Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Je l' ima tu neceg novog, nekakavih neobjavljenih bonusa ili neceg slicnog, ili su sve samo normalne verzije pesama?

Valjda ce ovoga puta staviti dobar omot za disk. Nisam ga do sada video, ali ako Andreas Marsal ne bude radio... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok brate, nista novo..chak je i cover dosadan :) Mislim..samo Adrian logo...

 

tracklist:

- The Rivalry

- Draw the Line

- Detonator

- Firebreather

- Kiss of Death

- Ballad of William Kidd

- Victory

- Tsar

- Welcome to Hell

- The Brotherhood

- Pirate Song

- Rogues en Vogue

- Bad to the Bone (Live)

- Welcome to Hell (Live)

- Under Jolly Roger (Live)

 

nema Angel of Mercy, nema Libertalia...ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Iako ih svi ubacuju u power metal :roll: oni ipak sviraju speed metal, pa evo ih na ovom forumu.

Moj drugi omiljeni bend.

Zaista ih mnogo volim. Jedan od prvih metal bendova koje sam pocela da slusam, i jedan jedini koji volim svakim danom sve vise i vise. Oni nisu izdali los album! Neki su bolji, neki malo gori, ali svi su mi k'o deca :mrgreen::da::da:

Mogu da ih slusam u bilo kakvom raspolozenju. I ne koriste klavijature sto im je dodatni + :mrgreen:

Najdrazi su mi Death or glory (jer je to prvi njihov album koji sam cula), Under Jolly Roger, Port Royal, Rivalry, Pile of skulls, Gates to purgatory... ma sve ih volim!

e morao sam ovo da citiram... malo da osvezimo forum EDIT: mislim thread

 

jedino sto bih ja rekao je da je rw onaj old school heavy... kakav power, kakav speed(jes da je hamburg kolevka speed-a) ali ono je heavy, heavy heavy, heavy heavy heavy.... HEAVY... SLAAAAYERRR, SLAAYYYYEEERRR , SLAYYERERRR...

malo sam se uziveo...

 

RockNRolf je car...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi album je totalni nemacki melodicni speed, kao Warrant i rani Helloween. Iz toga se posle izrodio power metal.

Nego, sad mi izmace na ebayu "Black Demons On Stage" bootleg iz 1985, mamu im svima po spisku. Uradili su i Brazilci jedan, nemam blize podatke. Ako nabavim, metnucu ovdi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi album je totalni nemacki melodicni speed, kao Warrant i rani Helloween. Iz toga se posle izrodio power metal.

Nego, sad mi izmace na ebayu "Black Demons On Stage" bootleg iz 1985, mamu im svima po spisku. Uradili su i Brazilci jedan, nemam blize podatke. Ako nabavim, metnucu ovdi.

 

kakav ti je to speed, odslushaj black demon i odslushaj future world pa uporedi... o chemu prichamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e morao sam ovo da citiram... malo da osvezimo forum EDIT: mislim thread

 

jedino sto bih ja rekao je da je rw onaj old school heavy... kakav power, kakav speed(jes da je hamburg kolevka speed-a) ali ono je heavy, heavy heavy, heavy heavy heavy.... HEAVY... SLAAAAYERRR, SLAAYYYYEEERRR , SLAYYERERRR...

malo sam se uziveo...

 

RockNRolf je car...

 

Imam tu polcu! Radi se o pesmama sa prvog i drugog albuma!

 

Not Bad

 

Ready for Boarding je 100000000000000000 puta bolji

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian S.O.S. - E to je spidachina and a killer one as well!

Jedan od primera! Cak i na "Under Jolly roger" ima ona pesma 'Merciless Game', koja je pravi nemacki melodicni power/speed. Drugi album je malo sporiji i dosta mracniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za MG.

Na Brandedu je meni najbolja pesma "Mordor", veoma mracna RW pesma, ali koja IMHO 2x bolje zvuchi na "Ready For Boarding" posebno oni Rolfovi ''screamovi''. A ima i na B&E speedova.."Gods Of Iron", pa i "Fight The Oppression", doduse ova druga pati od boring chorus sindroma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...