ali sta reci o rifovima?... meni su takoreci pojedini rifovi genijalni evo npr. welcome to hell, kiss of death, rivalry, brotherhood, masquarade...

Uh, da nisi krenuo malo mnogo unazad? "Masquerade" i "The Rivalry" su, nema spora, dobri albumi. Sta reci za 'Agents Of Black'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, da nisi krenuo malo mnogo unazad? "Masquerade" i "The Rivalry" su, nema spora, dobri albumi. Sta reci za 'Agents Of Black'?

pa nista, nije nista ispod proseka za running wild, mislim jel mozesh od slayera da ochekijesh josh jednom angel of death

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni za "British Steel" nisam preterano lud. Sta cu ti kad dajes sve pogresne primere. Da si rekao: "Kao da ocekujes od Overkill da snimic jos jedan "Taking Over"", onda bi to bila druga stvar.

Uostalom, Running Wild je picio isti fazon, i to dobro, sve do "The Rivarly", kada kvalitet naglo pada. Ne znam zasto onda ne ocekivati nesto bolje. Ja necu da se zadovoljavam prosekom i da kazem: |Pa, dobro, ne mogu da ocekujem od njih ne znam sta." E, pa, mogu i hocu da ocekujem puno, jer su takvi bendovi dokazali da mogu mnoooogo bolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni za "British Steel" nisam preterano lud. Sta cu ti kad dajes sve pogresne primere. Da si rekao: "Kao da ocekujes od Overkill da snimic jos jedan "Taking Over"", onda bi to bila druga stvar.

Uostalom, Running Wild je picio isti fazon, i to dobro, sve do "The Rivarly", kada kvalitet naglo pada. Ne znam zasto onda ne ocekivati nesto bolje. Ja necu da se zadovoljavam prosekom i da kazem: |Pa, dobro, ne mogu da ocekujem od njih ne znam sta." E, pa, mogu i hocu da ocekujem puno, jer su takvi bendovi dokazali da mogu mnoooogo bolje!

pa ne mozes od svake pesme da ocekujes da bude najbolja, kao sto ne moze svaki album da bude najbolji..

 

po meni je victory album ok, narochito "when time runs out" "tsar" i "victory", nije najbolji, ali ni jedan bend nije snimao samo perfektne albume, da se razumemo. Ne znam zasto si se sad okomio na running wild, kad oni Rolf drzi do sebe...

 

vec brotherhood je sasvim ok album

rouge en vogue nisam chuo jer nisam imao para... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ne mog da slusham neshto ni Brotherhood ni ReV(sem par pesama..), ali Victory je podobar album. Naslovnica je mnogo dobra RW pesma, i jos bolje zvuci live. Album najvise pati zbog bubnjeva, ali i "Return Of The Godz" i "Tsar" zasluzuju da budu nose RW ime, da se tako izrazim. Dok "Hussar" je mozda netipicna RW pesma, previse happy, ali je jedna od mojih omiljenih : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Syrant

Ne znam kakav će biti novi album, pošto od Braderhuda i nisam nešto obrćao pažnju na dalji rad jer me je taj album malo smorio, pa me je razočarao i novi live album, ponajpre zbog izbora pesama, itd.itd. Nebitno.

 

Al' što reče škobo, šta je tu logično što menjaju izdavačku kuću?

 

Što se mene tiče, ''Rivalry'' im je najbolji album u čitavoj karijeri. A ''War and Peace'' mi je jedna od najdražih pesama iz njihovog celokupnog opusa. :rockdevil::rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам само питао на основу чега је донесен такав закључак, тј. да ће бити нова издавачка кућа. У тренуцима кад сам највише очекивао да промене издавача, они су пичили по старом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Ја сам само питао на основу чега је донесен такав закључак, тј. да ће бити нова издавачка кућа. У тренуцима кад сам највише очекивао да промене издавача, они су пичили по старом.

 

Ja jedino što primećivam sve ove 'dine u vezi wilda je da jedino što Rolf stalno menja je postava...Mislim da njega baš zabole za izdavačke kuće...Mislim da se više izdavačke kuće smore sa njim, pa ono:

 

Ej, Rolf, hoćeš u neku drugu izdavačku kuću?

Rolf: Može (tonom kao pokojni Mija Aleksić) :):):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...