Jump to content

Aktuelne krize i nemiri u zemlji i svetu


kuruz

Recommended Posts

Normalan i prirodan: Pretpostavljam da želiš da kažeš da je to uobičajena stvar u ratovannju, a da ostali koji lupaju minuse shvataju da govoriš da je prihvatljivo, što su dve različite stvari.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponovo. poenta: ako si sokiran sto smo gadjani kasetnim bombama to znaci da gledas stvari iz ugla koji ti odgovara, a gubis siru sliku iz vida, mozda si naivcina, mozda idealista, mozda licemer, ali svakako budala.

nema sta da budete sokirani i zgrozeni, to je najnormalnija stvar u ratu i mi smo to radili

zabranjeno konvencijama blabla bla bla ma skinite mi se s kurca

rat je sranje.

Ponovo. Poenta: omašena. I to u pičku materinu omašena. Jbg, teško je pročitati tuđ post, a važno je izasrati ono što je na umu. To je ta "tolerancija" kojom vas uče "demokrate".

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalan i prirodan: Pretpostavljam da želiš da kažeš da je to uobičajena stvar u ratovannju, a da ostali koji lupaju minuse shvataju da govoriš da je prihvatljivo, što su dve različite stvari.

 

nema potrebe da pretpostavljas nesto sto je vise puta eksplicirano

 

@h4t3 cr3w

jbt ko da ste rasli u ne znam kakvoj cvetnoj utopiji prepunoj brige za bliznjega, ljubavi neznosti itd itd. kao da nista niste nista naucili u proteklih dvadeset godina; a i niste, isprani su vam mozgovi.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponovo. poenta: ako si sokiran sto smo gadjani kasetnim bombama to znaci da gledas stvari iz ugla koji ti odgovara, a gubis siru sliku iz vida, mozda si naivcina, mozda idealista, mozda licemer, ali svakako budala.

nema sta da budete sokirani i zgrozeni, to je najnormalnija stvar u ratu i mi smo to radili

zabranjeno konvencijama blabla bla bla ma skinite mi se s kurca

rat je sranje.

 

 

oduvek?

 

 

dobrodosao u jebeni svet.

 

Ubijanje civila da bi se postigli vojni ciljevi je sve, samo ne najnormalnija stvar. Naravno, civili su ginuli i trpeli svakojake strahote otkako se vode ratovi. Ono što se međutim razlikuje jeste da su nekada civili stradali poslednji, onda kada njihova vojska bude poražena. U NATO agresiji 1999. naša vojska nije poražena, jer natovci nisu smeli da se spuste na zemlju da udare na nju. Umesto toga, tukli su civile (i pretili još žešćim udarima), kako bi privoleli rukovodstvo zemlje na predaju. To nije baš najnormalnija pojava u istoriji ratovanja, ali je prisutna (naročito u novijem periodu) i ima svoje ime, zove se - kukavičluk.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo. Poenta: omašena. I to u pičku materinu omašena. Jbg, teško je pročitati tuđ post, a važno je izasrati ono što je na umu. To je ta "tolerancija" kojom vas uče "demokrate".

 

znam da smo promasili poentu..ja sam zaboravio da naglasim u postu "nevezano za pricu o EU",pa sam se samo nadovezao na pricu o kasetnim bombama..

 

edit: jebale me kasetne bombe

 

@Trne

 

to bi mogao i Dzonizu da pomenes,kad pocne sa briljantnim intelektualnim akrobacijama i poredjenjima..

Edited by Fapril ethereal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@princ

 

u sustini, to je opsada modernog doba, opsada zemlje. nista novo u principu postoji jedno 6-7 hiljada godina.

umesto da cekaju da pocrkamo od zedji kao onda, ubrzali su malo proces, sasvim normalno za ovo ubrzano vreme u kom zivimo.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da ubijem par Amera i Nemaca i mogu vecno da spavam. Za to sam ziveo ceo zivot. :rockdevil: Pristao bi da budem i bombas samoubica.

Alah će ti dati 46 brutalnih bivših koje su ponovo device.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alah će ti dati 46 brutalnih bivših koje su ponovo device.

 

Moze. Meni bi bila dovoljna i ona jedna moja najbolja, ali od viska glava ne boli. Vidimo se u Dzennetu kada posaljem bar tuce govana u Dzehenem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...