Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Bethesda ce opijena masivnim hajpom, stvaranjem svetskog megahita i pokretanjem revolucije u gejming svetu imati pomucen um prilikom nastavka serijala. Zapravo, to je pesimisticki pogled na razvoj situacije. Optimisticki je, da ce stvoriti remek-delo i nastaviti tradiciju pomeranja granica. Od ove dve staze, meni se licno cini da ce krenuti ovom prvom jer nista dobro ne izlazi, nakon sto udje u medijsku masineriju spcijalizovanu za muzu para putem ulizivanja armijama zombiranih fanova. A ja jednostavno nemam dobro misljenje o novijim generacijama gejmera i njihovom nacinu razmisljanja kada dolazimo do diskusije o tome sta je najvaznije u igri.

 

Slazem se, pogotovo sa poslednjom recenicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Cornered Rat квест ми опако багује. Кад треба у Рифтену у оним катакомбама да нађем оног маторог лика што зна свашта о змајевима, не могу да уђем у његову собу тј. он отвори шпијунку а кад треба да ме пусти унутра врата неће да се отворе. Како ово да решим?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Cornered Rat квест ми опако багује. Кад треба у Рифтену у оним катакомбама да нађем оног маторог лика што зна свашта о змајевима, не могу да уђем у његову собу тј. он отвори шпијунку а кад треба да ме пусти унутра врата неће да се отворе. Како ово да решим?

http://www.youtube.com/watch?v=85SdkLDn6mY

 

Nemam pojma idem kroz mapu non stop nailazim na iste tvrdjave , pecine , dok je u F3 to bilo malo sarenije jel , ovde je samo kameni materijal pa mi je sve monotono ..ne znam.......Batmen mi je socniji trenutno :)

Kontam na šta ciljaš, ali gre'ota. Batsa skoro pređoh tj. ostade par side-misija i veličanstven je. U svakom smislu te reči. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам се заглавио (на срећу) ппошто често сејвујем па ми је остао сејв испред Јорваскра. Тамо више не улазим, али због тога не могу да одрадим квест са она 24 камена. Јебига.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šalim se bre, pročitaj ovo http://www.uesp.net/wiki/Skyrim_talk:Jorrvaskr

 

Ja bih prvo probao

use player.moveto command to teleport to some character that you know is outside Whiterun

 

Nađeš samo ID NPC-a koji je izvan grada. Ja sam bar 5x koristio konzolne komande da zaobiđem bug-ove u igrici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica je da se svaka prica o Skyrimu pretvori u pricu o bugovima...

 

Meni je smesan (i prilicno cest) onaj kada pokusas da izcukas neki iron ili kojigoddrugi - ore iz stene pijukom. Ako si na nekoj neravnoj podlozi, lik ce se ponasat kao da konstantno pada, i mahati rukama pored sebe kao da je u padu sa neke visine. Jednom sam cak i health izgubio tako D:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima bagova, ali to su sve identicni bagovi iz prethodnih ES igara. Meni su zanemarljivi potpuno. Evo sa cetvrtim likom sam nagurao preko 35og levela i mogu da kazem da je ovo meni igra godine. Ima sve predispozicije savrsenog RPGa. Samo da vrate durability i zakomplikuju malo armor (segmentacija kao u Morrowindu npr). Novi Betmen jeste odlicna igra ali Skyrim mu je uzeo percin. :da:

Elem, Skyrim je postao i najprodavanija igra u istoriji. Jos 10 miliona primeraka je dostavljeno radnjama sirom sveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...