Jump to content

Aktuelne krize i nemiri u zemlji i svetu


kuruz

Recommended Posts

kišjuhas o paradi

Istinita priča: ovaj kolumnista kupuje upaljač u trafici, klasične i najjeftinije sorte. I, trafikantkinja mu udeljuje jedan sa providnom plastikom ružičaste boje, zatim se izvinjava, vraća ga natrag uz komentar „ah, dala sam vam rozi“ i sa onog stalka odabira neki sa plastikom drugačije obojenosti.

:haha:

solidan tekst

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasplet? Potpisnik ovih redova se kući vratio sa 7-8 ružičastih upaljača, u benigno besmislenom aktu kulturne neposlušnosti i nekonformizma.

 

au, kakav frajer! mislim da govorim u ime kompletne HLhLmd populacije (Homofobi, Latentni homoseksualci, Lažni moralisti i dušebrižnici) kada kažem AU, KAKAV FRAJER!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kišjuhas o paradi

 

:haha:

solidan tekst

 

u al je solidan, otvorio covek vikipediju i povezao sa svojim iskustvom, vau. Svaki bistriji srednjoskolac to moze da uradi. Steta sto je zaboravio da u psihologiji, biologiji i svim ostalim naukama ima isto toliko politike koliko i u ostatku ljudskih delatnosti, a da se tzv "naucnom" metodologijom moze dokazati bilo sta, ako znas kako. Ne vidim relevantnost argumenata o kisnim glistama i majmunima u kontekstu organizovanja gej prajd parade.

 

A tom autoru porucujem da cemo i Litvance da karamo na SP, da im vratimo za proslogodisnje trece mesto...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

....a da se tzv "naucnom" metodologijom moze dokazati bilo sta, ako znas kako.

fulao sam temu kad sam postovao prethodni post (trebali ici na temu za gej paradu), ali da ti odgovorim: ne, nisi u pravu, tzv "naucnom" metodologijom se mozda moze dokazati kojesta, ali naucnom (bez navodnika) se ne moze bilo sta dokazati jer moraju biti ispunjeni tacno odredjeni zahtevi.

ti stvarno mislis da je neko menjao nauku iz temelja da bi opovrgao stanoviste da je homoseksualnost bolest? (ovo je retoricko pitanje)

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi se na kilometar da nisu, vidis bar trojici na facama da su iskreno prestraseni (da su placenici mogli bi da glume ali ne tako dobro), osim toga, a onaj lik u sredini sto najgore izgleda definitivno nije snajperista; bas izgledaju kao gradjevinci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ja ne znam ni ko su ni sta su, ali vidim da mnogi na osnovu njihovog fizickog izgleda i "preplasenosti" zakljucuju kako oni nisu nikakve ubice. Ne postoji tako nesto kao tipican izgled ubice i naivno je u to verovati... na to sam ciljao...

 

Ne treba valjda da izgledaju ovako da bi bili snajperisti? :bigblue:

7-Sniper.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stize jos nasih,gradjevinaca :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=EAZeuwc_CYM

 

Др. Сакир изјавио да је читав један српски пук стигао у Либију да се бори против НАТО-Алкаида окупације."

 

Puk=1000 vojnika.

 

Dr Sakir je Libijski glavni komentator na TV-u,nesto kao PR. I da ih je 500,svaka im cast,ocigledno nije sve u religiji vec ideloogiji i antiimperajizlmu :pivopije:

 

Ovo me podseca na gradjanski rat u Spaniji.A znamo svi sta je usledilo posle njega.

Edited by Egzistencijalni Bol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji tako nesto kao tipican izgled ubice i naivno je u to verovati

 

nije, upoznao sam vise od jednog ubice i svi imaju taj pogled, a strah (te vrste) ne osecaju. ovi likovi bas izgledaju usrano.

a da bi bio snajperista i pritom placenik moras da budes ekstra fit i moras da budes survivalist da bi uopste pristao na taj posao. sumnjam da je ijedan strani placenik, snajperista uopste uhvacen. i bas su uhvatili bandu od pet snajperista na checkpointu na izlazu iz tripolija, kako da ne.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti baš voliš da živiš u iluziji, do pre par dana si govorio da nikad neće ući u tripoli i da će gadafi da ih pregazi. Inače ja ne "navijam" ni za jedne ni druge, realno boli me kurac, samo se pitam kako neko tako može sebe da zavarava, taj "rat" je gotov.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha...ok...Zasto onda vec 11 dana traju sukobi?

 

I zasto je 30 000 ljudi poginulo za 10 dana uglavnom od NATO bombi u tripoliju ako je rat gotov i ovi pobedise???

 

Zar ne vidis da imaju najvise 5 000 pesadinaca a da sve ostalo radi nato sa 100tinak aviona i 20tak apac helikotera?

 

Uz takvu vazdusnu podrsku i bomardovanje od pola godine,mogao bih slam da osvojim crnu goru!

Edited by Egzistencijalni Bol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da bi pobunjenici pobedili bez pomoći natoa, ali imaju njihovu pomoć i to je to. Ne znam kako neka vojska može da ostvari pobedu dok joj protivnici imaju toliku superiornost u vazduhu i artiljeriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...