Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Prva utakmica na kojoj je Teodosic izgledao kao da zna da sutne, ali su zato ostali podbacili. Odbrana smesna sto govori primljenih 100 poena. Zao mi je sto me Duda nije pozvao na prvenstvo da udjem jedno 5 minuta i sinem jedno 6 trojki da pomognem nasima, a po potrebi da udjem i umesto Koste Perovica i odradim posao centra sa svojih 1.80 i nesto. Posle tih 5 minuta krenem da bijem preko bubrega i osakatim im najbolje sutere i onda ostavim nase momke da ih ocerupaju do kraja. Zakljucak dosadasnjeg dela prvenstva je kao sto smo videli da se ne moze igrati dobro bez dva dobra centra. Ne moraju da budu vrhunski, ali bar da znaju da hodaju i da imaju reflekse brze od mrtvog konja sto nas Kosta nema. Ja bih pre stavio u igru nekog indijanca onako random sa ulice nego njega.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi u drugom poluvremenu nismo iskoristili prednost sto smo imali mnogo manje faulova. Trebali smo ih faulirati cesce ne bi li sutirali za 3 poena jer je to sto je bilo kljucno.

 

 

A sto se tice Tea , opet je pokazao svoj kratak fitilj , prvo sa klupe drugo na terenu. 2 Tehnicka - 4 poena + 2 napada sa potencijalnih 4 do 6 poena , to je vec maximalno 10 poeona i eto prednosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оно није нормално како су Литванци гађали тројке. А и ми смо им то дозволили ужасном одбраном. 90 посто тих шутнутих тројки су им играчи сами били. Напад је океј функционисао. Перовића одмах треба послати кући, матер ли му његову! Фалили су нам Кешељ и Савановић синоћ.

 

Добро је што су Турци изгубили. Још кад би их и Немци сутра добили, то би било идеално.

 

Шпанци ако буду играли против нас као што су против Шваба, имамо велику шансу да их добијемо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosta Perovic je potpuno beskoristan igrac. Ja ne znam zasto ljudi njega smatraju dobrim igracem i zasto ga traze veliki klubovi.

 

Neka mi neko objasni ? Zicere promasi , kilav je , spor a skok ? jel dobar u skoku ? jel po tome dobar ? Stvarno su mi nejasni njegovi kvaliteti

 

Nama treba centar kao sto je Aleksandar Maric,takve gradje , takve jacine

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Добро је што су Турци изгубили. Још кад би их и Немци сутра добили, то би било идеално.

 

 

Manje vise nebitno je da li ce Nemci da dobiju Turke jer mi kako god okrenes moramo da tucemo Turke ako hocemo dalje, to ce definitivno biti najbitniji mec na prvenstvu za nas jer ako izgubimo necemo ni u cetvrtfinale.

 

Da imamo centra kao sto je Maric jebali bi kevu svima, pa bili bi bar 20% jaci.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Можда најбоља фора у историји Вукајлије.

Мислим да је ред да Дуда пусти мало Марјановића уместо Косте. Не може да шкоди, горе од овог Дрвета не може.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда најбоља фора у историји Вукајлије.

Мислим да је ред да Дуда пусти мало Марјановића уместо Косте. Не може да шкоди, горе од овог Дрвета не може.

 

Nadajmo se. Inace, cudi me da Keselj juce nije duze igrao, bas ga je malo bilo na terenu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serete vise nego Dudini golubovi!

 

Pravi se drama ni oko cega!

Nema teorije da nam iko vise da 100 kosa, niti da ikoga vise ovako kenja, a mi kome god da damo u narednim utakmicama ovih 90 poena, tesko da cemo ostati bez pobede!

Tako da ... tucemo Tursku i onda boraniju iz one druge grupe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Човек је у праву један кроз један. Литванцима улазило све што су бацили. Курац ће се то поновити.

 

Што прочитах данас у новинама:

 

Литванцима би и шпорет прошао кроз обруч, да су га бацили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Литванцима би и шпорет прошао кроз обруч, да су га бацили.

 

Наравно да би прошао, пола тих литванских тројки су били небрањени шутеви... То је друга ствар што се нама дешава да промашујемо чисте шутеве, њима тако нешто не може да се деси.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci makedonci idu u cetvrtfinale zahvaljujuci прекаљеном интернационалцу и доказаном професионалцу mekalebu. da se obavezno zahvale cika duletu na nacin kako dolikuje, jer da njega nije bilo BJRM bi tavorila u grupi k'o po ustaljenom obicaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.basketzona.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1265:mekejleb-heroj-makedonije&catid=18:ep-litvanija-2011&Itemid=96

 

Плус ће сваки играч добити по 3000 евра од њихове Владе. На крају ће бивша нам браћа бити бољи и од нас. Професионалци, нема шта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...