Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Upravo zbog grafike i pitam. Nisam mogao da verujem koliko je jaka u Oblivionu, zatim sam PUKAO od neverice kad sam video Skyrim!

 

A ako je Morrowind bas toliko 'stariji' jbm li ga... Mislim da ce prelomiti to sto jako zelim da znam pricu Morrowinda. A nije isto procitati i odigrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha , pored jednog jezerceva videh mrtvog mammotha u plicaku , pored njega stoji Dzin , stoji i gleda u njega.Indikator mi nije pokazao crveni kruzic tako da me nije napao dok ga nisam shoutovoao , haha , jaki su u picku materinu xD

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, opusteno, overite ovaj sajt: http://morrowindoverhaul.net/blog/

 

Nije bas Skyrim, ali kada ovaj mod bude stigao MW ce izgledati bolje nego Oblivion.. tako da, za grafiku nema brige. Doduse, combat sistem je i dalje retardiran ali i za to postoje modovi, kao i za nove questove itd. Odlicno je vreme da se ponovo obrne Morrowind, ili, prvi put, u slucaju Vas koji niste..samo sacekajte da izadje ovaj Sound & Graphics 2.0 i bice milina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam voleo prvu inkarnaciju Game® casopisa kao klinac, svet kompjutera mi se nikad i nije svidjao. I taj Kuzmanovic kao najjaci tu, simpatican lik, ali deluje kao pretenciozni pametnjakovic.

Ranko Trifković, lik koji je pisao za Game®, taj covek je legenda.

 

Nego, u ima li u Skyrimu hand to hand borbe?

 

Uh, Gamer je gefinitivno bio najbolji casopis za igre kod nas :) Ova njegova reinkarnacija mi se ne dopada nesto, ne znam ni da li jos uvek i izlazi uopste? Ranko Trifkovic, Branka Todorovic i jos jedan lik kome ne mogu se setim imena, Uros valjda, su pisali najbolje tekstove.

 

Jedva cekam da kupim novi komp, sto bi trebalo da se desi u roku od dva meseca, pa da konacno izgubim zivot u Skyrimu. A Morrowind je mnogo gotivniji od Obliviona, barem meni bio, presao sam ga 4 puta, u jednoj igri sam u svakoj frakciji bio vrhovni rang, cak sam koristio bagove da bih mogao da se uclanjujem u dve od tri Great Houses i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam ni igrao Oblivion, ali zato sam Morrowind igrao :) I to sam kupio original, koji mi je negde zaturen, bog zna gde... Takodje sam uz Morrowind dobio besplatno Bloodmoon, tako da sam i to presao. Oblivion nisam na zalost. Evo sad skyrim cepam. Nerviralo me je sto u Morrowindu idem nekim pustinjama, da bih tek naleteo na nekog NPC, da ga ubijem :haha: To je dosta smorilo, ogromna prostranstva, premalo NPC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cuclaju jaja sultanu sabani...tri puta zamahnem sekirom i jednom dreknem i umiru...jak sam kao crna zemlja...

 

Morrowind je bolji od Obliviona, ne mogu da verujem da postoje judi koji nisu presli igru, ili je makar probali. :no:

 

Ja ne mogu da verujem da postoji dokoni papak koji cita svako govno u igi.Sabane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Morrowind je kult, cudi me da je nekome Oblivion bolji. Jedino sto je grafika naprednija jer je novija igra, ali sama igrivost, atmosfera, prica, kvestovi, sve je to nenadmaseno.

 

Ja ne da citam sve u igri, ja pratim raznorazne Elder Scroll lore sajtove i blogove gde se rade analize i studije svega u vezi mitologije, religije i istorije, a bio sam i aktivan clan grupe obozavalaca Daedra bogova i demona, posebno Dremore.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istinu zbori čovek o ovoj Morrowind vs. Oblivion priči. Oblivion je obična rupa u TES lorama gde se ništa bitno nije desilo i gde je poboljšana grafika bila jedini adut. Dok je Morrowind bezbroj puta zanimljiviji.

 

I još jedna stvar:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YOxVjbGvUpI

Edited by Denny
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oblivion je obična rupa u TES lorama gde se ništa bitno nije desilo i gde je poboljšana grafika bila jedini adut. Dok je Morrowind bezbroj puta zanimljiviji.

 

Ma da,nista se nije desilo sem sto si spasavao Cyrodiil od najezde.

 

Ti si rekao da ce Skyrim biti govno i da ga neces ni igrati...toliko o tvom kredibilitetu...pametnjakovicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš peska u vagini? Onomad sam pričao o Skyrimu u tehničkom aspektu pljuvajući Bethesdu apropo onog Rage govneta. Već sam priznao da sam pogrešio, samo se ti i dalje držiš te priče. Ludilo kroz koje prolazi svet.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad me jako nervira sto nemam misljenje o Morrowindu...

A nesto se razmisljam vec o sledecoj igrici... Msm posle neke ekspanzije kao sto je bila 'shivering isles' za Oblivion.

 

Da to recimo bude Valenwood... U neko drevno vreme, pre Cyrodila i Skyrima i Morrowinda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...